Пятница, 27.04.2018, 03:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 13 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:58 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.

З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

ZhmerinkaKrolДата: Среда, 17.01.2018, 23:54 | Сообщение # 181
Цитата victor ()
ната64, Не знаю почему но цена вакцини от гем2 в 10раз дороже в Европе, чем обычная гем.
Видимо производство сильно отличается, смогут ли наши кустарными методами создать аналог, можем только надеяться. Пока альтернатива только не держать.

Не производство отличается, а калькулятор хорошо считает в правильную сторону

Serg87Дата: Четверг, 18.01.2018, 00:42 | Сообщение # 182
Цитата d_egor ()
Може, ну його до біса тих кролів?

100%, якщо купувати вакцину за такою ціною, то треба щоб був збут м"яса по грн - 300. biggrin

victorДата: Четверг, 18.01.2018, 09:08 | Сообщение # 183
ua, Які питання. Рішення приймає кожен особисто. Де істерику бачили?
Є питання і відповідь. Хтось виб"є, хтось купить, хтось ну їх на фіг тих кролів.Хтось вкладе гроші у приміщення, поставить гранулятор, посіє де що. Можливо грошей позичить на розширення, поголівя купить не 6 шт. а тут бац...
Я вічора особисто спілкувався з такою людиною. От їй дайте пораду....
А виходити із жопи потрібо, в вдома діти... Так що як не зустрічалися особисто то краще язика прикусіть.

uaДата: Четверг, 18.01.2018, 10:36 | Сообщение # 184
Цитата victor ()
Які питання. Рішення приймає кожен особисто.

Як можна приймати особисто рішення по вакцинації?Збиваються всі графіки.Прийде барезень,стане питання мікси.Що колоть перше ,ЧУДО чи міксу?Який між ними інтервал?.....Якщо кожен буде приймати рішення як йому вздумається ,то отримаєм все і зразу.
Цитата victor ()
.Хтось вкладе гроші у приміщення, поставить гранулятор, посіє де що.

Це можна еффективно використовувати не тільки для кролів.
Цитата victor ()
грошей позичить на розширення, поголівя купить не 6 шт. а тут бац.

Форсмажор може бути і в нафтовика,і в таксіста в якого машина в кредиті.Сільське господарство завжди входило в зону ризиків, я думаю ,що це більшості зрозуміло.
Цитата victor ()
виходити із жопи потрібо, в вдома діти.
Ну якщо купувати хтозна за які великі гроші ЧУДО з незрозумілими діями в майбутньому -і це назвати виходом із жопи,то купуйте.Якщо подумати про дітей,то краще вибити і мати м ясо.А через рік два спробувати знову.
Цитата victor ()
Так що як не зустрічалися особисто то краще язика прикусіть.

Хто з чим зустрічався це головняк особисто кожного.Але на відміну від вас в істерику не падав і ядом не плювався.Зніміть корону ,вона вам давить на лоба і заважає думати.Хамство-породжує хамство.

Сообщение отредактировал ua - Четверг, 18.01.2018, 10:37

art2Дата: Четверг, 18.01.2018, 11:23 | Сообщение # 185
victor, ua, и смысл доказывать что либо?
Я в первую очередь хочу поблагодарить форум и администрацию форума (maksmyxt) за возможность разобраться с своей проблемой.
Хочу лично еще раз поблагодарить Luban, charodei за кролей для проведения эксперимента благодаря каким я сдал материалы в БТЛ и Биовету.
Хочу поблагодарить annbara (БТЛ) и MVDr. Jiří Neužil (Биовет) за проделаную работу и анализы кролей. Принимать результаты и делать выводы - дело лично каждого.
Хочу поблагодарить victor за предоставления материалов и желание доказать себе и другим методы решения проблемы на собственном опыте и за счёт личных затрат.
И ОГРОМНОЕ СПАСИБО hunter1290, Beso,Егор_Березне, kvitka - за взаимопомощь в предоставление великолепных кролей. Спасибо nova, artem_ПОЛТАВА за предложение кролей от которых пришлось отказаться.
Все что от меня зависело проделать для решение вопроса или приблизится к ответу я сделал - сдал анализы в БТЛ и БИОВЕТ, вышел на представителей БИОВЕТА и Сумскай биофабрики и предложил всем желающим сдать материалы для иследований.
Не думаю что кто-то поделится подобным опытом или проделал подобную работу???
Вместо продолжения споров между форумчанам предлагаю продолжить исследования или найти решения для себя и других...
Не считаю нужным что либо доказывать - просто буду делиться дальнейшими опытами и результатами - еще раз выводы сделает каждый свои а время раставит всё на свои места.

