Понедельник, 23.07.2018, 06:59
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Цены на мясо кролика в разных регионах Украины - Страница 113 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Свободное общение » Курилка » Цены на мясо кролика в разных регионах Украины (Почем продавать?)
Цены на мясо кролика в разных регионах Украины
УниКролДата: Среда, 14.03.2018, 14:42 | Сообщение # 1681
Статус: Offline
Цитата LSergey ()
8х8х5=320 можно и так считать...

А можна і так:
Сіно сам кошу, сушу, вожу = задаром
Зерно мені за пай дали = задаром
Картоплю сам саджаю, обробляю, копаю = задаром
Кролі сам годую, гімна сам вигрібаю = задаром
Блііііін, то в мене ж кріль дармовий! Можна навіть по 50грн/кг продавати, все одно "зароблю"
biggrin

Добавлено (14.03.2018, 13:42)
---------------------------------------------

Цитата Beso ()
Шановні аксакали, трохи вас заносить с розрахунками та фантазіями щодо великих тушок

Нічого не занесло. Одне діло, якщо це у людини хоббі і йому достатньо продати 2-3 кролики в місяць щоб трошки корму підкупити і по жменьці в день своїх вухатих балувати.
Друге діло, коли це бізнес! Малий, великий, не важливо. Бізнес апріорі повинен бути рентабельним інакше нафіг такий бізнес.
А раз тема про ціни, значить для "бізнесменів" biggrin . А отже не треба розказувати байок про рентабельність кроля при годуванні до 10-12 місяців! Тому що зайде початківець, начитається і давай годувати кролів як свиней biggrin

BesoДата: Среда, 14.03.2018, 15:52 | Сообщение # 1682
От же ш біда з ціма бізнесменами, каже "Нічого не занесло" і далі пише такооєєєє...
biggrin

Щодо фантазій:
1. Тема про ціни на м'ясо - ФСЬО. Абсолютно пофіг бізнес чи хоббі, почтаківець чи досвічений, рентабельно чи ні.
2. Велика тушка = отже неякісне старе, жирне, жорстке, вонюче м'ясо - це міф,
тобто фантазія
.
3. Щоб отримати велику тушку треба обов'язково годувати більше 8-10 місяців - це теж міф, фантазія.
4. Той хто купляє великі тушки ідіот або інопланетний гість - це теж міф, фантазія.

Щодо розрахунків:
Наприклад я у мене термондці, або барани, або строкачи, растут добре, все зашибись, деякі дівчатка сягають під 7 кг у віці 6-7 місяців, але мамками виявляються ніякими.

Що я з ними робитиму ?
- продам на племя ?
- буду гратися з ними ще кілька місяців ?
- скормлю собакам бо вони вже недієтичні ?

Звичайно ні, я продам їх як м'ясо тим хто полюбляє велике.

Скільки буде витрачено корму на таку кролицю ?
Максімум 6 міс. х 9грн х 5кг = 270 грн.

Додамо вет. препарати та ще щось - та нехай це буде 300-350 грн.
А виручка 500 грн.
Ну або день був небазарний, і за недієтичність зроблена скідка і продав за 400 грн.

Я в мінусі ?
wink

maksmyxtДата: Среда, 14.03.2018, 16:52 | Сообщение # 1683
При разведении на мясо каждый месяц обновляется приблизительно 10-15% маточного поголовья ......

Цитата УниКрол ()
не треба розказувати байок про рентабельність кроля при годуванні до 10-12 місяців!

d_egorДата: Среда, 14.03.2018, 20:39 | Сообщение # 1684
Beso, biggrin пару слів про фантазіі і про заноси.
Все що пишу на форумі, випробувано на своій шкурі. База моіх постійних покупців кролятини перевалює за добру сотню, хтось тікає, хтось приходить, але цифра тримається приблизно однакова. Кролями займаюсь не три місяці і не пів року, ти про це знаєш. За весь період моєі кролівничоі діяльності жоден клієнт не попросив тушку, важчу за 2,5кг. Більше того скажу, я перестану себе поважати, коли запропоную клієнту тушку кроля, який прожив довше 5міс., не кажучи вже про вибраковку старих кролиць.
Тому коли починають нести в маси казки про ціни в одеському супермаркеті 280-300грн. і ціну тушки 500грн., не пояснюючи при цьому що це одиничний випадок, а не практика, стримати себе не можу. sad Хай навіть це виглядає як занос чи фантазія.

