Среда, 20.09.2017, 21:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Законодательство в кролиководстве. - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 7«123467»
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
Законодательство в кролиководстве.
Dima101Дата: Пятница, 15.06.2012, 15:43 | Сообщение # 16
Группа: Удаленные





Не за что biggrin
 
PiraДата: Пятница, 30.11.2012, 18:03 | Сообщение # 17
Группа: Проверенные
Сообщений: 74
Репутация: 3
Статус: Offline
Маю отримати 10соток паю під ОСГ.Хочу обгородитись й зробити там пару ангарів без капітального фундаменту ддля кролівництва.
Чи потрібно отримувати якісь дозволи на будівництво даних споруд???
 
irenyatkoДата: Пятница, 30.11.2012, 18:45 | Сообщение # 18
Группа: Друзья
Сообщений: 1659
Репутация: 138
Статус: Offline
Pira, Вы уже спрашивали и Вам ответили http://krol.org.ua/forum/18-143-92853-16-1353510290

Не обращайте внимания на хулиганов. Не отвечайте им, даже если Вы считаете, что Вас оскорбили. Остальное - забота администрации.
 
grichaДата: Вторник, 22.01.2013, 03:31 | Сообщение # 19
Группа: Удаленные





А знает кто-нибудь возможно ли заниматься выращиванием и продажей кролей просто как частный предприниматель без оформления какого либо хозяйства?
 
Сергій_РужинДата: Суббота, 02.02.2013, 09:49 | Сообщение # 20
Группа: Проверенные
Сообщений: 163
Репутация: 9
Статус: Offline
В Мінагрополітики розробляється постанова надавати дотацію власникам кіз та овець. Це допоможе розвивати дрібне скотарство в країні.
Також розглядають можливість профінансувати імпорт племінних стад кіз та овець. А кролі це не дрібне скотарство dont Мабуть Велике вухате і не потребує допомоги держави. biggrin


067-5973738 Сергій
 
irenyatkoДата: Суббота, 02.02.2013, 10:05 | Сообщение # 21
Группа: Друзья
Сообщений: 1659
Репутация: 138
Статус: Offline
sboly, так они давно рассматривают и с КРС уже года три как, а воз и ныне там sad

Не обращайте внимания на хулиганов. Не отвечайте им, даже если Вы считаете, что Вас оскорбили. Остальное - забота администрации.
 
3009506Дата: Понедельник, 04.02.2013, 19:16 | Сообщение # 22
Группа: Проверенные
Сообщений: 60
Репутация: 6
Статус: Offline
Советую кролиководам, да и не только, при решении вопроса "можно" или "нет" исходить из принципа "А что за это будет?", то есть отталкиваться от ответственности. К примеру, держит частник 20-30 голов кроликов. Формально, если исходить из буквы закона, он должен зарегистрироваться в органах ветмедицины. А если человек эту норму не выполнит, не зарегистрируется? Что будет? А ровным счетом ничего. Даже (хоть это и из области фантазии) если кто-то из вет. службы и найдет основания составить протокол, то штраф всего от 51 до 170 грн. (ст. 107 КУпАП)
 
jijiДата: Пятница, 15.03.2013, 17:51 | Сообщение # 23
Группа: Друзья
Сообщений: 2567
Репутация: 246
Статус: Offline
Сьогодні по роботі була не семінарі. І от що нам повідали...

Податкова служба інформує:

Про оподаткування доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції

Парламент України вніс низку важливих змін до Податкового кодексу України. Починаючи з 1 січня 2013 року податкові нововведення зачеплять оподаткування доходів громадян, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Не будуть оподатковуватись доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. При цьому розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці другому цього підпункту, а також розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховуються.

Якщо розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці третьому цього підпункту, перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, зазначених в абзацах другому та третьому цього підпункту. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

При продажу власної продукції тваринництва (живих тварин, м’яса та їстівних субпродуктів, молока та молочних продуктів, яєць птиці, натурального меду, риби і ракоподібних, жирів та олії тваринного або рослинного походження, готових харчових продуктів з м’яса, риби або ракоподібних, шкур необроблених і шкір вичинених), отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати органу державної податкової служби довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах.

