Пятница, 22.09.2017, 03:52
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Доска объявлений | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Категории раздела
Ветеринарные препараты [11]
Клетки [8]
Корма [8]
Кормушки [8]
Поилки [11]
Разное [16]
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Украинский форум кролтководов
Главная » Товары, оборудование,препараты » Корма

гранулятор для виготовлення гранульованого КК
Продам | 15.09.2017, 09:56
продам гранулятор ГКМ 100+ і другі,різні комплектації різні ціни 220в 380в,матриця 100мм 150 200 260 300 140мм діаметр отвору на гранули 2-8мм

.дивіться мої відео про гранулятори,знайдете деякі відповіді на свої запитання

https://youtu.be/G4p8bIGeDM0
https://youtube.com/m89b34xz6KE
https://youtu.be/yxAztSplKrM
https://youtu.be/zMnhxTXZYaw

Ціниуточнюйте,ціна вказана на робочу частину ГКМ 100
Ціна: 3450 грн | Добавил: gtnhj60@ | Город: Шпола Черкаська обл E | Телефон: 0975189788,0500791291,0937557062 | Теги: гранульований КК, гранулятор
Просмотров: 236 | Размещено до: 15.10.2017
Всего комментариев: 241 2 »
avatar
1
Петро, доброго дня, а можна вам доплатити за притірку матриці і щоб вона запрацювала? гранулятор ваш з 200 матрицею, жалко стоїть без роботи другий рік...
avatar
2
Віталій пиши коли придбав гранулятор і адрес куди був відправлений,а я гляну чи я відправляв такий гранік,а притерти телефонуй в онлайні все получиться,але я провірю тебе,чи ти хоть читав інструкцію по притірці Телефонуй
avatar
3
Не було часу раніше Вам нормально відписати відгук, а зараз закордоном не має чим зайнятися, тому напишу. Пишу з телефона, тому відповідаю не швидко.
Відправляли на Вінницю
Нова Почта Відділення №14: Сабарівське шосе, 1б/2д, Сапожник Віталій 0936874948(на даний номер була відправка)
Щоб Ви не думали, що я бот, мене особисто знає або неодноразово мали зі мною справи: Василь Федорович (Унікрол), Максим (Адмін), Олеся (нова), Василь Люльчук, Віктор (viktor), Саша (Рівне), Яцуха Андрій, Слава (SLAVA) та ще багато форумчан, у яких купував поголів'я чи просто питав поради.
Напишу детально.
Як почав займатися кролями, одразу захотів гранулятор, але разом з тим хотів, щоб він гранулював тирсу (опалював приміщення тирсою). Звернувся до Вас, і з Вашої поради замовив ГКМ-200 і сінорізку. Коли він прийшов, Ви мені не поклали інструкцію, спочатку розказували про суміш по телефону, потім вислали на електронку. З неділю я до Вас телефонува/притерав - гранули з сіном так і не отримав, потім Ви мені порадили пройти всі отвори сверлом, Бог з ним - пройду. Знову розмови, про те що у всіх іде у мене ні, і що бувають люди які не здатні нічого зробити самі... Насилу в мене пішла гранула, але тільки корм, яка там обіцяна тирса. Змовчу і про швидкість. Та нехай. Я щасливий - кролі їдять.... але пройшло не багато часу (десь тони 1,5, це у мене 1 міс. годівлі) і почали всі пчихати, при чому масово - списую на малий досвід, питаю, пою, колю... але одна людина порадила вернутися до корму покупного (БЕЗ ПИЛУ!!). Через 2 тижні все ок без будь-яких маніпуляцій.
Пошук нового обладнання найближче привів мене в Умань до Василя Івановича. Не буду багато писати - іде і корм, і саме сіно, і тирса. І відношення не " в он-лайні", а це, мені здається, головне для користувача.
Резюмую:
Подаючи об"яву, пишіть як є обладнання не промислове, гранула крихка з пилюкою, допомога "он-лайн", якщо вистачить терпіння доробити матрицю, дозамовити нову матрицю, або віддати на доробку. Ви ж можете купити мішок ПК гарного виробника і подивитися на якість, зрівняти. Можливо у Вас на виробництві щось змінилося за 2 роки (але фраза допоможу он-лайн вказує на зворотнє), я принесу щирі вибачення тут на форумі і Вам особисто. Як на мене, Ви там працюєте і це просто культура виробництва, яка від Вас не залежить. Особисто до Вас у мене претензій немає, а робочу частину я віддам колись спеціалістам на доопрацювання, щоб не по телефону. Я ще тоді махнув рукою, мені ж потрібно кролів кормити, а не тижнями корм робити.
P.S. Добавлю: людина, яка собі притерала гранулятор від Олещенко Леоніда Вашу матрицю також притерти не змогла, а з його все супер.
avatar
4
Приїду додому в вівторок і зможу сфотографувати Вам гранулятор, якщо є потреба
avatar
5
В мене також “гранулятор” , а точніше робоча частина гкм 150 мучивсь довго по 20кг за годину сиплючи по грамах суміші і отримуючи якийсь гранулят і допомога онлайн нічого не дала вологість до 15%шоб була, тільки спина дуже боліла,
avatar
6
Олександр, дякую, за вологу уже й забув.
Петро, Ви поки мене перевірите, назбирається кого перевіряти. А можна було по-людські після першого коментаря звернути увагу детальніше на нього і спробувати розібратися в причині, так би мовити, запропонувати чайнику платне після гарантійне обслуговування, а не перевіряти моє вміння читати інструкції і притирати. Скажу більше, спочатку я хотів його продати на ОЛХ як б/у, але не зміг по причині не вміння обманути, що він дійсно відповідає всім заявленим Вашим характеристикам. Казав як є і не купляли.
avatar
7
я просто хотів допомогти з притіркою,там особо складного нічого такого немає,але не то діло,якщо я по місцю притираю по проханню і другі граніки других виробників і все чудово,але я не можу казати чи писати,хто в цьому винен чи виріб чи завод виробник чи може ще хтось,і мені кожеться,що ви за 200 трішки,а може і не трішки лукавите нащот пеллет,тому що у вас мабуть і немає даже пеллетної матриці,а нащот онлайн,так людям понятно і онлайн і все получається,а якщо онлайн не получається значить не порядок якийсь,пропоную всим притірку граніка мною,за окрему плату,ну буває ж таке що в людини не все получається,особливо з першого разу,але я думаю що все получиться,якщо захотіть
avatar
8
В першому повідомлені саме про притірку Вами за окрему плату я й написав, які питання. Повторюю, я вибачусь, якщо передам Вам дві матриці, для пелет!!! і для корму і робочу частину, оплачу доставки і вони будуть робити як у Ви заявляєте.
avatar
9
так взагалі добре В понеділок(вірніше коли бидете дома) зв"яжемось по телефону і відправите зробим,якщо в телефонному режимі не хочеться,а по поводу притірки то це для новачка трішки складно,або і не трішки,якщо не важко напишіть склад суміші і кількість яку застосовували,я просто хочу зрозуміть чи не в її причина
avatar
10
а що до робочої частини 150мм напишіть який двигун поставили і які шківи наділи і паси профіль,можете озвучить також притірочну суміш,яку використовували(може щось і проясниться)
avatar
11
wacko wacko wacko
avatar
12
по смайликах видно,що вам потрібний гранулятор без мотора з матрицею 200-300мм
avatar
13
Да.нужен.цена на Гранулятор с 270 матрицей?????
avatar
14
у нас 260 270 не робимо
avatar
15
якщо якісь складні питання,берем свою сировину і до нас на завод,пропустили,побачили,купили,річ не з дешевих
avatar
16
Цена 260????
avatar
17
Гранулятор ГКМ — 260 ( С двигателем 11 квт ) - 27750 грн.
Гранулятор ГКМ — 260 ( Без двигателя, с шкивами ) - 20350 грн.
Гранулятор ГКМ — 260 ( Рабочая часть с шкивами ) - 15950 грн.
Гранулятор ГКМ — 260 ( Рабочая часть ) - 13650 грн.