Саня_ДобраДата: Среда, 14.03.2018, 20:42 | Сообщение # 1685
Цитата d_egor ()
Все що пишу на форумі, випробувано на своій шкурі. База моіх постійних покупців кролятини перевалює за добру сотню, хтось тікає, хтось приходить, але цифра тримається приблизно однакова. Кролями займаюсь не три місяці і не пів року, ти про це знаєш. За весь період моєі кролівничоі діяльності жоден клієнт не попросив тушку, важчу за 2,5кг. Більше того скажу, я перестану себе поважати, коли запропоную клієнту тушку кроля, який прожив довше 5міс., не кажучи вже про вибраковку старих кролиць.
Тому коли починають нести в маси казки про ціни в одеському супермаркеті 280-300грн. і ціну тушки 500грн., не пояснюючи при цьому що це одиничний випадок, а не практика, стримати себе не можу. Хай навіть це виглядає як занос чи фантазія.

в мене наприклад з 10 чоловік 1-2 просять тушку понад 2,5 кг, тобто практично одиничні випадки

УниКролДата: Четверг, 15.03.2018, 01:01 | Сообщение # 1686
Цитата Beso ()
1. Тема про ціни на м'ясо - ФСЬО. Абсолютно пофіг бізнес чи хоббі, почтаківець чи досвічений, рентабельно чи ні.

Не ФСЬО! biggrin Якщо тебе цікавить ціна, значить ти хочеш продавати. А раз ти хочеш продавати, значить хочеш заробити. А раз хочеш заробити, значить це БІЗНЕС або бізнес, але все рівно він бізнес. Інакше не цікався ціною а віддавай за безцінь.
Цитата Beso ()
2. Велика тушка = отже неякісне старе, жирне, жорстке, вонюче м'ясо - це міф,
тобто фантазія.

Бессаріон Ревазович, ну ти ж вроді не перший день кролятину жуєш?! Скажи мені друже мій сердешний, чи годують матері немовлят кролятиною із чотирьох-кілограмової тушки самця переростка віком під рік? Чи не прийдеться тобі її вимочувати пів дня, а потім варити години дві, щоб те м'ясо мож було вкусити з горем пополам? Я не кажу, що таке м'ясо неїстивне, але стверджую, що воно "старе, жирне, жорстке"
І да, є люди, які хочуть велику тушку, у більшості своїй це люди старшого віку і вихідці із села і у них просто напросто стереотип, що кріль має бути великий, бо "колись мій тато тільки такі і бив" biggrin
Цитата Beso ()
3. Щоб отримати велику тушку треба обов'язково годувати більше 8-10 місяців - це теж міф, фантазія.

Ну а скільки?! Твої кролі в 4, чи може в 5 місяців важать понад 7 кг?
Цитата Beso ()
4. Той хто купляє великі тушки ідіот або інопланетний гість - це теж міф, фантазія.

Якщо говорити прямо -ідіот! biggrin Таке м'ясо хіба на котлети чи ковбаси годиться. Але м'яко кажучи, як я і писав раніше -це старші люди із певними стереотипами.

Цитата Beso ()
Що я з ними робитиму ?

Так тут і питань ніяких, вибраковка є у всіх і її кудась дівати треба, але це відсотків 3-5% від основної маси кроля. А не прерогатива у розвитку кролівництва промислового напрямку!

Цитата Beso ()
Максімум 6 міс. х 9грн х 5кг = 270 грн.

