Понедельник, 11.12.2017, 14:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 4 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 5«12345»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:58 | Сообщение # 1
Статус: Online
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

УниКролДата: Пятница, 17.11.2017, 13:17 | Сообщение # 46
Статус: Offline
Цитата Olya ()
Если в хозяйстве есть гемка, то она ЕСТЬ!, а если зайцы хрумают спокойно, то ее нет. Почему - то ръяно отстаивают: У меня правильно привиты! А вы вакцину не правильно транспортируете...

Я якраз такої думки!
Цитата LSergey ()
Ошибаетесь. Разные случаи бывают. Бывает и зараженные в хозяйство попадают...

Підтримую!
Цитата Olya ()
Да не нашелся еще дурак, который бы в свое, правильно вакцинированое хозяйство, подсадил зараженного кролика. И доказал, что в его правильно вакцинированом хозяйстве остались все кроли живы,1-2 пали и зараженный здох!

А відправити свого кроля в інфіковане господарство Вам не достатньо? Якщо кролі (правильно вакциновані) виживуть, ось Вам і доказ!
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм! Хто дасть гарантію, що приїде тільки гемка, а не цілий "букет" супутнїх "ніштяків"?!

Сообщение отредактировал УниКрол - Пятница, 17.11.2017, 13:17

Руслан74Дата: Пятница, 17.11.2017, 15:11 | Сообщение # 47
Цитата УниКрол ()
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм! Хто дасть гарантію, що приїде тільки гемка, а не цілий "букет" супутнїх "ніштяків"?!

УниКрол, А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам, але ніхто не буде так робити того що даже і ви невпевнені на 100% що у вас після такого ходу господарство втримає ВГБК.
А тім ще час є от і побачимо чим завершиться ваш експеремент, якщо у Слави виживе кріль а всі його попадають з мене 100грн Вам в кишеню biggrin

Сообщение отредактировал Руслан74 - Пятница, 17.11.2017, 15:16

charodeiДата: Пятница, 17.11.2017, 17:12 | Сообщение # 48
Цитата УниКрол ()

100%

УниКролДата: Пятница, 17.11.2017, 20:57 | Сообщение # 49
Цитата Руслан74 ()
А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам,

Руслан, ще трохи і я почну матюкатися angry !!! Рекомендую поїхати пару раз в Польшу, Італію, Словатчину. Привезти звідти кроля і не по ціні м'яса, а як положено, заплатити! Збудувати, чи купити приміщення, закупити і встановити пром-клітки. Плодити того кроля ну хоча б два-три роки. І не аби як плодити, а так щоб до тебе вся Україна за тим крольом їхала! А от тоді, зможеш мені запропонувати - Федорович, давай візьмем собі кожен в господарство по кролику напівдохлому,...так, просто, ради експерименту, щоб лудей потішити!!! angry

VovaNДата: Пятница, 17.11.2017, 22:33 | Сообщение # 50
Руслан74, УниКрол, Куме, а куме поможіть корову з стайні витягти, бо здохла...Дасть Бог в Вас здохе і я Вам поможу lol

УниКролДата: Пятница, 17.11.2017, 23:05 | Сообщение # 51
Цитата VovaN ()
Дасть Бог в Вас здохе і я Вам поможу

Ой не кажіть, куме, як понаписують, ну прям...усраться і не жить wacko

OlyaДата: Суббота, 18.11.2017, 00:27 | Сообщение # 52
Ото
Цитата УниКрол ()
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм!

Ото ж бо! Стрьомно!
Як би я хотіла повірити у Вашу теорію і практику. Але, переживши 3 неділі не відрізняючи дня і ночі, коли позаду тебе висить 6 добитих, а 7-го треба бити, бо здохне... Повірте, важко повірити! Мої кролі доглянуті були, я не знаю, що таке соплі, проноси, ще якісь там хвороби. Я нічим їх не пропоювала, кілька раз проявлявсь кокцидіоз, відсадувала, лікувала, як казав Костянтин, що окрім здоровя у них нічого нема, але... Кролі вимирають "селами " і привиті і не привиті.
Але ,це моя практика і думка,і нікому я її не навязую. Я як і всі пострадавші,хочу розібратись, що це за зараза, як від неї рятуватись, а не звинувачувати кролеководів у неправильній вакцинації кролів. Шкода,але ситий голодному не повирить, поки сам не зголодніє.
Цитата УниКрол ()
.так, просто, ради експерименту, щоб лудей потішити!!!

