Понедельник, 11.12.2017, 15:12
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Експеримент "Камікадзе 2" - Страница 26 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 26 из 44«1224252627284344»
Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Експеримент "Камікадзе 2"
Руслан74Дата: Пятница, 24.11.2017, 21:27 | Сообщение # 376
Статус: Offline
УниКрол, Як і чим завозите вакцину.

УниКролДата: Пятница, 24.11.2017, 21:35 | Сообщение # 377
Статус: Online
Цитата Руслан74 ()
Як і чим завозите вакцину.

Раніше замовляв з Києва. Останні років три беру на гуртовні у Львові.

LenaKДата: Пятница, 24.11.2017, 22:44 | Сообщение # 378
Сегодня возила в КИЕВ ЦЫПЛЯТ. бУХГАЛТЕР УНИВЕРСИТЕТА СКАЗАЛА ЧТО У ВСЕХ ЗНАКОМЫХ УМЕРЛИ ДЕКОРАКТИВНЫЕ КРОЛИКИ И ЭТО КИЕВ - прикол

MiroslavaДата: Пятница, 24.11.2017, 23:54 | Сообщение # 379
LenaK,
Декоративных кроликов тоже прививать надо .
если их держат для потехи детям ,то возможно не все и соблюдают правила вакцинаций ревакцинаций
или неизвестные неконтролируемые вакцинацией и т.п болезни .

Сообщение отредактировал Miroslava - Суббота, 25.11.2017, 00:18

OlyaДата: Пятница, 24.11.2017, 23:59 | Сообщение # 380
Цитата LenaK ()
У ВСЕХ ЗНАКОМЫХ УМЕРЛИ ДЕКОРАКТИВНЫЕ КРОЛИКИ И ЭТО КИЕВ - прикол

Это не прикол, это реальность в этом году.
Наверное все лохи и у всех не привитые кролики. В прошлые годы правильно прививали, а в этом чего-то затормозили.

charodeiДата: Суббота, 25.11.2017, 00:12 | Сообщение # 381
Все що буде написано у цьому пості прошу не сприймати як інструкцію, а як досвід одного кролівника.
Я взагалі вважаю, що кролівництво, це як мистецтво, як філософія які не мають чітких граней. Описане мною, якщо примінити в іншому господарстві, може бути панацеєю, а може вгробити Ваше кроляче господарство.
Чому так ? Бо у кожного господарство своє, індивідуальне, неповторне. Тому чітких інструкцій я давати не буду. Просто опишу що думаю, що було, чого роблю саме так.
Почну з того, що головним у кролівництві вважаю його величність - імунітет.
На ньому і тримається життя кролика ( і не тільки).
Від чого він залежить.
+ збалансований корм, стабільний мікроклімат, продумане утримання і тд.
- використання антибіотиків, кокцидіостатиків, різні хвороби, можливо негативно впливаючі зони ( бактеріальні, геомагнітні, радіаційні чи ще може якісь, про які ми і не здогадуємось) і тд.
Не хочу дуже загострювати увагу на зонах, але у мене саме той випадок.
Мені, як би то не коштувало, а приходиться порати майже все своє господарство в сосідньому селі, перевіз, бо тут що б я їм не робив вони нормально вестись не хотіли. А перепробував я тут з ними дуже багато чого, а саме :
Антибіотики різних груп і комбіновані, кокцидіостатики, вентиляція, УФ лампи, навіть іонізатор води - всі потуги марні. Чітко працював тільки івермектин і деякі покращення були при використанні пробіотиків.
Про болячки.
Вважаю що більшість хвороб у кролів пов'язані між собою і визначити якусь одну не буде правильним. Все "крутиться" на імунітеті.
Наприклад : латомим ми кроля і бачим картину гемки. Не треба думати що це винна тільки вакцина ( хоча може бути, причини вказані в багатьох джерелах і УниКрол, Василь Вам не втомлюється про них нагадувати) . Гемка, можливо це тільки довершила справу інших болячок, які вбили імунітет і ворота для гемки були відчинені. Імунітет у кролика не резиновий, на всі наші косяки його не стачить.
Антибіотики.
Не знаю як у Вас, у мене антибіотики ніби спочатку і дають якийсь + , але закінчується те великим мінусом. Якщо комплексний, то і взагалі може бути сам мінус. Думаю що через пригнічення імунітету.
До речі, багато кролівників, хоч свідомо, хоч через зад, але усвідомили і майже не використовують антибіотиків.
Ради правди треба й сказати що є й такі, що доволі успішно їми користуються, але не треба забувати, що кожне господарство індивідуальне і сліпо когось копіювати - собі шкодити. Шансів на співпадіння мало.
Вакцинація.
Чому саме так я вакциную?
Мається на увазі вакцинація дозою по вазі в % . за одиницю прийняв кролика в 6 кг, якому можу вколоти повну дозу - 1мл. Кролик вагою 1,2кг получить 0.2мл.
Історія
На весні минулого року зіпсувалась у мене вакцина ( підвів холодильник). Я спочатку цього не замітив. Пішла гемка. Холодильник відремонтував, завіз другу вакцину. Почав вакцинувати кроликів у 28 днів. Тоді я вже практикував і по пів кубіка. Були й такі, які получали по кубіку. Ті що получали по пів кубіка, ще деякі умудрялись виживати, ті що куб - дохли. Хвиля гемки йшла як часи, від одної партії, до другої.
Пішов по логіці - імунітет не витримує тої дози вакцини + справжня гемка + уже підсажений імунітет мамок у яких "гуляє" молочність і кроленята відставші.
Коротше, начав я наступним чахликам колоти 0,1 кубіка. Тоді тільки зупинилась хвиля і пішло на покращення.
Чому граюся саме з БТЛ.
Тому що я до неї вже "пристрілявся" і знаю чого від неї чекати. Мене влаштовує її дія.
З чешкою не експериментував. За те був негативний досвід її використання, колись хотів зупинити хвилю мікси ( було й таке, пропустив) комплексною, то виявилась не дієвою ( купив у місцевій ветаптеці). Звісно, швидше за все проблеми в зберіганні. Але розбиратись довго не став, поїхав та взяв уже перевірену і все вийшло.
Пару слів в пам'ять жертви експерименту smile
Не залежно від результатів аналізу (гемка чи ні), вважаю що загнувся він в першу чергу від недостатнього імунітету в його не легкій долі smile
Вплило на те : перевозка, зміна корму і мої помилки. А саме. Я цього кролика на передодні до відправки був відсадив окремо, по причині дебошу в вольєрі ( стрес).
Взяв я його із партії відставших ( імунітет ?). А ще потрібно було дати хоча б мірку для корму, а краще з кормом для адаптації. biggrin
Ну та нічого, є можливість щось виправити....

