Понедельник, 11.12.2017, 15:17
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Експеримент "Камікадзе 2" - Страница 24 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 24 из 44«1222232425264344»
Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Експеримент "Камікадзе 2"
УниКролДата: Среда, 22.11.2017, 20:52 | Сообщение # 346
Статус: Online
Цитата Руслан74 ()
розказуй де ми помилися і як ти робиш вакцинацію від а до я.

Нєа, договор є договор, сказали 2 тижні, значить чекаєм два тижні.

Руслан74Дата: Среда, 22.11.2017, 20:54 | Сообщение # 347
Статус: Offline
Цитата УниКрол ()
Нєа, договор є договор, сказали 2 тижні, значить чекаєм два тижні.

yes

--vovchik--Дата: Среда, 22.11.2017, 21:07 | Сообщение # 348
Цитата УниКрол ()
Вперті сволочі
Люблю впертих кролів cool

VladislaffДата: Среда, 22.11.2017, 22:21 | Сообщение # 349
УниКрол так а носи лисіли чого. Бо одна ветврачиха вже встигла сказати, що то реніт. А Ви все відмовчуєтесь

УниКролДата: Среда, 22.11.2017, 22:38 | Сообщение # 350
Vladislaff,
Цитата УниКрол ()
сказали 2 тижні, значить чекаєм два тижні.

Pavlo7Дата: Четверг, 23.11.2017, 00:07 | Сообщение # 351
облисіння носа скоріш за все це лишай, і послаблений від нього і ін. хв. імунітет?

УниКролДата: Четверг, 23.11.2017, 00:09 | Сообщение # 352
Цитата Pavlo7 ()
облисіння носа скоріш за все це лишай, і послаблений від нього і ін. хв. імунітет?

Логічно...

VladislaffДата: Четверг, 23.11.2017, 05:26 | Сообщение # 353
Pavlo7 само заживало тоді чому?

УниКролДата: Четверг, 23.11.2017, 07:44 | Сообщение # 354
Цитата Vladislaff ()
само заживало тоді чому?

Є поняття вилікувати і залікувати...
Цитата УниКрол ()
Якщо маєте ультрафіолетову лампу, в темну пору доби посвітіть на вуха, морду кроля....побачите синьо-зелені плями....

Pavlo7Дата: Четверг, 23.11.2017, 10:15 | Сообщение # 355
Цитата Vladislaff ()
само заживало тоді чому?

Лишай може і сам заростати. Суть мабуть в тому на скільки він чи ін. хв. посадили імунітет.

Добавлено (23.11.2017, 10:15)
---------------------------------------------
Людям після перенесеної хвороби (ангіни...) дають рекомендацію постаратися місяць часу поберегти себе(на переохолоджуватися...) щоб відновилася імунна система.
PS В мене хоча була і невелика кількість кроликів (біля 50) в кінці жовтня і я лишився без них. Перші два дні мініс 7.Остальних добив, залишив чотири самки і самця, і з них на протязі ще двох днів залишилась тільки одна дворічна самка.
Але винен сам, давно з ними не було проблем, розслабився. Вакцинованих було тільки шість кроликів і то після вакцинації пройшло більше пів року.

VladislaffДата: Четверг, 23.11.2017, 10:25 | Сообщение # 356
Pavlo7, але в тих кого це було живі а здохли ті що були без цих облисінь, я не вловити причинно-наслідковий зв"язок і чому тоді у великих не було так званого лишаю?

Pavlo7Дата: Четверг, 23.11.2017, 10:42 | Сообщение # 357
Також падіж приблизно в цей самий час був в людей які живуть недалеко від мене.
Але це такі самі "спеціалісти" як я. Колись вакцинують, колись забувають, по них картину не намалюєш.

Добавлено (23.11.2017, 10:42)
---------------------------------------------

Цитата Vladislaff ()
але в тих кого це було живі а здохли ті що були без цих облисінь, я не вловити причинно-наслідковий зв"язок і чому тоді у великих не було так званого лишаю

Від лишаю наскільки мені відомо не здихають, але гірший апетит послаблення імунна система.. і залишаються носіями хвороби.
"Причинно-наслідковий зв"язок" Вам на місті видніше в чому може бути в Вас причина.
Мені також незрозуміло чому в деяких серйозних людей, які ніби все роблять правильно прививки... також такий падіж.
Можливо в них в господарствах попутно йшли ще якісь хвороби які виснажують, а вже гемка чи ... добиває.

