Понедельник, 24.07.2017, 15:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Калифорнийская. часть 2/2 - Страница 181 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту

Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 181 из 417«12179180181182183416417»
Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Калифорнийская. часть 2/2 (продолжение второй части.)
Калифорнийская. часть 2/2
pritorianetДата: Пятница, 13.11.2015, 11:51 | Сообщение # 2701
Статус: Offline
nova, Спасибо конечно но не серебром не золотом я не занимался biggrin ШУТКА ,а если серьёзно то за 20 лет я содержал не одну породу в том числе была и эта порода но на сегодняшний день у меня токо 2 породы это калифы и бургундцы кстати вот эту породу я могу с чистой совестью назвать равноценной калифу а при содержании до 5-6 мес так превосходящей ИМХО))).Я некогда не говорил что какая то порода хуже или лучше у каждой есть свои + и - просто каждый должен выбрать породу в зависимости от поставленных перед собой целей а не в зависимости от спроса на рынке .А если цель токо нажива то тогда естественно что любая порода будет то супер пока она в спросе и соответственно гов.. как токо на неё упадёт спрос. А перечитывать начало не вижу смысла тут достаточно прочесть с десяток страниц и всё будет повторятся по спирали и вопросы и ответы меняются токо иногда часть персонажей biggrin а так всё циклично.

МоскальДата: Пятница, 13.11.2015, 11:52 | Сообщение # 2702
Цитата d_egor ()
Тільки чомусь після каліфорніі починають шукати панона, термона

У меня все наоборот. Одно время понравились паноны и держал их несколько лет. Потом понял что они становятся хуже и хуже, несмотря на замену самцов. Заменил самок и самцов. Результат еще хуже. А самое страшное, что не знаеш, что за самцов покупаешь - панон, термон, huplus, гибрид БВ+НЗБ или гибрид между гибридами.
А калифорния радует ни один десяток лет. Поэтому избавляюсь от панонов. biggrin

d_egorДата: Пятница, 13.11.2015, 13:54 | Сообщение # 2703
Цитата pritorianet ()
d_egor, Я извиняюсь конечно но откуда такая статистика?

Провів соц. опитування серед любителів та професіоналів biggrin , більша половина респондентів на форумах не спілкуються, за результатами опитування, нажаль, ситуація складається не на користь каліфорнії. sad
Респонденти були розділені на дві категоріїї, ті хто ніби-то займається "племінним розведенням", в господарстіві 4-5 самок і один самець, друга категорія - люди, які більшу частину кролів реалізують тушками.
Перша категорія доказувала що каліфорнія це суперм’ясний кролик, для м’яса в самий раз, краще породи не знайдеш. Послухаєш, прямо як представники канадської рекламної компанії. biggrin
А от друга категорія респондентів якось без ентузіазму розповідала про каліфорнію, ну є, ну красивий кролик, але не основна порода в господарстві.

Цитата pritorianet ()
А если вы ссылаетесь на книжки то посмотрите внимательнее какие привесы дает калиф а какие серебро

Діма, ну не мені Вам розповідати в яких роках ті книжки писались. Колись, не спорю, в каліфорнії кращі були прирости в порівнянні з іншими породами, але не зараз.
Багато людей телефонує, і перше питання: «А яка у вас каліфорнія, та що була колись, з довгим корпусом, з гострою мордочкою, тоненькою шкірою?». А таку каліфорнію не просто зараз знайти. Наївся вже народ кругломордої каліфорнії з коротким товстим вухом і з приростом на рівні рексів.
Для ярих прихильників каліфорнії підкреслюю, я не хаю цю породу, я просто констатую факти, мені ця порода теж подобається, і я її утримую в невеликій кількості, але вона нажаль в сьогоднішніх реаліях не є основною породою для виробництва м’яса так як про неї пишуть в книжках радянських часів.

Добавлено (13.11.2015, 12:54)
---------------------------------------------
Цитата Москаль ()
потом понял что они становятся хуже и хуже, несмотря на замену самцов.

Проблема в панона з самцями дійсно існує, складно знайти щось толкове, але за останні три роки зменшення приростів не помічав, ростуть стабільно. Панона приводив в приклад не як кращу породу, а просто порівняв прирости з каліфорнією, по цьому кролю теж є багато питань.

Сообщение отредактировал d_egor - Пятница, 13.11.2015, 13:56

OlgaollraitДата: Пятница, 13.11.2015, 15:23 | Сообщение # 2704
pritorianet, Дмитрий, кролики Ваши как всегда хороши! hands

СашаДата: Пятница, 13.11.2015, 18:53 | Сообщение # 2705
Цитата d_egor ()
Відкрийте любу книжку і почитайте для яких цілей виводилась дана порода.
Цитата d_egor ()
але вона нажаль в сьогоднішніх реаліях не є основною породою для виробництва м’яса так як про неї пишуть в книжках радянських часів.

просто зараз дійсно не радянські часи biggrin на щастя і все навколо змінилося, кролики в т.ч., усі породи smile

Цитата d_egor ()
Для ярих прихильників каліфорнії підкреслюю, я не хаю цю породу, я просто констатую факти

факти зі свого подвір"я. Іншими словами-то Ваша думка, звичайно, що вона має право на існування, як і кожного із нас.
А для чистоти опитування тих, хто тримає 4 самки взагалі можна було не опитувати biggrin biggrin biggrin

Добавлено (13.11.2015, 17:53)
Ніхто не хоче займатися каліфорнією... Тому її просто НЕМА нормальної. окремі екземпляри. Вже писав, що купив цього року 6 чи 7 самців, поки важчого 4,2 немає.
на сьогодні 7 самців в господарстві))) 3 робочих, 4 на підході))) зато буде з чим працювати.
Просто тим, хто тримає для себе, звичайно з деякими натяками на те, щоби кролики себе окупали та приносили невеликий плюс до витрат неа них, скажу-одне: Прдовжуйте працювати biggrin Каліф -чемпіон tongue tongue tongue

боникДата: Пятница, 13.11.2015, 19:23 | Сообщение # 2706
d_egor я тримаю кролив бильш для себи.мясом не торгую.продаю лише коли треба кормив.так панона в нас тяжче продати.от и все так и з сриблом.бургун краще продаэться.це мои спостереження.я неписав що краще для мяса.тримав и панона и срибло.кожному своэ

d_egorДата: Пятница, 13.11.2015, 20:42 | Сообщение # 2707
Цитата Саша ()
факти зі свого подвір"я.