Добавлено (15.03.2013, 15:51)
---------------------------------------------
Тобто, якщо протягом 2013 року реалізуєте продукціїї твариництва більше чим 1147грн*100=114700 грн. То треба в сільскій раді взяти довідку. Після цього в податкову здаємо декларацію про доходи і перераховуємо ПДФО( Податок з доходів фізичних осіб)
(Х-114700грн)*0,15


Сообщение отредактировал jiji - Пятница, 15.03.2013, 17:53
 
ovcharukДата: Пятница, 15.03.2013, 18:09 | Сообщение # 24
Группа: Друзья
Сообщений: 2757
Репутация: 180
Статус: Offline
jiji, biggrin biggrin biggrin бачу шо податкова не дочекаїться вказаних декларацій та перерахувань:))))
 
jijiДата: Пятница, 15.03.2013, 18:16 | Сообщение # 25
Группа: Друзья
Сообщений: 2567
Репутация: 246
Статус: Offline
ovcharuk, Мені щоб за рік сягнути більше 114 700 грн. поки і думати годі. А от люди яким кошти ідуть на карточку, і кроликів набагато більше чим в мене, то я думаю повинні це знати... smile

Сообщение отредактировал jiji - Пятница, 15.03.2013, 23:09
 
alex77Дата: Суббота, 16.03.2013, 12:25 | Сообщение # 26
Группа: Друзья
Сообщений: 488
Репутация: 51
Статус: Offline
jiji, спасибо за информацию!
 
andreyДата: Суббота, 16.03.2013, 12:43 | Сообщение # 27
Группа: Друзья
Сообщений: 781
Репутация: 80
Статус: Offline
Я цього року буду переходити з СПД-Фо на ФГ, де в статуті пропишу тіж види діяльності котрими займаюсь зараз, щей землю можна буде додатково отримати, податок одинаково платити, а то цього року в мене перевалить поголівя далеко за 400, не дуже і скриєш таку кількість.
 
lukkosvetДата: Вторник, 04.06.2013, 19:35 | Сообщение # 28
Группа: Удаленные





Добрый день, у меня возникло пару вопросов, по-этому, кто сталкивался с ними, прошу подсказать. При продаже мяса кролика (не на рынке), некоторые спрашивают предоставить документы на мясо (вет. справка, сертификат...). Регистрации пока никакой нету, просто физ лицо. В законе о ветеринарной медицыне фигурируют такие термины как:
- ветеринарна довiдка
-ветеринарна картка
-ветеринарне свiдоцтво
-експертний ветеринарний висновок.
Очень неудобно и накладно на каждую тушку для клиента ехать в вет. лабораторию и брать справку.
можно ли физическому лицу у местного ветеринара взять "ветеринарну картку" или "експертний висновок" (вiн дiе 1 мiсяць) которые бы говорили о ветеринарном, санитарном и эпизоотическом благополучии хозяйства.
Или может есть еще какие варианты ?
 
Igor72Дата: Вторник, 04.06.2013, 20:43 | Сообщение # 29
Группа: Друзья
Сообщений: 2802
Репутация: 256
Статус: Offline
lukkosvet, С формой-2(зеленкой) геморойно, а Вам подойдет и
Цитата (lukkosvet)
експертний висновок

Это делает лаборатория на обычном рынке.


Игорь
 
lukkosvetДата: Вторник, 04.06.2013, 23:14 | Сообщение # 30
Группа: Удаленные





Игорь, простите за навязчивость, но хотелось бы в двух словах о "зеленке" и "высновке". И еще, и то и другое выдается на конкретно предоставленные для исследования тушки, или они все же говорят о благополучности хозяйства?
 
Форум » Кролиководство » Общие вопросы » Законодательство в кролиководстве.
Страница 2 из 7«123467»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017