Гранулятoр МГК-260 с двигaтелем 11 кВт 380 В — 26700 грн.

Грaнулятор МГК-260 с бензиновым двигaтелем 13 л.с. — 26000 грн.

Грaнулятор МГК-260 (без двигaтеля ) — 18950 грн.

Рaбочая чaсть гранулятoра МГК-260 (с шкивами) — 15950 грн.

Рaбочая чaсть гранулятoра МГК-260 (без стaнины и привoда) - 13650 грн.
В чем преимущества гранулятора МГК-260:

Компактность: мини оборудование помещается на обычный стол. В качестве производственного помещения используют гараж или подсобку.
Мини модель гранулятора комбикорма отличается среди аналогов Украины высокой продуктивностью. Производительность составляет 300 кг в час (комбикорма), до 150 кг в час (топливных пеллет).
Купить оборудование по производству пеллет МГК-260 можно со сменной матрицей. Таким образом, вы производите корм или пеллеты различные по диаметру.
Купить гранулятор опилок можно с бункером плавной подачи сырья. Это даст возможность довести работу практически до автоматизма (нет необходимости постоянно подавать сырье в оборудование).
Гранулятор МГК-260 перерабатывает и гранулирует:

тырсу, опилки любых древесных пород;
солому, сено, шелуху семечек;
комбинированные смеси.
Оборудование для производства топливных пеллет и гранулированного комбикорма отличается:

мощностью в 11 кВт;
двигателем на 3000 об./мин;
производительностью в 300 кг продукции в час;
габаритами 900х800х1000мм;
прочной станиной из высококачественной стали;
многофункциональностью;
возможностью доукомплектации.
Параметры:

Производительнoсть до 300 кг/час

Мощнoсть 11 кВт 380 В или бензиновый двигатель 13 л.с.

Габаритные размеры: Длина: 1000мм. Ширена: 400мм. Высота: 900мм.

Массa 220 кг.
avatar
18
то чому мовчимо за робочу частину 150?що немає що писати чи як?
avatar
19
Дайте любое видео с фиксацией потребляемого тока. И интересует влажность пеллеты с опилок сразу после грануляции.
avatar
20
дивимось в неті на 11квт двигун і читаєм скільки коли і при яких нагрузках він бере,питання не коректне до гранулятора,вологість також залежить, що ви всиплете в його,є суміші які зовсім не потрібно зволожувати,то і на виході можить бути пакувальна продукція,а якщо хочеться,щоб було надійно,то є лінії,де є присутні сушілки ,віялки ,змішувачі і т.д
Ви опишіть все про що ви мрієте,а ми почитаєм
avatar
21
Влажность пеллеты из опилок сразу на выходе??
Ссылку на ваш 11 кв
1-20 21-23
avatar
Copyright krol.org.ua ©2010-2017