Крута калькуляція собівартості кроля! А то що її мамка їла у період вагітності і на першому місяці життя кроленяти, і далі по ходу, то не враховується? Воно з неба падає?
Читай реальну калькуляцію cool
Затрати корму на одне кроленя до забою у віці 3 місяці, в районі 13кг (і це, якщо все гладко), це з врахуванням самки-мамки. (цифри не з потолка чи розумних книжок, а з власноруч проведених експериментів). В такому віці кріль вже з'їдає 200-250г корму на добу і чим дальше в ліс...тим більш загребуща у нього морда стає biggrin
Оскільки мова йде про тушку 3,5кг, значить кріль буде 7-7,5 кг, не треба фантазувати про 6 місяців
Цитата Beso ()
це теж міф, фантазія.
biggrin Візьмемо мінімально-реальну цифру 8 місяців. Значить ще 5 місяців він буде жерти і не по 150г/сутки, а від 250 до 500!!! Візьмемо мінімально-середнє 300г/добу.
5міс*30днів*0,3кг=45 кг
в загальному получається 45+13=58кг * нуууу, хай буде не 8грн =464грн
додай транспортні витрати, електроенергію, профілактичні засоби, вакцини...

Цитата Beso ()
Ну або день був небазарний, і за недієтичність зроблена скідка і продав за 400 грн.

Я в мінусі ?

Бессаріон, не повіриш, ти в мінусі! biggrin

Сообщение отредактировал УниКрол - Четверг, 15.03.2018, 01:04

uaДата: Четверг, 15.03.2018, 10:24 | Сообщение # 1687
Да помільчав нинче кролячий бізнес biggrin .За 3.5кг.дієтичного м яса і 500гр.неконвертованої валюти,аж декілька сторінок дебатів
А не так давно,в битність появи перших грануляторів,на форумі,то були дебати і розрахунки.2-3 повідомлення і сторінка списана.А розрахунки які гарні були, з формулами,тільки інтегралів не хватало.Рік, два тримання кроликів і можна було лєксусом сіно возити.Я аж переживати почав,щоб нафто-магнати не начитались розрахунків,а то завалять Україну кролятиною,весь бізнес поламають разом із формулами. cry
Тільки щось не чути про тих удачних бугалтерів.Чи то лєксуси покупляли та мовчать тихенько,чи кролі повиздихували,або можливо якась помилкова похибка закралась у формули?
Як так піде будемо ціну шкурки розглядати як складову бізнесу,а не собачу радість. wacko
Смішно аж плакать хочеться.Як на форумі домогосподарок.Вимочувать написали скільки,варити скільки теж написали,навіть для жувати вказали час.Залишилось тільки з приправкою дійти згоди.Надіюсь не зачепив нічіє его-го.

Сообщение отредактировал ua - Четверг, 15.03.2018, 11:31

УниКролДата: Четверг, 15.03.2018, 11:53 | Сообщение # 1688
Цитата ua ()
Як так піде будемо ціну шкурки розглядати як складову бізнесу,а не собачу радість.

А шкурка на даний момент і є важливою складовою cool Це рік тому, коли виходило 5 грн за шкурку, ними ніхто не бавився, я особисто кидав в бочки 200л, вони там благополучнозагнивали і я робив бартер із другом - пів бочки опариша, на пару кг коропа biggrin
А зараз, вибачте мені, шкурка одна виходить 30-35грн, тобто додатково капає 1 євро з кролика, якщо для тих хто
Цитата ua ()
лєксусом сіно возит
це не гроші biggrin то для мене відчутний плюс у прибутку.

uaДата: Четверг, 15.03.2018, 12:41 | Сообщение # 1689
Цитата УниКрол ()
шкурка одна виходить 30-35грн

У нас 60гр.кг. Відправляю по 120гр.кг інтаймом.З вирахуваннями за послуги виходить приблизно 100.Ну на ветеренарку витягую і чуть на солярку в бак.

