Понедельник, 11.12.2017, 15:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Експеримент "Камікадзе 2" - Страница 37 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 37 из 44«1235363738394344»
Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Експеримент "Камікадзе 2"
charodeiДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:05 | Сообщение # 541
Статус: Offline
victor, трішки радикальний..... Але цікаво.
Цитата victor ()
У всьому цьому єдина біда наш любительський рівень, відсутність грошей на збалансований якісний корм, можливість зробити всі аналізи і розібратись не методом наукового втику, перевірити кількість кокцидій в калі, наявність імунітету, бактерій. Хтось вірить у свій корм хтось в свою вакцину свій метод, первірити не можемо.

Згоден.

Колись дуже давно ~90 роки, попалась не якісна вакцина від мікси. Мікса йшла хвилею і не зупинялась. Розізлився і ..... Взяв звичайну голку для шиття і раз вколю в міксому, другий замість вакцини. Не повірите, зупинив!
Такий самий фокус спробував ~років шість назад - заразив усіх.... Повний міксдець.

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:28 | Сообщение # 542
Статус: Online
РАДИКАЛЬНИЙ РАДИКАЛЬНИЙ. Регіон засраний ще як, кролів яких купили гарячі голови з Чернівців і Харкова нічого туди не подарували, при наймі за два місяці. Кролі які приїхали до мене в подарунок чи по обміну майже всіх нема, маленька самочка голубий плащ і самець гавани все таки живуть майже 2 міс. Стан самочки був катастрофічний, у три місяці + вага 2.200. Вичухав випоїв, відкормив зараз 4+кг. Виводки після вакциації гинуть і через місяць такіж самі прекрасно живуть. А в цей час за абсолютно схожими симптомами гинуть сліпі кроленята. Який хрен я втрачаю. Буду знати тримає вакцина чи ні, як заражу примусово то точно буду впевнений.

Добавлено (03.12.2017, 12:21)
---------------------------------------------
Заодно зпробую і ПЕСТОРІН І БТЛ. Думаю що кроленята після вакцинації(успішної) витримають.

Добавлено (03.12.2017, 12:28)
Чуть не забув найдовше протримався самець червоний плащ(шикарний подарунок Ольги Вікторівни, низький Вам уклін) прожив 28 днів, вакцинований був 2 рази покровською вакциною, самчик красень мав бути заміною моєї втрати. Результат....

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:31 | Сообщение # 543
Цитата victor ()
зпробую заразити тих хто пройде 2 вакцинації за допомогою печінки померлих кроленят.

Цитата victor ()
ДУМАЮ БУДЕ ЦІКАВО НЕ ТІЛЬКИ МЕНІ....

Так то воно так, але спочатку треба довести, що кроленята загнулися від гемки, а не від іншої зарази!!!

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:38 | Сообщение # 544
Двоє кроленят які вижили під час загибелі в листопаді, УЯВІТЬ ВАКЦИОВАНІ БТЛ (остаток з літньої привезеної ОЛКАР). З тих вижили тільки вони, песторін з Жулян дав збій.
Публіка думає який я ІДІОТ повний ДЕБІЛ. Уявіть що в нього робиться вдома з тими кролями????

Добавлено (03.12.2017, 12:36)
УниКрол, Васю я так і написав, залишу одну собі, 5 відправлю як підтвердять то ПЛІЗ, будуть пити і їсти ту печінку.

Добавлено (03.12.2017, 12:38)
УниКрол, Федорович, як думаєш малі кроленята будуть набирати вагу як вони чимось хворі???

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:45 | Сообщение # 545
Це серпень - вони чимось хворі????

Прикрепления: 6292939.jpg(379Kb) · 8149871.jpg(252Kb) · 3300404.jpg(314Kb)

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:48 | Сообщение # 546
Це також серпень 5 днів після того.

Прикрепления: 5496075.jpg(328Kb) · 5995206.jpg(336Kb) · 7052040.jpg(362Kb)

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:48 | Сообщение # 547
victor, Спорити немаю найменшого бажання і тим більше щось доказувати!!!
Ти свято впевнений, що причина загибелі мальків -гемка!!! І розглядати інші версії навіть немаєш на думці, бо..
Цитата victor ()
малі кроленята будуть набирати вагу як вони чимось хворі???