Саша, якби тільки зі свого, то пів біди, але повір, багато людей скаржаться на прирости в каліфорніі.

Добавлено (13.11.2015, 19:42)
Цитата Саша ()
купив цього року 6 чи 7 самців, поки важчого 4,2 немає.

А це не факт в підтвердження моіх слів? biggrin
Моя думка така, багато до нас хламу завезли протягом останніх років, от і пожинаємо плоди народноі селекціі.

Сообщение отредактировал d_egor - Пятница, 13.11.2015, 20:43

НельсонДата: Пятница, 13.11.2015, 20:52 | Сообщение # 2708
d_egor, да кто ж вам мешает все исправить? Наверняка даже у нас на сайте сможете найти достойных производителей, и постепенно начать свою селекцию. И так же постепенно выводить своих недоростков.

СашаДата: Пятница, 13.11.2015, 20:53 | Сообщение # 2709
Цитата d_egor ()
А це не факт в підтвердження моіх слів?

наполовину... цей факт підтверджує, що не все те золото,що блищить і багато горе-завдочиків є розводчиками biggrin
Але для мене це не показник) самців нагріб, тепер починаю збирати самок biggrin biggrin biggrin Врешті-решт є свої хороші самчики cool

tolianchik77Дата: Пятница, 13.11.2015, 21:01 | Сообщение # 2710
Цитата Саша ()
Ніхто не хоче займатися каліфорнією...

Да нет Саша, хотят. Просто хотят "все i одразу!!!"
У нас в хозяйстве ведущая порода. Рабочих самцов шесть. tongue

СашаДата: Пятница, 13.11.2015, 21:12 | Сообщение # 2711
Цитата tolianchik77 ()
Рабочих самцов шесть.

мені не дозволяє площа sad 4 максимум biggrin

Гедзь_ВалентинДата: Пятница, 13.11.2015, 21:34 | Сообщение # 2712
Цитата d_egor ()
поки не здереш шкуру, далі картина не радує.
Про енергію росту взагалі мовчу, для прикладу, сидить зараз дві самки з приблизно однаковою вагою під 3,5кг., тільки каліфорнійка має вік під п'ять міс., а самка панон чуть більше трьох міс. Є різниця?

незнаю но в мене каліф в 90 днів вага від 2700 до 3100
3100 рідко но є , сьогодні таку на ремонт відкинув
сидять ще дві ремонтні по другій лінії (там самець 4700 піде на мясо за місяць) 21 цього місяця буде 120 днів то вага в однеї 3400 а в другої 3600
це все на свому ПК

викДата: Пятница, 13.11.2015, 22:05 | Сообщение # 2713
щоб говорити про селекцію,потрібно мати тисячне поголів я,і декілька таких же господарств ,для обміну племмолодняком,які зможуть гарантувати чистоту породи.А 20-самок+5 самців,які як правило різнотипні,і без можливості придбати якісний ремонт,це лоторея.Поки,шо каліфи,або красиві,або важкі,одне і друге в межах розумного.

росанДата: Пятница, 13.11.2015, 22:06 | Сообщение # 2714
Цитата varif ()
21 цього місяця буде 120 днів то вага в однеї 3400 а в другої 3600

Не бачу,чогось неординарного, наприклад в мене срібло в 100 днів з 8 гол вага 3.400 - 3.740 кг, самка годувала 8 гол.

Гедзь_ВалентинДата: Пятница, 13.11.2015, 22:16 | Сообщение # 2715
Цитата d_egor ()
Багато людей телефонує, і перше питання: «А яка у вас каліфорнія, та що була колись, з довгим корпусом, з гострою мордочкою, тоненькою шкірою?». А таку каліфорнію не просто зараз знайти.

І я шукаю самця довгомордого і з довшим тулубом sad
бо пропаде в мене та лінія ( залишилась тільки 1 самка 2,5 роки і 1 самець 2 роки ) тож в кого є такі каліфи і з норм вагою в батьків то прошу написати в лічку .
самець тримав вагу 5,5 кг при гаремі в 8 самок в паровку які ішли на 17 день після окролу + контролі

Добавлено (13.11.2015, 21:16)

Цитата росан ()
Не бачу,чогось неординарного, наприклад в мене срібло в 100 днів з 8 гол вага 3.400 - 3.740 кг, самка годувала 8 гол.

читайте уважніше то по 2 лінії і там самець як на мене не ахті sad
Цитата varif ()
сидять ще дві ремонтні по другій лінії (там самець 4700 піде на мясо за місяць) 21 цього місяця буде 120 днів то вага в однеї 3400 а в дру

і я ще писав про 1 лінію яку я рахую норм

Цитата varif ()
незнаю но в мене каліф в 90 днів вага від 2700 до 3100
3100 рідко но є , сьогодні таку на ремонт відкинув

Форум » Кролиководство » Породы кроликов » Калифорнийская. часть 2/2 (продолжение второй части.)
Страница 181 из 417«12179180181182183416417»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017