УниКролДата: Суббота, 25.11.2017, 08:29 | Сообщение # 382
Цитата Olya ()
Наверное все лохи и у всех не привитые кролики. В прошлые годы правильно прививали, а в этом чего-то затормозили

Наша песня хороша, начинай с начала... biggrin

Цитата charodei ()
Не залежно від результатів аналізу (гемка чи ні), вважаю що загнувся він в першу чергу від недостатнього імунітету в його не легкій долі

Однозначно, забагато негативних факторів у його долі було biggrin

davolodyaДата: Суббота, 25.11.2017, 09:13 | Сообщение # 383
Цитата УниКрол ()
Останні років три беру на гуртовні у Львові.

А де саме, якщо несекрет? Продають там тільки великим оптом, чи можливо і дрібним?
Часом буваю у Львові, може б скористався інфою.

УниКролДата: Суббота, 25.11.2017, 16:33 | Сообщение # 384
Цитата УниКрол ()
Однозначно, забагато негативних факторів у його долі було

Більше того, забув розжувати у попередньому спічі biggrin , неварто колоти кроликів у яких є ознаки хвороби. Приміром, я вакциную кролкнят у день відсадки (між іншим, теж важливий нюанс! Багато хто і серед них імениті профффесори, стверджують, що розсадка, бонітування, вакцинація - це великий стрес для кроля і тут я погоджуюсь, але якраз тому вони радять проводити ці маніпуляції роздільно, сьогодні вакцинація, за 3-5 днів розсадка...я категорично проти! Навіть забір кроля із клітки для зважування чи пересадка у інше відділення стресує, тому вводити їх у такий стан щотижня вважаю недоречним! А від так, вакциную кроленят у день відсадки -забрав гніздо від мамки, поділив на хлопців і дівчат, проколов і розсадив по нових абітаціях biggrin ) Так от, до чого я вів, при розселенню кроленят на відкормі, якщо попадаються кроленята із нездоровим виглядом (скуйовджена шерсь, мокрий зад, здуття і т.п.) я їх саджаю у окреме відділення, не вакцинуючи. Відійдуть, окріпнуть, тоді й колоти можна. Здохнуть, значить така їхня доля biggrin

ната64Дата: Суббота, 25.11.2017, 18:06 | Сообщение # 385
УниКрол, василь, щиро вам дякую, що дiлитеся своiм досвiдом! Завжди вашi пости читаю уважно, дещо собi записую. Люблю користуватися вашою аналiтикою, бо на великому поголiв'i все виднiше та й швидше можна аналiзувати. А ми можемо користуватися вашим досвiдом, а не доходити до всього самим, та й не завжди правильно.

ЯновичДата: Суббота, 25.11.2017, 21:05 | Сообщение # 386
Років 3-4 гемка не бушувала.Всі рослабились.Я знаю багато таких людей.А далі все просто.Покарання!!!!!!!!!От и все.

Добавлено (25.11.2017, 21:05)
---------------------------------------------
УниКрол, Молдець Не зазвездись.Уважаю.

УниКролДата: Суббота, 25.11.2017, 21:07 | Сообщение # 387
Цитата ната64 ()
щиро вам дякую, що дiлитеся своiм досвiдом!

Завжди радий допомогти!
Цитата Янович ()
.Всі рослабились.Я знаю багато таких людей.А далі все просто.Покарання!!!!!!!!

Істинно глаголиш ! biggrin

ЯновичДата: Суббота, 25.11.2017, 21:22 | Сообщение # 388
Кролі мабуть живі.Чи я шось пропустив??????????.

Добавлено (25.11.2017, 21:22)
---------------------------------------------
У мене зять займаеться декоративними.Так він все робить як я для своих.Проблем ноль!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arharovec75Дата: Суббота, 25.11.2017, 21:24 | Сообщение # 389
За труд,желание помочь и по многочисленным просьбам трудящихся Василию Федоровичу присваивается почетное звание СЕНСЕЙ сан.

hands hands hands
Прикрепления: 4675147.jpg(8Kb)

УниКролДата: Суббота, 25.11.2017, 21:33 | Сообщение # 390
Цитата arharovec75 ()
Василию Федоровичу присваивается почетное звание СЕНСЕЙ сан.

АРІГАТО ГОСАЙМАСУ

Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Страница 26 из 44«1224252627284344»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017