Аналіз навіть якщо й робитимеш, то тільки на підтвердження ВГБК!!!
Тому, в подальщому, давайте вже якось без мене ловіть "новий привид старої Європи"

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 12:58 | Сообщение # 548
Ніхто не спорить я задав питання, я за 2 доби зібрав 100 таких кроленят в причіп. Вони хворі ??? коли в 1міс вага 750...1 кг а в 2міс. 1.800- 2.300. Ваша думка ВФ чи можуть рости хворі кроленята. І яка можливість ще якоїсь хвороби коли 100шт за 2 доби.

На фото персики це серпень, і такі малюки абсолюто всі...

Добавлено (03.12.2017, 12:58)
Це не привід, який це вірус №1, 2, 666, 777 я не знаю, а припусти що в одній клітці б"ється в агонії самка 7кг. а в інші конає і пишить 8 кроленят а мама жива, печінка у всіх вскритих в цей самий день однакова то не знаю. Требуло в серпні фільм знімати, та дуже тоді боляче було.

Прикрепления: 2751403.jpg(320Kb)

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 13:13 | Сообщение # 549
А ці, рости будуть як хворі???
Прикрепления: 3694245.jpg(449Kb)

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 13:33 | Сообщение # 550
Цитата victor ()
А ці, рости будуть як хворі???

Та будуть вони рости, будуть! Є хвороби, гострий перебіг яких не супроводжується майже ніякими симптомами і смертність при цьому 90%, і на протязі 2-7-ми днів після зараження!!!
От тобі коротенький список:

Інфекційний стоматит

Аспергильоз (пневмомікоз)

Колібактеріоз

Листеріоз

І самі ймовірні у тебе-

Пастереллез (геморогічна септицемія)

Сальмонельоз (паратиф)

Стафілококоз

Ну але кому і для чого я то всьо пишу?! Ти ж впевнений у одному - ВГБК!!!
П.С. Обіцяв, що небуду встрявати smile , вибачайте, не стримався wacko Але тепер ще раз обіцяю урочисто - подальша гра в одну лунку (гемка @@@, ГЕМКА - по другому бути неможе, бо неможе бути і все тут!) без мене!

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 13:50 | Сообщение # 551
УниКрол, Василь Федорович, зберігаймо спокій. І непотрібно ніяких зарікань. ОК.
Стафілококоз відкидаємо бо бактеріальний посів на стафілокок був, бачив сам у списку. НЕМА.
Сальмонельоз- ??? не знаю.
Пастерельоз бачив сам, хоча б одне було з гнилими легеями і задихалося, за 100 днів, була б хоч одна не гостра ступінь. Проявилося б 100%.
І останнє, спокійно поясни - дві клітки поряд, одна мати жива інша мертва діти пищать і за годину мруть, розтин у мами і дітей абсолютно однаковий, тобто у мами вгбк а у дітей - паратиф.
І так у всій окрузі, не залежно яка порода чим годує і т. п.

СПОКОЙСТВИЄ ТОЛЬКО СПОКОЙСТВИЄ.

Добавлено (03.12.2017, 13:50)
УниКрол, Я ж привітав переможця, зробив все як треба. Розбиратись треба далі. А ви все, без мене.
Ступіль отримали тепер радьте іншим, розкажіть будь ласка що нам робити, НЕ ПРОСВЕЩЕННЫМ.

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 14:06 | Сообщение # 552
Цитата victor ()
І останнє, спокійно поясни - дві клітки поряд, одна мати жива інша мертва діти пищать і за годину мруть, розтин у мами і дітей абсолютно однаковий, тобто у мами вгбк а у дітей - паратиф.