SLAVAДата: Четверг, 23.11.2017, 11:14 | Сообщение # 358
Цитата Pavlo7 ()
Можливо в них в господарствах попутно йшли ще якісь хвороби які виснажують, а вже гемка чи ... добиває.
Оскільки у мене серед 2-3міс.( із найкращим імунітетом) найменьший падіж- Ваше припущення дуже логічне.

charodeiДата: Четверг, 23.11.2017, 13:12 | Сообщение # 359
Цитата Pavlo7 ()
"Причинно-наслідковий зв"язок" Вам на місті видніше в чому може бути в Вас причина.
Мені також незрозуміло чому в деяких серйозних людей, які ніби все роблять правильно прививки... також такий падіж.

!!!!!!!!!!!!
Потроху тепліше.

УниКролДата: Четверг, 23.11.2017, 23:30 | Сообщение # 360
Всім привіт! Раз тишина, значить "мої" кролики зовсім обнагліли і вже тиждень як не хочуть ніяк здихати biggrin А посему, с чистой совестью и чувством выполненого долга biggrin дозволю собі поумнічати biggrin

За результатом експерименту (хто не в курсі його суті, читаєм першу сторінку теми), можу зробити такі висновки:

1) Вакцинувати треба товариші!!!
2)Як я і писав вже двадцять разів - вакцинувати треба правильно! Що це означає, у моєму розумінні?
Вакцина, придбання, транспортування, зберігання
-Вакцину ні в якому разі не брати у маленьких містечкових, районних і т.п. аптеках! Беручи вакцину там, ризик того, що вона виявиться непридатною (перегрітою, чи переохолодженою) зростає в сотню разів! Знаючи халатність а подекуди й звичайну некомпетентність цих гіндлярів, відсутність відповідного обладнання для транспортування і зберігання вакцини, допотопні холодильники і відсутність аварійних генераторів - із впевненістю кажу, краще з'економте і не вакцинуйте взагалі biggrin
-Купляти вакцину треба тільки і у великих гуртовнях, де є відповідне обладнання і належні умови для доставки і зберігання. Якщо одному таку кількість не потянути, гуртуйтеся із знайомими, сусідами і т.п.
-Транспортувати вакцину треба у спеціальних термобоксах із акумуляторами холоду. Літом обов'язковий контроль температури, в разі якщо перегріли вище 8-ми градусів, коліть на протязі двох годин! В іншому випадку викидайте!
-Зберігати вакцину бажано у окремому, герметичному холодильнику, який не відкривають по сто разів на день. В разі відключення електроенергії, температура в такому агрегаті протримається майже добу, якщо не відкривати двері. Якщо ж окремого холодильника нема, тоді вакцину в холодильнику треба зберігати в термобоксі (саме просте, то пінопластовий), зробивши у верхній кришці кілька отворів для циркуляції холодного повітря. А в морозилці завжди повинен бути акумулятор холоду на поготові. У випадку відключеня ел.енергії, акумулятор холоду у бокс і закрити всу вентиляційні отвори. Для серйозних господарств із великим запасом вакцини, звичайно ж необхідно мати аварійний генератор.
-Ну і нарешті що стосується самої вакцини, а саме - виробника. Тут моя думка чисто суб'єктивна, тому хочете прислухайтеся, ну а не хочете, то йдіть лісом biggrin
Я особисто вже років 5-6 вакциную тільки "чешкою". Весна-літо - комплексна "песторін-мормікс", осінь-зима - одновалентна "песторін". Поясню чому. Не буду стверджувати на рахунок ефективності БТЛ проти ВГХК, але від міксоматозу -це катастрофа а не вакцина! Думаю, хто вакцинував, знає -після вакцинації половина кролів покривається міксомами і набуття кролем імунітету відбувається на фоні гострої фази перебігу хвороби, спровокованої самою вакциною! Знаю людей, які зменшують дозу до 0,5-0,7, таким чином мінімізуючи негативні наслідки. Я не мазохіст, тому просто відмовився від такого "чуда відчизняної фармакології". Як результат, на протязі цих останніх років в мене ніразу небуло спалаху міксоматозу.
Вакцинація кролів
Як і писалося вище, в роботі використовую комплексну і одновалентну вакцину в залежності від сезону.
Маточне поголів'я - вакцинується один раз в рік, по весні у квітні, як починається комар, комплексною "Песторін-Мормікс". Песторін дає стійкий імунітет на цілий рік, а міксорен як мінімум на пів року, топто до пізньої осені.
Молодняк - перша вакцинація у 45 днів, на проятзі +/-10 днів виробляється імунітет і досягнувши віку-групи ризику ( 60+ днів), кріль вже не боїться зарази. (Що доказує найменший кріль відправлений у господарство з ВГБК). Ревакцинація у 90 днів - тільки ремонтний молодняк. М'ясо не вакцинується, іде під палку у такому віці. Плем'я на продаж також, виробленого імунітету на даному етапі кролику вистачає (що доказує другий самчик віком 90дн відправлений у "хворе" господарство). А вже на місці, після акліматизації, я рекомендую всім новим господарям робити обов'язкову ревакцинацію.
От такі нехитрі рекомендації, маю надію, допоможуть вам у майбутньому вберегти своє поголів'я від "чуми".

