Понедельник, 11.12.2017, 15:16
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Експеримент "Камікадзе 2" - Страница 36 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 36 из 44«1234353637384344»
Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Експеримент "Камікадзе 2"
VovaNДата: Суббота, 02.12.2017, 22:58 | Сообщение # 526
Статус: Offline
так там ще й кокцидіозік був sad

victorДата: Суббота, 02.12.2017, 23:08 | Сообщение # 527
Від такого кокцидіозіку не гинуть, а з експериментами ще багато чого цікавого по переду.

VovaNДата: Суббота, 02.12.2017, 23:24 | Сообщение # 528
Не гинуть, але імунітет знижується.

uaДата: Суббота, 02.12.2017, 23:51 | Сообщение # 529
art2, Як для вгбк то начебто дуже швидко,хіба що раніше прихватив вірус.Тонкий кишечник має запалення і по ньому не має зовсім калу.Можливо щось кишкове?Желудок на мій погляд ніби то піддутий,да і по тонкому кишківнику видно місцями скупчення газів.

storozhvДата: Суббота, 02.12.2017, 23:59 | Сообщение # 530
Цитата ua ()
Можливо щось кишкове?

Тоже така думка, може раптова зміна корму?

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 01:06 | Сообщение # 531
Статус: Online
Цитата art2 ()
Что делать?

Читати тут

Добавлено (03.12.2017, 01:06)
---------------------------------------------

Цитата victor ()
Від такого кокцидіозіку не гинуть

Цитата VovaN ()
Не гинуть, але імунітет знижується.

Плюс..

Цитата ua ()
Тонкий кишечник має запалення і по ньому не має зовсім калу

Цитата ua ()
Желудок на мій погляд ніби то піддутий,да і по тонкому кишківнику видно місцями скупчення газів.

art2Дата: Воскресенье, 03.12.2017, 08:29 | Сообщение # 532
storozhv, ч
Смены корма небыло - кроли приехали с ведром комбикорма. Кормил дозировано меркой. Вздутия живота небыло. Было разрыв сердца и дряхлая печень.запаленя кровопотеках но всех кишках.

charodeiДата: Воскресенье, 03.12.2017, 10:17 | Сообщение # 533
На кокцидиоз имхо не очень похоже, может цистицеркоз, хотя хрен редьки не слаще. Может и кокцидиоз, по фото это определить я не берусь.
Имхо без гемки не обошлось.
И получается не второй, а третий день, что для гемки нормально, хотя может валить и на второй.
Кролю конечно жаль, но больше Артёма и семью. Но не переживайте, кроличья мать не померла...
Очень хотелось бы конечно что бы в этом эксперименте поучавствовал кто-то из нормально привитыми кроликами и желательно БТЛ, ато с чешкой как то у него не ладится. Можно и с чешкой, но проверенной партией в " боевых" условиях.

Вывод для себя.
Мой метод прививки не подходит для " боевых" условий, сложившихся у Артёма ( и не только ).
У меня в хозяйстве, где нет сейчас " буйствуещей" гемки, с какими то может не большими частицами "прилетающей" гемки, этот метод справляется. Но пожалуй немножко дозу увеличу.
Коротко опишу одну из причин почему не полную дозу.
Не считаю что прививка может увеличить имунитет в целом, скорее наоборот - садит. Но, что очень важно, она конкретизирует его на определённом участке. То есть, поднимает от конкретной болезни, но садит общий, от остальных. И чем больше доза прививки, тем ярче это проявляется.
Другими словами:
Допустим берём полную дозу, для пущего эффекта комплексную и вводим месячному кролику ( потому что страшно, ведь у соседа дохнут кролики). И обычно не идеальный в отношении здоровъя кролик, да и ещё под фоном соседских болячек пытается побороть эту вакцину, на что у него идут все силы его имунной системы. И поскольку у него имунная система занята, ворота для ЛЮБОЙ болячки открыты. Допустим в этот момент пришла гемка, она свободно зайдёт в кролика при этой ситуации, потому как имунитет ещё не успел конкретизироваться и попросту "занят".
Вакцины ведь расчитаны на здорового кролика, в хорошей епидемиологической обстановке. У нас так???
Ладно.... Понесло....

Для такого експеримента в моём случае нужно было ревакцинировать кролю, ну и подождать пару недель.
Артем продолжим?

Добавлено (03.12.2017, 10:17)

Цитата charodei ()
Для такого експеримента в моём случае нужно было ревакцинировать кролю, ну и подождать пару недель.

Хочу добавить, что при вспышке в своём зозяйстве ( тьфу,тьфу,тьфу) я бы не ревакцинировал.

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 10:44 | Сообщение # 534
Хто пережив сам гемку то знає, падають і на 3 добу після першого випадку і на28 також. Як розтин той же, можете придумувати будь що. Кріль не дохне раптово по причині кокцидіозу і цитоцеркозу також.

Добавлено (03.12.2017, 10:37)
charodei, Сергій у вашому випадку побічної дії вакцини, майже впевнений що проявляеться вздуття, поганий апетит і т.п. Далі втрачаєте 20-80 процентів захворівшого виводку. А причина той самий недобитий кокцидіоз і кишкова паличка, в придачу може ще щось. Зпробуйте обробити не всіх а один виводок за 5...10 днів до вакцинації. Будете приємно здивовані результатом.

Добавлено (03.12.2017, 10:40)
Якість препаратів в малих бутилочках ???, доза і період не експериментуйте або різні вавиводки по різному. То й самі щось побачете.

