Понедельник, 11.12.2017, 15:15
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Експеримент "Камікадзе 2" - Страница 19 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 19 из 44«1217181920214344»
Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Експеримент "Камікадзе 2"
--vovchik--Дата: Понедельник, 20.11.2017, 23:04 | Сообщение # 271
Статус: Offline
УниКрол, я всеодно ще переживаю...

OlyaДата: Понедельник, 20.11.2017, 23:06 | Сообщение # 272
Цитата УниКрол ()
Думаю ніхто не буде хвастатися такими видатними "результатами"

Я не хвастаюсь, а констатую факти, що кролики із здоровим імунітетом, навіть не привиті, можуть вижити,і 10%- це не мало. Я написала, як їх уберегла. Не тільки ж я тримала непривитих кролів? Можливо комусь і пригодиться також своїх уберегти.
А ВГБК у моїх кролів, підтвердив ветлікар, але сказав, що незвичний якийсь перебіг хвороби.
Цитата УниКрол ()
кожного року в гості заходить гемка.

А цей вислів? У мене шок! Я вперше стикаюсь із цією хворобою. wacko

Сообщение отредактировал Olya - Вторник, 21.11.2017, 15:25

VovaNДата: Понедельник, 20.11.2017, 23:17 | Сообщение # 273
Olya,
Цитата Olya ()
10%- це не мало

ну якби уявіть собі господарство хочаб на 1000 голів?!... тай на 10 маточного поголівя - це ж 1, ну не мало, да, менше просто не буває... а з 9 - хтось без чогось залишиться?

Сообщение отредактировал VovaN - Понедельник, 20.11.2017, 23:19

УниКролДата: Понедельник, 20.11.2017, 23:30 | Сообщение # 274
Статус: Online
Цитата Olya ()
Я вперше стикаюсь із цією хворобою

Ну очевидно Ви відносно недавно зайнялися кролями, або ж живете досить віддалено від інших господарств.

Добавлено (20.11.2017, 23:20)
---------------------------------------------

Цитата VovaN ()
ну якби уявіть собі господарство хочаб на 1000 голів?!... тай на 10 маточного поголівя - це ж 1, ну не мало, да, менше просто не буває...

Зате маємо безцінний досвід
Цитата Olya ()
Я написала, як їх уберегла

Ви не вберегли, а виграли в лотерею!!! facepalm

Добавлено (20.11.2017, 23:27)
Olya, Більше того, раз він вже до Вас завітав, раджу звикатися з тим що кожного року в гості заходить гемка.
"...Возбудителем ВГБК является РНК- содержащий вирус, обладающий чрезвычайно высокой вирулентностью. Сохраняет свою вирулентность при замораживании в течение 5лет, устойчив к эфиру и хлороформу..."
Тобто, ваше господарство, при умові, що Ви не винищите і не спалите всіх кролів, клітки, інвертар, робочий одяг і взуття, а також не проведете повну агресивну дезинфекцію подвір'я, стало потенційним джерелом інфекції.

Добавлено (20.11.2017, 23:30)

Цитата USK ()
А це ше шо за страшилки???

А ти не в курсі? wacko

OlyaДата: Понедельник, 20.11.2017, 23:58 | Сообщение # 275
УниКрол,
Так, займаюсь кроликами я 7 років. У селі теж є кролі. по базарах-3 роки.
Лотерея? А яке дасте логічне пояснення Ви, що 10% вижило? Трупи спалила,мясо в банках, виживших провакцинувала продезинфікувала все ,що можна, двір, сараї, садки.Але ж усусіда після падежу нічого не робилось?
А виживші кролі -теж небезпечні? (пройшло 2.5 міс).
Це получається, кролі, які вижили після гемки у господарствах- потенційно небезпечні? Хіба всі клітки знищують? Так везуть же на базари, виставки, переживших гемку кролів(вакцинованих )-вони що також небезпечні? Я чогось не розумію, або не все знаю?

