Среда, 18.07.2018, 02:28
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Советская и Европейская Шиншилла - Страница 192 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Советская и Европейская Шиншилла
Советская и Европейская Шиншилла
викДата: Суббота, 06.01.2018, 15:46 | Сообщение # 2866
Статус: Offline
та ти шо точно є,а в попередньому пості ти як про це писав,доречі класна позиція,отже якщо вилізе біле кроленя то це фігня його на мясо а решту ?

Добавлено (06.01.2018, 14:46)
---------------------------------------------
не смеши. там кролику 2.5 месяца ,цитата з посту 2863.можеш заржатися.Перечитуй шо пишеш якщо в голові буба,і нема памяті.

MiksДата: Суббота, 06.01.2018, 18:52 | Сообщение # 2867
вик, СШ, заканчиваем флудить! dont

Рома_2010Дата: Суббота, 06.01.2018, 22:14 | Сообщение # 2868
СШ,Ви все вірно написали , що в європейських каталогах , ніхто не згадує про таку породу як Радянська шиншила , як і про інші породи совдепії. Шиншилу яку обзивають європейською , обзивають тут у нас на сайті скоріше умовно , для відмежування від шиншили радянсько-дворової.
Боник , Ігор , а де пише що допускається рижий наліт , чи чорні та білі кролята . Вкажи мені взвгалі якусь із порід де допускається інший колір окрім того , який описується в стандарті.

d_egorДата: Воскресенье, 07.01.2018, 01:02 | Сообщение # 2869
СШ, людина вам в батьки годиться, та й на брудершафт ви з ним не пили, ваше "ти" ну ніяк сюди не клеіться.
Тьху, одним словом. Молодь не вихована. angry

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 09:02 | Сообщение # 2870
боник, Ігор , ти перше дай відповідь на запитання , а тоді вже запитуй , а не відповідай запитанням на запитання. Поперше ти мене заплутати не можеш , по друге ти своєю відповідю відповіш на своє запитання.
А про те чому немає такої породи,як радянська-дворова в єврокаталозі , тому що її в принципі немає є покручі ззовні схожі.Так само як немає вже сірого велетня , білого велетня і т. д. І що данна порода представляля в той час ? А те що і тоді писали , можливі в окролі білі кролята , а це нам говорить про те що породні ознаки не були закріплені. Людина із досвідом знає що якщо взяти , чистокровну особину шиншили і зпарувати із білою осбиною( самець чи самка не важлиаво) то нівякому разі в окролі не буде білих кролят , будуть різні відттінки починаючи від бурого до світлого голубого. То тепер можна задуматися, як там накручені комбінації , вискакують білі, чорні і т.д. wacko Радянські селекціонери зробили що, як у мультику радянських часів про олімпіаду1980 "а баба яга проти". Була порода шиншила , тобто велосипед вже придумали, так ні рад. селекціонери почали її вдосконалювати підливати біло велетня , щоб збільшити вагу і шкіру , але ті хто займається кроликом на мясо знють , кролик більший за пять кг не завжди практичний ,по перше споживання корму маточним поголівям, по друге утримання на сітці і рейці не завжди виходить wink . Але якщо бути відвертим , то в деяких книгах радянських часів про цю породу так і писали "порода потребує доопрацювання". А тепер потугами декількох аматорів відновити і допрацювати породу, я думаю не можливо. Про понти із інститутом , почитайте на російських сайтах. Я взагалі не розумію потуги деяких кролеводів при доведені породності їхніх покручів, можна булоб їх зрозуміти , якщоб вони були пенсійного віку biggrin тоді це булоб ностельгією , а тож більшість молодих кролівників , яких радянські часи не зачепили . wink biggrin Всіх із святом, Різдвом Христовим.

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 10:34 | Сообщение # 2871
Роман я ніде не найшов за наліт в кроленят.в дорослого тільки один колір.

Добавлено (07.01.2018, 09:33)
Роман полтава і бсс родяться чорні рекс кастор вони перелинюють і все ок.наліт пропадає ти сам знаєш.чого тут брак і де написано шо кроленята з нальотом брак.ше раз пишу я ніде не знайшов за кроленят

Добавлено (07.01.2018, 09:34)
Покажи де написано і питання зняті.а чи брак чи ні я породу не виводиві ствержувати не буду

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 12:25 | Сообщение # 2872
боник, Я дивлюся в тебе все серйозно і на довго.... Я старався все пояснити більше немаю бажання.

СШДата: Воскресенье, 07.01.2018, 12:38 | Сообщение # 2873
Рома_2010, если вы так выражаетесь про эту породу зачем вообще зашли её обсуждать?
по обзывать и надругаться над людьми которые всю жизнь посвятили этому делу? не нравится союз так не лепите к этому кроликов.