Добавлено (03.12.2017, 10:44)
art2, Можете шукати багато причин, простіше завезіть в Хотів, для мене без сумніву, підтвердять. І як збираєтесь далі експериментувати, то приготуйтеся мін100 днів. Мені казала одна розумна людина що пів року будуть проблеми, 80 кролів вціліло той прирекли мене на муки.

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 10:52 | Сообщение # 535
Цитата charodei ()
На кокцидиоз имхо не очень похоже, может цистицеркоз

Якраз навпаки! Цистицекоз проявляється при розтині личинками цистид у черевній порожнині (жаб'ячі ікринки). А в даному випадку, явно уражена печінка кокцидією.
у Вашому випадку обов'язкова профілактика у 25-30 і 45-50 днів!
+
Цитата victor ()
А причина той самий недобитий кокцидіоз і кишкова паличка, в придачу може ще щось.

На фоні цих всіх болячок, вакцинація, навіть при дотриманні всіх умов, різко здає позиції у своїй ефективності!
Як казав один відомий персонаж: " Я так думаю!" prof

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 11:07 | Сообщение # 536
Активність вірусу падає, і лізе він у все менший вік кроленят. Це моє припущення бо гека гніздових не підтверджена. Як в серпні косила 90% то зараз десь 25% не більше. Наголошую це спостерігається у всіх хто пережив болячку і продовжує тримати кролів.

Добавлено (03.12.2017, 10:56)
УниКрол, В процентному відошені згоден, але бачив таких "уродиків" і засране і худе а гемку витримало, красавці всі лягли а йому хоть би що.

Добавлено (03.12.2017, 11:07)
У серпні я одразу нарікав на вакцину і ОЛКАР, коли пішло в інших регіонах замдумався, коли особисто привіз вакцину з Жулян і 3 виводки лягло в мить я охренів. І таж вакцина через місяць дає результат 80% живих, а гнізда падають гинуть по 1 чи 2 після вакцинації, але тримає більшість живе. До якого часу буде жити то ??? Де хто вже пішов у суп, я вже не чекаю тужку 2.500 є 1.500 то дякую Богу. Як з най кращих виживе скажем 80%, то на весну можна пробувати відтворювати поголівя.

Сообщение отредактировал victor - Воскресенье, 03.12.2017, 11:12

charodeiДата: Воскресенье, 03.12.2017, 11:28 | Сообщение # 537
victor,
Я теж думаю що
Цитата charodei ()
Имхо без гемки не обошлось.

Далі

Цитата victor ()
, Сергій у вашому випадку побічної дії вакцини, майже впевнений що проявляеться вздуття, поганий апетит і т.п. Далі втрачаєте 20-80 процентів захворівшого виводку.

Було....
Цитата victor ()
А причина той самий недобитий кокцидіоз і кишкова паличка, в придачу може ще щось.

Все взаємозв'язане !

Цитата victor ()
. Зпробуйте обробити не всіх а один виводок за 5...10 днів до вакцинації. Будете приємно здивовані результатом.

Не знаю як у Вашому (хоча може трішки і знаю), а у моєму господарстві таке не проходить. Пробував багаторазово, різними дозами, різними препаратами і їх комбінаціями, не вірив до останнього, що їх дія обертається для мене трагічно, впевнився тільки коли те все закинув подалі.
Та ще раз хочу напам'ятати - у кожному господарстві може бути по різному! Хоч і дія наприклад одного і того ж антибіотика.
У своєму господарстві я більш-менш розібрався , до чужих дуже не лізу, просто хочу щоб інші трішки відкрили свій кругозір, бачили варіанти.
PS багато чому , не в плані запозичення методів, чи рецептів, а скоріш розширенню мислення завдячую Кості USK. ( на пряму він не давав мені ніяких порад, навіть про дещо у нас різні погляди )

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 11:40 | Сообщение # 538
charodei,Кажете що було.... і в мене колись було. Абсолютно нічого не рекомендую і не навязую, але знаю точно як процент падіжу превисив 15% то грошей нема...

charodeiДата: Воскресенье, 03.12.2017, 11:48 | Сообщение # 539
Цитата victor ()
знаю точно як процент падіжу превисив 15% то грошей нема...

Було значно більше, про якусь вигоду взагалі не йшлося, просто постійно шукав варіанти вийти із ситуації. Зарплатні не вистачало на корм і препарати.... Крутився як міг, а вихід був в другій стороні wink

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 11:59 | Сообщение # 540
У всьому цьому єдина біда наш любительський рівень, відсутність грошей на збалансований якісний корм, можливість зробити всі аналізи і розібратись не методом наукового втику, перевірити кількість кокцидій в калі, наявність імунітету, бактерій. Хтось вірить у свій корм хтось в свою вакцину свій метод, первірити не можемо.
Надумав новий експеримент, кроленята пройдуть другу вакцинацію у 50 днів, як підтвердять гемку у сліпих малюків, зпробую заразити тих хто пройде 2 вакцинації за допомогою печінки померлих кроленят.
ДУМАЮ БУДЕ ЦІКАВО НЕ ТІЛЬКИ МЕНІ....

Добавлено (03.12.2017, 11:54)
А ЯК НА РАХУНОК СТАВОК????

Добавлено (03.12.2017, 11:58)
Як є бажаючі також спробувати то кусочок замороженої печінки можу подарувати.

Добавлено (03.12.2017, 11:59)

Сообщение отредактировал victor - Воскресенье, 03.12.2017, 11:58

Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Страница 36 из 44«1234353637384344»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017