Вторник, 24.04.2018, 13:44
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Советская и Европейская Шиншилла - Страница 192 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Советская и Европейская Шиншилла
Советская и Европейская Шиншилла
викДата: Суббота, 06.01.2018, 15:46 | Сообщение # 2866
Статус: Offline
та ти шо точно є,а в попередньому пості ти як про це писав,доречі класна позиція,отже якщо вилізе біле кроленя то це фігня його на мясо а решту ?

Добавлено (06.01.2018, 14:46)
---------------------------------------------
не смеши. там кролику 2.5 месяца ,цитата з посту 2863.можеш заржатися.Перечитуй шо пишеш якщо в голові буба,і нема памяті.

MiksДата: Суббота, 06.01.2018, 18:52 | Сообщение # 2867
вик, СШ, заканчиваем флудить! dont

Рома_2010Дата: Суббота, 06.01.2018, 22:14 | Сообщение # 2868
СШ,Ви все вірно написали , що в європейських каталогах , ніхто не згадує про таку породу як Радянська шиншила , як і про інші породи совдепії. Шиншилу яку обзивають європейською , обзивають тут у нас на сайті скоріше умовно , для відмежування від шиншили радянсько-дворової.
Боник , Ігор , а де пише що допускається рижий наліт , чи чорні та білі кролята . Вкажи мені взвгалі якусь із порід де допускається інший колір окрім того , який описується в стандарті.

боникДата: Суббота, 06.01.2018, 23:43 | Сообщение # 2869
-------------------------------------------
Роман якшо цих кролів незгадали в єврокаталозі то вони стали не породними

Сообщение отредактировал боник - Воскресенье, 07.01.2018, 00:03

d_egorДата: Воскресенье, 07.01.2018, 01:02 | Сообщение # 2870
СШ, людина вам в батьки годиться, та й на брудершафт ви з ним не пили, ваше "ти" ну ніяк сюди не клеіться.
Тьху, одним словом. Молодь не вихована. angry

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 09:02 | Сообщение # 2871
боник, Ігор , ти перше дай відповідь на запитання , а тоді вже запитуй , а не відповідай запитанням на запитання. Поперше ти мене заплутати не можеш , по друге ти своєю відповідю відповіш на своє запитання.
А про те чому немає такої породи,як радянська-дворова в єврокаталозі , тому що її в принципі немає є покручі ззовні схожі.Так само як немає вже сірого велетня , білого велетня і т. д. І що данна порода представляля в той час ? А те що і тоді писали , можливі в окролі білі кролята , а це нам говорить про те що породні ознаки не були закріплені. Людина із досвідом знає що якщо взяти , чистокровну особину шиншили і зпарувати із білою осбиною( самець чи самка не важлиаво) то нівякому разі в окролі не буде білих кролят , будуть різні відттінки починаючи від бурого до світлого голубого. То тепер можна задуматися, як там накручені комбінації , вискакують білі, чорні і т.д. wacko Радянські селекціонери зробили що, як у мультику радянських часів про олімпіаду1980 "а баба яга проти". Була порода шиншила , тобто велосипед вже придумали, так ні рад. селекціонери почали її вдосконалювати підливати біло велетня , щоб збільшити вагу і шкіру , але ті хто займається кроликом на мясо знють , кролик більший за пять кг не завжди практичний ,по перше споживання корму маточним поголівям, по друге утримання на сітці і рейці не завжди виходить wink . Але якщо бути відвертим , то в деяких книгах радянських часів про цю породу так і писали "порода потребує доопрацювання". А тепер потугами декількох аматорів відновити і допрацювати породу, я думаю не можливо. Про понти із інститутом , почитайте на російських сайтах. Я взагалі не розумію потуги деяких кролеводів при доведені породності їхніх покручів, можна булоб їх зрозуміти , якщоб вони були пенсійного віку biggrin тоді це булоб ностельгією , а тож більшість молодих кролівників , яких радянські часи не зачепили . wink biggrin Всіх із святом, Різдвом Христовим.

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 10:34 | Сообщение # 2872
Роман я ніде не найшов за наліт в кроленят.в дорослого тільки один колір.

Добавлено (07.01.2018, 09:33)
Роман полтава і бсс родяться чорні рекс кастор вони перелинюють і все ок.наліт пропадає ти сам знаєш.чого тут брак і де написано шо кроленята з нальотом брак.ше раз пишу я ніде не знайшов за кроленят

Добавлено (07.01.2018, 09:34)
Покажи де написано і питання зняті.а чи брак чи ні я породу не виводиві ствержувати не буду

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 12:25 | Сообщение # 2873
боник, Я дивлюся в тебе все серйозно і на довго.... Я старався все пояснити більше немаю бажання.