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 13:46 | Сообщение # 2874
СШ, facepalm
Як раз-таки я писав про кроликів і про працю із ними.
А про тему не Вам мені розказувати я приймаю участь в обговореннях за довго до Вашої появи тут, можливо ще до того, як Ви стали кролівником. wink

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 13:58 | Сообщение # 2875
Роман я не плескаю в руки о супер проходить пів року все не те.

викДата: Воскресенье, 07.01.2018, 16:40 | Сообщение # 2876
боник, давайте по іншому,десь написано,що РШ не може народитися білою чи чорною,я нігде не знайшов,але кожному, більш менш кролиководу,ясно як божий день,так бути не може.
Тепер про БСС і полтаву, там стандарт передбачає,що кроленята мають родитися чисто чорними ,і після линьки стають сріблястими.В випадку з РШ нігде не написано що вони родяться з рижим нальотом,а після линьки стають чистого ,шиншилового кольору.Треба праювати над породою,бракувати не стандартні особини,а не переписувати стандарт під своїх кролів.

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:11 | Сообщение # 2877
Вік якшо це неописано в стандарті породи як стверджувати брак чи ні .вік на словах брак .підтвердіть літературою .це не особисто до вася в загальному.

Александр68Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:25 | Сообщение # 2878
мені аж самому цікаво стало! ось що знайшов.

Вікіпедія
Радянська шиншила вважається найбільшою породою кроликів. Вона високопродуктивна у мясошкурковій продуктивності. Кролі Радянська шиншила мають велику конституцію, у них глибока і широка груди, округлий широкий круп, компактне тіло, трохи закруглена спина, голова середніх розмірів з прямостоячими вухами середнього розміру, ноги — міцні, прямі.

У дорослих кролів Радянська шиншила обхват грудей становить 37—44 см, довжина тулуба близько 62—70 см, жива маса досягає від 6 до 7 кг. Молоді кролі у віці чотирьох місяців повинні мати 3,2 кг, живої маси, тварини першого класу близько 4,6 кг, а тварини, що відносяться до класу еліта старше дев'яти місяців, повинні мати масу відповідно не менше 5,3 кг. У віці від 120 днів вихід чистого м'яса приблизно 58 — 63 %.
Хутро
Хутро густе, красиве, блакитно-сріблястого кольору, з наявними на ньому звивистими лініями темного забарвлення, неоднорідний, але зональний.

Кролики породи Радянська шиншила, добре пристосовані до кліматичних і кормових умов різних районів нашої країни. Типові для кроликів Радянської шиншили ознаки: біле кільце і темні кінчики остьових волосків створюють у кольорі химерні переходи. У розетці знаходиться п'ять зон забарвлення: блакитно-сірий, чорний, білий, темно-сірий і світло-сірий. Шкурки радянської шиншили використовуються в натуральному вигляді. По густоті й забарвленню хутра радянська шиншила знаходиться на другому місці після чорно-бурої породи.

Забарвлення кроликів породи Радянська шиншила, найчастіше буває темно-сріблястим з блакитним відтінком, на хребті, боках і грудей забарвлення темніший, а на череві, нижньому боці хвоста і внутрішній стороні ніг світліший. На потилиці світлий клинчик, очі вишнево-коричневі, обведені світлою облямівкою.

У кроликів Радянська шиншила існують характерні ознаки волосяного покриву. Направляючі й остьові волоски біля основи блакитно-сірого забарвлення, у остьові волоски слідують один за одним зонами: темно-сіра, світла, сріблясто-біла, далі йде чорне волосся напрямних волосків. Кінці напрямних і остьових волосків мають темний колір, що надає хутру жвавість і своєрідну гру кольору.

Малюнок, утворений чергуванням сірого, блакитного і чорного кольору волосся, називають муаровою

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:29 | Сообщение # 2879
Все правильно .але за молодь інфи ноль.

викДата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:42 | Сообщение # 2880
боник, по вашій логіці,право на чистопородтість,в породі РШ, мають і любі інші кольори ,а не лише шиншиловий.Я вже говорив принцип,стандарт не забороняє ,отже дозволяє,тут не проходить.Автор стандарту не мусить перераховувати всі окраси які ставитимуть кроля поза породою,достатньо описати притаманний окрас для певної породи,все інше брак. Допустимо у моєї шиншили народилися кроленята з зеленим нальотом,це брак,чи ні,а в стандарті про це нічого не написано.Розмови про рижий налоьт ідуть тільки на форумах ЛЮБИТЕЛІВ на ринках,ні в одній професійній літературі радянських часів згадок про це нема,а отже і прблеми такої не було.це проблема нашого часу набута нами.Іду бахну сотку,Христос рождається.

Добавлено (07.01.2018, 16:42)
боник, ще раз, про полтаву написано, що родиться чисто чорною потім линяє і стає срібло,а якщо про шиншилу не написано що родиться з рижим то значить що родиться шиншилова,і ніяка інша,якби родилися з рижим то написали би.

Сообщение отредактировал вик - Воскресенье, 07.01.2018, 17:49

Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Советская и Европейская Шиншилла
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018