Відповідаю...спокійно...наприкла, цитую:
"Листериоз
Возбудитель – микроб листерия.... Листериоз не зависит от времени года, среди кроликов чаще всего заболевают сукрольные самки. Заражение происходит от больных животных, инфекция выделяется вместе с мочой, калом, носовыми истечениями, абортированными плодами, также ее передают грызуны, заражающие корма, подстилку и воду.
Признаки болезни. Болезнь представлена сверхострой, острой, подострой, хронической и атипичной формами. При сверхостром течении у крольчихи могут не проявляться признаки болезни, она просто внезапно погибает при окроле. Наиболее часто встречается острая форма, которая проявляется тем, что у крольчихи случается аборт во второй половине сукрольности. При этом часть плода может остаться в матке, и его можно прощупать. После выкидыша самки теряют аппетит, худеют, их волосяной покров взъерошен. Наблюдается грязно-коричневое истечение из влагалища. Продолжается болезнь 2–4 дня, и в большинстве случаев крольчихи погибают.
При хронической и подострой формах выкидышей не происходит, но в матке наблюдаются воспалительные процессы, в результате чего плоды гибнут и начинают разлагаться. Гибель самок наступает на 10–15-й день...Атипичная форма отличается тем, что у крольчихи случается выкидыш всех плодов, крольчата рождаются мертвые [b]или живые[/b], но умирают в течение недели. При вскрытии можно обнаружить в матке разложившиеся плоды, печень дряблая, увеличенная, имеются некротические поражения, [i]селезенка набухшая и увеличенная[/i], на ней видны мелкие точечные некротические очаги..."
Справа в тому, що у мене відпадає апсолютно бажання вже навіть висловлюватися на цю тему. Таке враження, що то мені найбільше треба і я зобов'язаний знайти причину і доказати свою правоту! Мені воно сто років непотрібно! Було бажання допомогти порадою і наштовхнути у (можливо) правильному напрямку вирішення проблеми. Але коли у самого "утопаючого" нема бажання вхопитися за протянуту руку від пливучого поряд і він вперто чекає на катер з рятувальниками...?! Тоді, як казав один єврей: "Ну жопаделать?!"

Добавлено (03.12.2017, 14:06)
Цитата victor ()
розкажіть будь ласка що нам робити

Розширити вектор погляду на проблему! Збитися з однієї точки - назва якій ВГБК!

Сообщение отредактировал УниКрол - Воскресенье, 03.12.2017, 14:07

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 14:16 | Сообщение # 553
А що ПАСТЕРЕЛЬОЗ на 300 кролях не покаже ні одного не гострого випадку?
Навіть ті що вціліли також ні одного на протязі 100 днів.
А кролі з величезним букетом набирають вагу і в один день у могилу, при цьому два підтвердженіх випадки вгбк у кроленят, а кров на стерильність ОК.
Розтин 1 в 1 з гемкою. А смерть від кокцидіоза.????????
При останьому він худне, кривиться,здувається, обсирається і тільки потім гине. Ну при наймі більша частина. А запах??? Хто тримає кролів, і ніс працює то ще за 10 днів учує не ладне.
Неувязочка маленько ну зовсім торшки.
Хіба припустити що я АБСОЛЮТНИЙ ДЕБІЛ.

Добавлено (03.12.2017, 14:14)
УниКрол, Родило 38 самок, де хто у перший раз де хто в 6. Ні одна не загинула, ні одна не абортувала.Які родили 3.09.2017. Вже родили у друге, і діти дивляться, а ті окроли в 32...55днів пішли спати.
ЛІСТЕРІОЗ ВІДКИДАЄМО 38 самок це вже переконливо для мене.

Добавлено (03.12.2017, 14:16)
ЯК НЕ ЗАПАДЛО ТО ПРОШУ ЩЕ...

УниКролДата: Воскресенье, 03.12.2017, 14:17 | Сообщение # 554
Цитата УниКрол ()
Справа в тому, що у мене відпадає апсолютно бажання вже навіть висловлюватися на цю тему. Таке враження, що то мені найбільше треба і я зобов'язаний знайти причину і доказати свою правоту! Мені воно сто років непотрібно! Було бажання допомогти порадою і наштовхнути у (можливо) правильному напрямку вирішення проблеми. Але коли у самого "утопаючого" нема бажання вхопитися за протянуту руку від пливучого поряд і він вперто чекає на катер з рятувальниками...?! Тоді, як казав один єврей: "Ну жопаделать?!"

Я умиваю руки!

victorДата: Воскресенье, 03.12.2017, 14:23 | Сообщение # 555
УниКрол, Та є є бажання, кажіть що зробити. Де причина???
Що за хвороба №Х.

Добавлено (03.12.2017, 14:23)
Посів бактерій "0", аналіз печінки на вгбк "+". Кажіть що робити далі. Про свої плани я написав. РАДЬТЕ. ТЕЛЕФОНУЙТЕ 0674219820.

Форум » Свободное общение » Курилка » Експеримент "Камікадзе 2" (Дієвість вакцинації (Пест.-Мормікс) у джерелі епідемії ВГХК)
Страница 37 из 44«1235363738394344»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017