Среда, 22.11.2017, 03:48
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Біогаз своїми руками - Страница 4 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 7«1234567»
Форум » Свободное общение » Курилка » Біогаз своїми руками (Методи добування біогазу в домашніх умовах)
Біогаз своїми руками
novaДата: Среда, 19.11.2014, 08:34 | Сообщение # 46
Статус: Offline
Vladislaff, краще на "культурні" добрива.

VladislaffДата: Среда, 19.11.2014, 09:13 | Сообщение # 47
nova, Які це "культурні" добрива??? чому не можна просто гній на грядку?

novaДата: Среда, 19.11.2014, 10:14 | Сообщение # 48
Vladislaff, Це ми можем "гній на грядку",а декотрим це "не комільфо" biggrin biggrin biggrin

Добавлено (19.11.2014, 10:14)
---------------------------------------------
крім того ,можна ж його ще чимсь"присмачити" biggrin biggrin biggrin

VladislaffДата: Среда, 19.11.2014, 10:53 | Сообщение # 49
nova, загнав в тупік dry wacko !!! Вимагаю пояснень cry surprised

pawketzaitsevДата: Среда, 19.11.2014, 11:03 | Сообщение # 50

Цитата Vladislaff ()
nova, загнав в тупік

не загнав, а загнала - це жіночка biggrin biggrin biggrin biggrin

lina_cactusДата: Среда, 26.11.2014, 20:21 | Сообщение # 51
Vladislaff #44
тоже возникали такие мысли... у супруга на работе продают топливные пилеты, он говорит, что они с соломы прессованой. стало интересно можно ли их делать из "подстилок и отходов"

VladislaffДата: Среда, 26.11.2014, 21:00 | Сообщение # 52
lina_cactus, а дома гранулятор есть? попробуете, расскажите обязательно, если у меня первого получится отчитаюсь

USKДата: Понедельник, 19.10.2015, 16:44 | Сообщение # 53
натрапив на тему випадково... А так як і сам думаю куди гу-но дівати то зачитався...
Тим більше що на свої очі бачив дві системи по переробці гною.
Перша - в селі біля Тячове (Закарпаття) один пенсіонер-механік газ виробляє для будинку, з коров'ячого гною. (знайомий завіз показував)
Друга - свиноферма в Польщі - обігріває 140м.кв. будинок + гаряча вода.

Що можу сказати... В першому випадку - дід молодець звичайно але повірте, такої атмосфери на подвір'ї та в будинку ніхто з вас не захоче. Загруз й вигруз "в ручну", більша половина подвір'я в тій жижі, но це пів біди, ще можна подумати й зробити більш грамотно... Але - газ, таки смердить тухлими яйцями і добряче. Взимку пічка не вимикається (бо КПД не високий), тож сусіди в межах 200м - натішитись не можуть... ))) Кажуть що вже готові діду скидатись на природній газ, а він впертий і не хоче. ))) А в хаті - це не до описання, цей запах вже в штукатурці... Я там не заночував би.
Проблема - в установці по відділенню сірководню... В домашніх умовах її не реально виконати.
І казав дід, що нормально працює коли 5 дорослих корів є. А 5 корів це добрий кусок роботи! У вільний від роботи час не побавишся, як з кроликами.

А ось у другому випадку - все набагато простіше і обстановка "до навпаки" з першою.
Свинарник в 15м. від будинку, запаху - 0 !!! Сток з ферми є, але витікає дуже мало чистої води! Поки мене не завели й не показали не міг повірити що в ньому 250 свиней. В свинарнику теж жодного смороду. Був під час годівлі то буряку-суміш було чути найбільше. Найбільше вразило, що в самому свинарнику було 26*С (пізня осінь, лежав сніг), і як казав господар - літом температура така сама. І її не треба нічим регулювати! Витяжки - нема, вона працює за рахунок природного виходу тепла в верх, де по середині, в здовж ферми, другий рівень даху піднайнятий і в боки нема стінок. Потім завели в будинок,,, температура води на вході - 76*С. Все опалення в підлозі, і як мені пояснили з обов'язковими тремо-регулюючими клапанами, щоб відсікати при перегріві.
Вся заморочка тільки при побудові свинарнику... Рівень підлоги треба опустити на 8 метрів і обладнати пластиковою трубою-радіатор.
Правда є й витрати....: Раз на 5-6 років треба купувати тирсу, і вивозити стару (як мін добриво) + пару кілограм бактерій.... )))
Але як пояснив господар, за ті гроші, якби він купив вугілля (як і вся Польща), то йому б цього вистачило на півтора роки.