СШДата: Воскресенье, 07.01.2018, 12:38 | Сообщение # 2874
Рома_2010, если вы так выражаетесь про эту породу зачем вообще зашли её обсуждать?
по обзывать и надругаться над людьми которые всю жизнь посвятили этому делу? не нравится союз так не лепите к этому кроликов.

Рома_2010Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 13:46 | Сообщение # 2875
СШ, facepalm
Як раз-таки я писав про кроликів і про працю із ними.
А про тему не Вам мені розказувати я приймаю участь в обговореннях за довго до Вашої появи тут, можливо ще до того, як Ви стали кролівником. wink

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 13:58 | Сообщение # 2876
Роман я не плескаю в руки о супер проходить пів року все не те.

викДата: Воскресенье, 07.01.2018, 16:40 | Сообщение # 2877
боник, давайте по іншому,десь написано,що РШ не може народитися білою чи чорною,я нігде не знайшов,але кожному, більш менш кролиководу,ясно як божий день,так бути не може.
Тепер про БСС і полтаву, там стандарт передбачає,що кроленята мають родитися чисто чорними ,і після линьки стають сріблястими.В випадку з РШ нігде не написано що вони родяться з рижим нальотом,а після линьки стають чистого ,шиншилового кольору.Треба праювати над породою,бракувати не стандартні особини,а не переписувати стандарт під своїх кролів.

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:11 | Сообщение # 2878
Вік якшо це неописано в стандарті породи як стверджувати брак чи ні .вік на словах брак .підтвердіть літературою .це не особисто до вася в загальному.

Александр68Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:25 | Сообщение # 2879
мені аж самому цікаво стало! ось що знайшов.

Вікіпедія
Радянська шиншила вважається найбільшою породою кроликів. Вона високопродуктивна у мясошкурковій продуктивності. Кролі Радянська шиншила мають велику конституцію, у них глибока і широка груди, округлий широкий круп, компактне тіло, трохи закруглена спина, голова середніх розмірів з прямостоячими вухами середнього розміру, ноги — міцні, прямі.

У дорослих кролів Радянська шиншила обхват грудей становить 37—44 см, довжина тулуба близько 62—70 см, жива маса досягає від 6 до 7 кг. Молоді кролі у віці чотирьох місяців повинні мати 3,2 кг, живої маси, тварини першого класу близько 4,6 кг, а тварини, що відносяться до класу еліта старше дев'яти місяців, повинні мати масу відповідно не менше 5,3 кг. У віці від 120 днів вихід чистого м'яса приблизно 58 — 63 %.
Хутро
Хутро густе, красиве, блакитно-сріблястого кольору, з наявними на ньому звивистими лініями темного забарвлення, неоднорідний, але зональний.

Кролики породи Радянська шиншила, добре пристосовані до кліматичних і кормових умов різних районів нашої країни. Типові для кроликів Радянської шиншили ознаки: біле кільце і темні кінчики остьових волосків створюють у кольорі химерні переходи. У розетці знаходиться п'ять зон забарвлення: блакитно-сірий, чорний, білий, темно-сірий і світло-сірий. Шкурки радянської шиншили використовуються в натуральному вигляді. По густоті й забарвленню хутра радянська шиншила знаходиться на другому місці після чорно-бурої породи.

Забарвлення кроликів породи Радянська шиншила, найчастіше буває темно-сріблястим з блакитним відтінком, на хребті, боках і грудей забарвлення темніший, а на череві, нижньому боці хвоста і внутрішній стороні ніг світліший. На потилиці світлий клинчик, очі вишнево-коричневі, обведені світлою облямівкою.

У кроликів Радянська шиншила існують характерні ознаки волосяного покриву. Направляючі й остьові волоски біля основи блакитно-сірого забарвлення, у остьові волоски слідують один за одним зонами: темно-сіра, світла, сріблясто-біла, далі йде чорне волосся напрямних волосків. Кінці напрямних і остьових волосків мають темний колір, що надає хутру жвавість і своєрідну гру кольору.

Малюнок, утворений чергуванням сірого, блакитного і чорного кольору волосся, називають муаровою

боникДата: Воскресенье, 07.01.2018, 17:29 | Сообщение # 2880
Все правильно .але за молодь інфи ноль.

Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Советская и Европейская Шиншилла
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018