УниКролДата: Вторник, 21.11.2017, 00:26 | Сообщение # 276
Olya, Ви якось опреділіться, кому і що Ви хочете донести своїми розповідями!

От костя, наприклад каже - ложив я на ту вакцинацію, я створю такі умови, при яких у кроля небуде шансів заразитися. І відповідно він буде здоровий як бик і смачний як марципан.
Інші піднімають гвалт -"шеф, все пропало..." прийшла чудо-гемка, ніяка вакцинація не поможе!
Я, в свою чергу, пробую донести думку - від гемки тільки вакцинація, вакцинація тільки "чешкою", з обов'язковим дотриманням необхідних норм і правил, ніякої чудо-гемки нема.

А про що говорите Ви, що хочете сказати, особисто мені не зрозуміло!
Спочатку розказуєте про супер-простяків, з якими не зрівняється ніодин породистий кріль. Про самок, які в зубах носять кроленят facepalm і що ніодна "породиста на сітці" так не втрафит biggrin Ну хай буде, принаймні повеселили людей.
Далі Ви гордитеся, що не вакцинували і у Вас, о чудо, вижило 10% кроля! Більше того, Ви ніби то ділитеся досвідом, як вберегти тих 10% нічого не роблячи, крім смороду на подвір'ї і навіть щиро гордитеся такими "досягненнями"! А далі
Цитата Olya ()
виживших провакцинувала

eek А для чого? Якщо Ви тільки но хвалилися який у Вас чудесний невакцинований кріль і як досягнути результату у збереженні 1/10 поголів'я?
Кожна байка має мораль, яка у вашої?

MiroslavaДата: Вторник, 21.11.2017, 00:33 | Сообщение # 277
Olya,
за 7 років без вакцини не було міксоматозу?
чи як ви спасались ?
Ок вгбк може і не залітала , а як з комаром ?

OlyaДата: Вторник, 21.11.2017, 01:09 | Сообщение # 278
Цитата УниКрол ()
які в зубах носять кроленят

biggrin Моя носиком в гніздо підштовхувала.
Ніякої байки у мене не має. Я нікому не навязую свою думку- вакцинувати кролів, чи ні. Кожен сам собі господар зважує + і -. Чим більше інформації людина матиме тим зваженіші її рішення
Я розповідаю про стан свого невеличкого господарства.Про успіхи і проколи. Хтось мене сваритиме, а хтось візьме досвід на замітку.
То ,що зайці вижили- дякувати здоровому імунітету. Але-закрадається думка: якби були вакциновані- можливо вижило б більше?
А помісі більш виживаємі ніж породи за моїми спостереженнями.

На рахунок "чешки"-один із ветеринарів мені дав пораду- використовувати ту вакцину, виробник якої знаходиться територіально до вас ближче, тому, можливо,БТЛ вакцина буде для моїх кролів єфективніша, ніж "чешка".Тому "Алілуя! Чешка" я не можу сказати.У сусіда після чешки вижили 8%.У Вікрора різні вакцини і 50 на 50. Вибір вакцини- справа особиста.
А що невмілі і криворукі- це принизливо для людини. Вибачте, така моя думка.
Я думаю дискутувати досить,це не в цю тему.Тел.09789838569

Сообщение отредактировал Olya - Вторник, 21.11.2017, 01:55

hunter1290Дата: Вторник, 21.11.2017, 09:08 | Сообщение # 279
Цитата USK ()
- А це ше шо за страшилки???

це не страшилки,це такі реалії.Що там в них на господарстві гуляло вони не в курсі,але таке було,що за 4 міс до забоя не доживав ні один кролик,а окроли йшли по плану,от такі страшилки.Після того як вибили всіх і закупили нове поголів"я все перейшло в радість.Вони і вмене брали,то казали,що почалось це з того,що купили десь пару свіжих самців і пішло.

УниКролДата: Вторник, 21.11.2017, 09:14 | Сообщение # 280
Цитата Olya ()
Але-закрадається думка: якби були вакциновані- можливо вижило б більше?