SLAVAДата: Четверг, 18.01.2018, 11:36 | Сообщение # 186
art2, Як себе почувають новоприбулі кролі і коли прибули?

uaДата: Четверг, 18.01.2018, 11:43 | Сообщение # 187
Цитата art2 ()
Вместо продолжения споров между форумчанам предлагаю продолжить исследования или найти решения для себя и других.

100% Згодний.

art2Дата: Четверг, 18.01.2018, 11:45 | Сообщение # 188
SLAVA, hunter1290 прислал 7.01 кроли пережили у него 2 волны гемки
Beso прислал 10.01 кроля Харя - пережил у него 2 волны гемки.
Кроли чувствуют себя великолепно - кушают, набирают вес... Интересно понаблюдать за потомством??
Кроль от Егор_Березне приедет сегодня,кроли от kvitka приедут через 2 недели - только прошли ревакцинацию.

SLAVAДата: Четверг, 18.01.2018, 11:56 | Сообщение # 189
Якщо вакцинувати молодняк від вгхк2 і продавати на м'ясо економічно не доцільно, то вакцинація батьківського поголів'я( на мою думку) має право на життя.

victorДата: Четверг, 18.01.2018, 11:57 | Сообщение # 190
Сергій з Іванівки про яку істерику ти ведеш мову, яка корона в кого тисне?
Хто плюється ядом? І де ти чоловіче бачиш хамство?
Я поділився досвідом 5 місяців боротьби з хворобою, показав шлях виходу з неї у даний момент.
Можеш зроби краще. Будь "ЩАСЛИВ ДРУГ". biggrin

Serg87Дата: Четверг, 18.01.2018, 12:04 | Сообщение # 191
Навіщо так довго чекати? В моєму невеличкому господарстві перший раз гемка була 2 роки тому. Заново завів поголів"я через місяць і нічого... до тепер.
Життя ж на цьому не закінчується.

uaДата: Четверг, 18.01.2018, 13:36 | Сообщение # 192
Віктор з Бару,ніхто не ставить під сумнів твою пророблену роботу.вакцина Вгбк2 не вирішує інших проблем і це потрібно розуміти.
Serg87, сім років тому,починав з того що залишилось.Симптоми були аналогічні тим ,що описують зараз(прозора слизь,майже без виділення з носа,спочатку насуплювались.При розтині печінка і легені були з крововиливами)Через 2дні привіз вакцину іншого виробника,ревакцинува,ще сім днів позбирав трупи і все.Аналізи не робив.
Цитата Serg87 ()
Навіщо так довго чекати?

це для тих хто вперше з цим зтикається,щоб був час подумати,чи варто починати.
Цитата victor ()
Будь "ЩАСЛИВ ДРУГ"

Того ж і тобі! biggrin

Сообщение отредактировал ua - Четверг, 18.01.2018, 13:37

maksmyxtДата: Четверг, 18.01.2018, 16:52 | Сообщение # 193
Цитата art2 ()
Принимать результаты и делать выводы - дело лично каждого.

Поделюсь своими выводами: я не исключаю наличие ВГБК2(условно) и это основано на протекание заболевания не характерны обще принятой ВГБК, но без официального подтверждения это всего лишь мое заключение. По предоставленным образцам пат материала БТЛ не чего существенного не сказали, а результаты Биоветы вообще крайне сомнительные:
1.вывести зараженный пат материал за пределы границы это из области фантастики, а своей лаборатории на территории Украины нет.
2.Официальное письмо есть, а ответа нет... есть что-то на подобие отписки, да и то в формате, то что хотели услышать
3.лично я очень сомневаюсь, что биоветой проводились какие-то анализы, так как есть у меня информация(опять же официально не подтвержденная, но достаточная чтобы усугубить не доверие), что вгбк2 на территории Украины чехами установлено не было.
Одним словом на данный момент мы не имеем ни одного подтверждения, ни опровержения, что в действительности происходит, так что повод уже задуматься есть, а паниковать рановато...

SLAVAДата: Четверг, 18.01.2018, 16:57 | Сообщение # 194
maksmyxt, А яка ще може бути причина, коли у victor, після вакциниції від вгхк2 припинився падіж.

maksmyxtДата: Четверг, 18.01.2018, 17:06 | Сообщение # 195
Цитата SLAVA ()
А яка ще може бути причина, коли у victor, після вакциниції від вгхк2 припинився падіж.

в существование вгбк2 я даже очень не исключаю
а вот слова" сразу после вакцинации..." уже наводят, лично меня, на не которые вопросы, так как вакцины не имею лечебных свойств и эффект от их применения наступает на много позже, чем от того же антибиотика... хотя допускаю, что это вы применили такой оборот описания ситуации biggrin

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018