Ще хотів би сказати кілька слів на рахунок "магічної, нетипової, мутуючої чи просто №2 ГЕМКИ" biggrin Я вже писав сто раз і повторюся в сто-перший! Ніяка магічна гемка на прийшла, яскравим цому доказом є мої "невмирущі самураї". biggrin Всьому виною недотримання норм і правил описаних мною вище, тобіш (Особо нервных и чувствительных прошу дальше не читать, дабы избежать глубокого морального потрясения и как следствие, злобной реакции в мою сторону или смертельной обиди на всю жизнь! biggrin )"криворукість і твердоробість" кролиководів biggrin
Не виключаю також можливості (зважаючи на досвідченість деяких із кролівників, чиї господарства постраждали цьогоріч), що були якісь "косяки" із зберіганням на складах постачальника, чи що гірше - брак від виробника! Хоча дуже сумніваюся, але особливо гордим, це має пом'ягшити моральні травми від моєї писанини biggrin

Далі, що стосується малечі - яку ніби то косила "магічна гемка". Я впевнений на 99.99%, що проблема у супутній (паралельній) хворобі, чи ба, епідемії. Я не біолог і навіть не ветеринар за освітою, тому докопатися до істини ви повинні кожен сам, ну і з допомогою ветклінік (хороших, а не шарашкіних контор) чи лабораторій, це обов'язково, бо без аналізів, ви можете рік тут спорити, а істини так і не взнаєте. Можу лише наштовхнути вас у якому напрямку рухатися, на мою думку.
а)Роблячи висновки із описів розтину кроленят, підозрюю пастерельоз - що є дуже ймовірним і поширеним.
в)Кілька слів на рахунок моїх запитань стосовно облисінь у підсосних кроленят. Справа в тому, що зараз проходить епідемія лишаю у кролів, який провокується особливо агресивним грибком (точної назви не скажу, бо результати аналізів у власника господарства, яке пострадало). Я особисто знайомий з десятком людей яким прийшлося повністю винищити кролів і завозити нових після повної дезинфекції. Справа в тому, що грибок цей проявляється тільки у ранньому віці 25-60 днів, далі лишайні плями затягуються і дорослий кріль виглядає здоровим. тому більшість початківців заспокоюються і перестають звертати увагу на ці симптоми. А разом з тим, болячка ця практично не виліковна і дуже небезпечна як для кроля, так і для людини (грибок передається людині і проявляється лишайними плямами на руках і тілі) wacko І що саме головне - він дуже сильно пригнічує імунну систему кроля, також пагубно діє на печінку, ЦНС і обмін речовин. У 3-4-му поколінні появляється високий відсоток рахітних кролів!
Тому, передбачаю, що в разі якщо в господарстві є ця болячка, то "в купі з гемкою" вони елементарно можуть "косити" молодняк.
Ну, на сьогодні, думаю достатньо biggrin

Сообщение отредактировал УниКрол - Четверг, 23.11.2017, 23:31

Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Страница 24 из 44«1222232425264344»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017