Правильна думка закрадається!
Цитата Olya ()

Звідки такі висновки? Ви тримали 9 породистих самиць і одну "двортер'єра"? Дев'ять породистих склеїли ласти?
Цитата Olya ()
На рахунок "чешки"-один із ветеринарів мені дав пораду

99% ветеринарів наших поняття в кролях мають менше ніж я у фігурах вищого пілотажу, повірте на слово.
Цитата Olya ()
можливо,БТЛ вакцина буде для моїх кролів єфективніша, ніж "чешка".Тому "Алілуя! Чешка" я не можу сказати.У сусіда після чешки вижили 8%.У Вікрора різні вакцини і 50 на 50. Вибір вакцини- справа особиста.

Особиста справа звичайно ж, але пробуйте робити логічні висновки із інформації, яка Вам доступна. Ви тему читали спочатку? Ви слідкуєте за тим що і як відбувається?
Цитата Olya ()
А що невмілі і криворукі- це принизливо для людини. Вибачте, така моя думка.

Ну звичайно ж простіше возмущатися й розказувати про те що в "сусіда після чешки вижили 8%", ну неможемо ж ми обоє бути "криворукі"! Аніж признати свою провину, зробити висновки і прислухатися до порад.

hunter1290Дата: Вторник, 21.11.2017, 09:18 | Сообщение # 281
Цитата Olya ()

biggrin biggrin biggrin ох Ви і видали.Я раніше не раз чув від людей,шо мол так -"Я тримаю простяків,нічого не колю і нічого їм нема,бо простяки витривалі до болячок,а породисті ні."То завжди кажу так: Кроля термінатора ще ніхто не придумав,якщо гемка прийде,то невакциновані простяки посипляться як листочки восени."

art2Дата: Вторник, 21.11.2017, 09:23 | Сообщение # 282
УниКрол, я своих кроликов всех прокалывал чешкой вакциной песторин мормикс купленой в аптеке Укрзооветпромпостач в Киев ул Васильковская 57. нарушение хранения нет. Результат 5 ноября сдохли все- 14 взрослых рабочих кролей и +- 70 подростков.(
Мое мнение разделилось между чудо-гемка и гемка-мутант))) Проверим анализ еще...
Интересно остались люди уверенные в действие своей вакцины на 80-90%????
Второй кролик жив здоров и бодро бегает по клетки. внешних признаков нету - у живых кролей не берут анализы?

УниКролДата: Вторник, 21.11.2017, 09:39 | Сообщение # 283
Цитата art2 ()
я своих кроликов всех прокалывал чешкой вакциной песторин мормикс

Є нюанси, як, коли...
Цитата art2 ()
нарушение хранения нет

Звідки така впевненість?
Цитата art2 ()
Интересно остались люди уверенные в действие своей вакцины на 80-90%????

Назву принаймі двох крім себе Юра-Губ, Luban

Добавлено (21.11.2017, 09:39)
Тепер ще одне питаннячко до людей, у кого повиздихала малеча. В них були облисіння на голові, вухах, тілі?

SLAVAДата: Вторник, 21.11.2017, 09:50 | Сообщение # 284
УниКрол, Облисіння не зустрічалося. Ще раз повторю-я брав вакцину з тієї ж аптеки, що і Luban. Навіть більше -це він сказав мені про епідемію і порадив всіх проколоти, що я і зробив в той самий проміжок часу, що і він. Тому в нас була вакцина з ОДНІЄЇ партії.( брали з різницею в декілька днів). Вакцину доставив до господарства протягом 25 хв. із льодом. Відразу поставив у холодильник, проколов того ж дня.

art2Дата: Вторник, 21.11.2017, 09:54 | Сообщение # 285
УниКрол,
Облисіння не зустрічалося. мальки дохи от 3-х дней.
Є нюанси, як, коли...
Які???
Цитата УниКрол ()
нарушение хранения нетЗвідки така впевненість?

впевненість на 100 % нету никогда - согласен.

Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Страница 19 из 44«1217181920214344»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017