Понедельник, 11.12.2017, 15:12
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Что пользуется наибольшим спросом? - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 2«12
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Что пользуется наибольшим спросом? (Какие породы сейчас популярны, и "не залёживаются на полках")
Что пользуется наибольшим спросом?
Какие породы сейчас популярны, и "не залёживаются на полках"
1.Бельгийский великан[ 0 ][0.00%]
2.Калифорнийский[ 12 ][27.91%]
3.Серебристый[ 21 ][48.84%]
4.Термондський[ 9 ][20.93%]
5.Новозеландский белый[ 0 ][0.00%]
6.Новозеландский красный[ 1 ][2.33%]
7.БСС[ 1 ][2.33%]
8.Рекс[ 1 ][2.33%]
9.Французский баран[ 7 ][16.28%]
10.Немецкий строкач[ 7 ][16.28%]
Всего ответов: 43
maksmyxtДата: Среда, 29.11.2017, 18:19 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Для оживления темы http://krol.org.ua/forum/18-162-1
предлагаю следующий опрос(29.11.2017)

Голосуєш за певну породу, яка користується попитом, пиши скільки порід маєш у господарстві.

maksmyxtДата: Среда, 29.11.2017, 21:38 | Сообщение # 16
Цитата d_egor ()
потрібно всі породи в список включати

технически не получится больше 10 пород
Цитата d_egor ()
хто проголосував за ту чи іншу породу писав в темі скільки має робочих самок даноі породи.

лучше если проголосовал за определенную породу и написал, почему, по его мнению она лучше в его хозяйстве подходит для мяса
Цитата victor ()
На мій погляд люба порода дає і племя і мясо

это само собой, но рассматриваем два направления, например, я начинающий кроликовод хочу разводить кроликов и основную массу продавать живьем(на племя), тогда опрос на спрос по породам даст возможность определиться с выбором породы, а если целевое направление только мясо, то тот же фб или кролики крупных пород будут для меня не рентабельны

d_egorДата: Среда, 29.11.2017, 22:11 | Сообщение # 17
Цитата maksmyxt ()
лучше если проголосовал за определенную породу и написал, почему, по его мнению она лучше в его хозяйстве подходит для мяса

maksmyxt, я мав на увазі не м'ясо, а діюче голосування за породи.
До м'яса ми ще не дійшли.
Якщо голосуєш за певну породу, яка користується попитом, пиши скільки маєш робочих самок.

Добавлено (29.11.2017, 22:11)
---------------------------------------------
А взагалі для кролівника-початківця складно буде визначитись яка порода в майбутньому буде користуватись попитом. Поки він розбереться що до чого, за пару років мода пройде, порода не в тренді. Он ще пару років назад куди не глянь, кругом бельгійці, а зараз дошку оголошень відкрий, від строкача аж в очах рябить.

maksmyxtДата: Среда, 29.11.2017, 22:14 | Сообщение # 18
Цитата d_egor ()
Якщо голосуєш за певну породу, яка користується попитом, пиши скільки маєш робочих самок.

не возражаю
Цитата d_egor ()
А взагалі для кролівника-початківця складно буде визначитись яка порода в майбутньому буде користуватись попитом. Поки він розбереться що до чого, за пару років мода пройде, порода не в тренді. Он ще пару років назад куди не глянь, кругом бельгійці, а зараз дошку оголошень відкрий, від строкача аж в очах рябить.

когда не знаешь не чего, хоть какой-то ориентир

uaДата: Среда, 29.11.2017, 22:37 | Сообщение # 19
Цитата d_egor ()
Для більш об'єктивного голосування по породах непогано було щоб кожен хто проголосував за ту чи іншу породу писав в темі скільки має робочих самок даноі породи.

А це до чого?якщо людина проголосує як покупець кроля (для зміни породи ,чи крові)яка кому різниця ск .чого і де.Якщо це голосування для продавців ,то тут все залежить від совісті.Можна продавати до глиста і казати ,що погано йдуть,а можна декілька з виводка(Відбірних,решта вибраковка) і буде черга.