Коли вже знав що це таке - на ю-тубі бачив аналоги таких ферм є і в Росії і в Україні...

Одна річ по темі здивувала... Ви тут хочете робити газ, але з газу потім можна робити тільки тепло. То чи не простіше виробляти відразу тепло?
Я розумію, свій газ - це круто!

VladislaffДата: Понедельник, 19.10.2015, 19:17 | Сообщение # 54
USK, на 8 метрів від чого потрібно опустити?

УниКролДата: Понедельник, 19.10.2015, 21:14 | Сообщение # 55
USK, Розжуй тему про свиноферму, або кинь ссилочку де глянути можна. А то нічого не поняв, чесно кажучи wacko

Гедзь_ВалентинДата: Понедельник, 19.10.2015, 21:54 | Сообщение # 56
УниКрол,
якщо не помиляюсь то щось на зразок такого
https://www.youtube.com/watch?v=l6vpS63b3O8

саваДата: Четверг, 22.10.2015, 08:59 | Сообщение # 57
Цитата varif ()
УниКрол,
якщо не помиляюсь то щось на зразок такого
https://www.youtube.com/watch?v=l6vpS63b3O8

Так, якщо це правда що в ссередині тирси температура 40 градусів, то можна викопати яму, вставити теплообмінник, засипати тирсою з бактеріями, зверху кидати кролячі какахи і ганяти насосом, принаймі, в кролятник тепло.
Або під клітками зробити так, запаху ж не повинно бути.

Добавлено (22.10.2015, 09:59)
---------------------------------------------

Цитата Vladislaff ()
USK, на 8 метрів від чого потрібно опустити?

Скоріше 80 см

ArpanxДата: Четверг, 22.10.2015, 18:22 | Сообщение # 58
Я пробовал модель в 20 литровом бутеле. Газ я так и не получил, но кое какие выводы сформировались.

- перемешивание периодическое все таки обязательно. (у меня не было)
- поддержка стабильной температуры надо. У меня на 2-3 день так булькотела в банке что спать мешало. Но после ночи холода все заглохло, и нагрев уже не помогал.

Поняв что надо стабильная температура и периодическое перемещиваение забросил установку. Через 20 дней вылил из бутыля реальный коровий навоз. Запах 1 в 1.

P.S.
Изначально в банке были резаные одуванчики и чуток картофеля. Бактерии анаэробы реально буйствовали. Но они не могут вскрыть клеточную стенку. Нужно чтобы содержимое клеток, типа кофемолкой перемолоть зеленую массу (дорого), либо в процессе перемешивания биомаса будет деградировать и вскрывать клеточное содержимое, все новые порции еды.
А температура стабильная чтобы бактерии не подохли. Размножаются они меделенно.

Сообщение отредактировал Arpanx - Пятница, 23.10.2015, 00:01

НельсонДата: Четверг, 22.10.2015, 21:47 | Сообщение # 59
Arpanx, так нельзя делать!
А если бы физик Ом в свое время, плюнул бы на расчеты, и поехал на шашлыки?!
Если бы Гагарин сказал не "Поехали", а "Пацаны, мне к теще надо, тормозите!"?!
Я уже молчу про то, если бы Менделеев не изобрел водку!

АМАТОРДата: Пятница, 23.10.2015, 16:24 | Сообщение # 60
Цитата Нельсон ()
Я уже молчу про то, если бы Менделеев не изобрел водку!

Еще древние племена бухали аж курява стояла, а ты говоришь Менделеев biggrin

Форум » Свободное общение » Курилка » Біогаз своїми руками (Методи добування біогазу в домашніх умовах)
Страница 4 из 7«1234567»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017