УниКролДата: Четверг, 15.03.2018, 13:24 | Сообщение # 1690
ua, здивую тебе biggrin 150грн/кг

Добавлено (15.03.2018, 12:24)
100 штук як мінімум 20 кг що = 3000 вистачає і на заправку і на сигарети biggrin

USKДата: Четверг, 15.03.2018, 14:44 | Сообщение # 1691
я підпишусь під словами Василя...
Чоловік - вірно рахує! І в хмарах не літає...

От єдине з чим не погоджуюсь, то - про котлети із старого кроля... Одну-дві, з голодухи запхаєш, потім так хроном стає, що на кроля дивитись не хочеш.

Що з "відбраковкою" робити - для себе вихід знайшов, простий... Віддаю по оптовій ціні в ковбасний цех. Там воно з говядинкою, свининкою, приправками йде на ура.

Краще скажіть - хто практикує продавати "розділені тушки", тобто - окорочка, філейки, реберця...? - Який у вас попит?
Бо я вже десь рік як почав практикувати... І от дивлюся, що вже більше половина мяса так розходиться... Правда й мороки трохи більше... І от ще проблема - холодильник треба окремий...

Цитата ua ()
будемо ціну шкурки розглядати як складову бізнесу

треба бути не сповна розуму, щоб - не розглядати!!!

Але то дурниці!
В мене ще й - хвости!!! - Окрема складова... 30-40 штук щомісяця, по 20 за штуку... )))
Правда, нових замовників більше так і не знайшов... (((

uaДата: Четверг, 15.03.2018, 16:59 | Сообщение # 1692
USK, Кріль прям як сраус-все йде.Ще залишилось вії кудись примудрувати. biggrin
Цитата USK ()
будемо ціну шкурки розглядати як складову бізнесу

треба бути не сповна розуму, щоб - не розглядати!

Рік на рік не приходиться,тому особливо на це надії не покладаю.Але якщо капає то теж не проти.

Добавлено (15.03.2018, 15:59)

Цитата УниКрол ()
100 штук як мінімум 20 кг що = 3000 вистачає і на заправку і на сигарети

В штуках менше на половину в місяць,на даний час,ну а про гроші скромно умалчую biggrin

Serg87Дата: Четверг, 15.03.2018, 18:09 | Сообщение # 1693
Цитата ua ()
Якщо говорити прямо -ідіот! Таке м'ясо хіба на котлети чи ковбаси годиться. Але м'яко кажучи, як я і писав раніше -це старші люди із певними стереотипами.

100%, в мене знайома є якій я привіз дві тушки по 1,5 кг, то каже навіщо ти тих щурів забив треба було ще погодувати кілька місяців. Як почав було мову про молоде дієтичне м"ясо та про рентабельність навіть слухати не хоче. Каже кріль має бути тушкою від 2,5 кг і вище і точка. biggrin biggrin biggrin

USKДата: Четверг, 15.03.2018, 18:21 | Сообщение # 1694
Цитата levkrol ()
багато людей хочуть тушку мінімум 2 кг.

на власному досвіді - це до першого разу як попробують нормальне... wink
У мене такі мами, тепер тільки філейки просять, й не дивляться що ціна в рази вища базарної... wink

Сообщение отредактировал USK - Четверг, 15.03.2018, 18:23

BesoДата: Пятница, 16.03.2018, 19:28 | Сообщение # 1695
Шановні, глибоко поважаю вас та ваш досвід.
Продовжувати діспут можу, з цифрами і аргументами, але не хочу і не бачу сенсу.
Все одно кожен залишиться при своєму.
biggrin
Особисто в мене кожен місяц є кілька великих тушок (2-3 кг) і є постійні клієнти саме на такий формат, і майже всі вони не старі люди з дітьми, і мені абсолютно не соромно продавати таких кролів, бо я знаю що продаю, і люди знають що купляють.

Велика тушка - не означає неякісне м'ясо.

Стара самка може мати ніжніше м'ясо ніж 3,5-місячний самчик, і це можна визначити ще до забою просто помацавши їх.

Прикрепления: 0554627.jpg(237.6 Kb)

Форум » Свободное общение » Курилка » Цены на мясо кролика в разных регионах Украины (Почем продавать?)
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018