AfeushkaДата: Четверг, 30.11.2017, 21:16 | Сообщение # 20
Цитата d_egor ()
Якщо голосуєш за певну породу, яка користується попитом, пиши скільки маєш робочих самок

d_egor, Лично я, никогда не считаю сколько самок в той или иной породе, да и вообще в моем хозяйстве и самцов в том числе. (своего рода суеверия) smile

Добавлено (30.11.2017, 21:16)
Проголосовала за Серебристого, но и НЗК и НЗБ никогда не задерживаются.

d_egorДата: Четверг, 30.11.2017, 21:49 | Сообщение # 21
Поясню, до чого я пириплів ту кількість самок.
Наприклад, купив Іванов Іван Іванович дві самки і самця каліфорніі, привіз додому, приходить кум, каже я перший записуюсь на молодняк, сусід через дорогу подивився на тих кролів, каже і мені чотири самочки з перших окролів, приіхав сват, ще замовив п'ять самок з майбутніх окролів. Почухав потилицю Іван Іванович, думає оце попит, на рік вже молодняк розписаний. Заходить ввечері на сайт і пише, каліфорнія користується шаленим попитом, бо в нього дійсно все заброньовано.
В іншому кінці нашоі неньки проживає колега Івана Івановича, звати його Петров Петро Петрович, він трохи хитріший за Івана Івановича, в надіі заробити на продажі молодняка завів відразу п'ятдесят робочих самок каліфорніі, наштампував від них сотні три-чотири молодняка, а продати зміг тільки декілька десятків. На більше покупця немає. Заходить ввечері на сайт кролівників і пише - каліфорнія попитом не користується, молодняка в господарстві валом, а покупця немає.
Обидва колеги на сайті не вказали про кількість самок, про попит наче й правду написали, а от новачок об'єктивноі інформаціі не отримав.

СашаДата: Четверг, 30.11.2017, 22:15 | Сообщение # 22
Статус: Online
якщо серйозно) то я би взагалі по-іншому формулював питання) Опитування і не логічне і не об"єктивне. Все пізнається в порівнянні і не тільки кількісному. Одна людина маючи 10 порід, умовно кажучи, однакової якості маточне поголів"я, в однаковій кількості і т.д., продаючи від них всіх молодняк вже 10 років зможе об"єктивно сказати- панон чемпіон, а каліф Ваш гівно, бо його ніхто не купляє.
Яке я, тримаючи одну породу, маю право приймати участь в опитуванні і наскільки мій голос буде об"єктивним?

LubanДата: Четверг, 30.11.2017, 22:28 | Сообщение # 23
Саша, можливо і суб'єктивно, але по простому: чому ти тримаєш каліфорнію, тому що в тебе є попит на неї. Чи ти 10 років працюєш і все б'єш на м'ясо? однозначно твій голос об'єктивний. Якби я почав писати, що вигідно, а що ні зі своїм мізерним досвідом, тоді буде не обєктивно

Добавлено (30.11.2017, 22:28)
От твоя фраза : Панон - Чемпіон!! однозначно суб'єктивна в темі по м'ясу. Пропоную прийняти для експеременту від форумчан термондця і панона і на слідуючий рік прокоментувати обєктивно biggrin biggrin biggrin biggrin

d_egorДата: Четверг, 30.11.2017, 23:22 | Сообщение # 24
Цитата Luban ()
прийняти для експеременту від форумчан термондця і панона

А як Саша відрізняти буде тих білих кролів? Це ж не каліфорнія чорні вуха й чорний хвіст. biggrin

LubanДата: Четверг, 30.11.2017, 23:56 | Сообщение # 25
d_egor, Сашко порядний хлопець, тому повіримо що посадить у різні клітки і потім мальок підпише biggrin

Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Что пользуется наибольшим спросом? (Какие породы сейчас популярны, и "не залёживаются на полках")
Страница 2 из 2«12
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017