Вибачте. Це- не людей потішити (хоч є і такі)- це утопія для господарства!

Добавлено (18.11.2017, 00:27)
---------------------------------------------

Цитата annbara ()
с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.

Интересно знать, думаю, не мне одной, ревакцынировать, поголовъе каждые 3-4месяца? А после 3-х месяцев иммунитет слабый? Менять инструкцию вакцынирования? Если возможно поконкретней укажите сроки вакцынации и ревакцынации от ВГБК Лапимуном ГЕМ, в соответствии с теперишней обстановкой?
Заране благодарна.

Сообщение отредактировал Olya - Суббота, 18.11.2017, 00:04

Руслан74Дата: Суббота, 18.11.2017, 08:32 | Сообщение # 53
Цитата УниКрол ()
Ой не кажіть, куме, як понаписують, ну прям...усраться і не жить

Василь Федорович я так розумію що цей камінь в мій город впав,
Цитата Olya ()
Шкода,але ситий голодному не повирить, поки сам не зголодніє.

Повірте я свом кролям неменше приділяв уваги як ви,і вакцина начеб то досталялася як треба,і вакциновані негірше як ви вакценуете, но ваша фраза і понти що мов всі в кого ВГБК криворукі і бездарі, мене просто заділа, і того і я так написав
Цитата Руслан74 ()
А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам, але ніхто не буде так робити того що даже і ви невпевнені на 100% що у вас після такого ходу господарство втримає ВГБК.

Повірте я ВАм небажаю нічого плохого але на живу рану і таке лити то трохи мені непособі, і тим більше стільки потраченого на це все невдячне діло.

Сообщение отредактировал Руслан74 - Суббота, 18.11.2017, 08:35

УниКролДата: Суббота, 18.11.2017, 09:59 | Сообщение # 54
Цитата Olya ()
Як би я хотіла повірити у Вашу теорію і практику. Але, переживши 3 неділі не відрізняючи дня і ночі, коли позаду тебе висить 6 добитих, а 7-го треба бити, бо здохне.

А 80шт за одну ніч дохлих і з 500, яких треба терміново пустити під палку, слабо? Ви що думаєте, я "нинішній" як в нас кажуть. Тільки я не "жував соплі", не видумував магічних хвороб, не клянчив кроля, а зробив висновки і прийняв міри. Більше того (очевидно Ви не уважно читаєте), гемка не оминає моє господарство ні одного року! І тої осені завітала на початку жовтня.
Руслан74, Мої "понти" підкріпляються діями! А Ваші?
Я вже третій раз запитую- звідки свіжий кріль, який благополучно живе собі зараз у вашому господарстві?

Руслан74Дата: Суббота, 18.11.2017, 11:13 | Сообщение # 55
УниКрол,
Цитата УниКрол ()
Я вже третій раз запитую- звідки свіжий кріль, який благополучно живе собі зараз у вашому господарстві?

Віталіка Любана,і з під Львова,http://krol.org.ua/index/8-1544

УниКролДата: Суббота, 18.11.2017, 11:27 | Сообщение # 56
Руслан74, О тут то і собака зарита!
Цитата Руслан74 ()
Віталіка Любана
а цей хлопака дотримувався моїх рекомендацій. І більше того, він з Вінниці, де бушує магічна гемка №2, але в нього кроликі живі й здорові, слава Богу і Віталіковому правильному підходу до проблеми.
Але це ж не аргумент для Вас, правда? Просто епідемія вже пройшла...

victorДата: Суббота, 18.11.2017, 13:52 | Сообщение # 57
УниКрол Собака зарита ще й в тому, що поголівя Слави від Віталія, а вакцина з однієї коробки з тим самим Любаном.
От така капуста.
А барани Віталія від мене, живуть і здравствують....
Привезені через два місяці барани теж спільні, приїхали разом. Мій загинув через 4 тижні раптово, розтин показав все як літом...
А у Віталія дякувати Богу все тихо.

Сообщение отредактировал victor - Суббота, 18.11.2017, 14:19

helga-yandeДата: Воскресенье, 19.11.2017, 22:12 | Сообщение # 58
Цитата annbara ()
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Скажите там только геморагичку диагностируют? Просто я шесть крольчат и крольчиху вроде вычухала .

Руслан74Дата: Воскресенье, 19.11.2017, 22:14 | Сообщение # 59
Цитата helga-yande ()
росто я шесть крольчат и крольчиху вроде вычухала .

Ну як вичухали то хай живуть здорові biggrin

annbaraДата: Понедельник, 20.11.2017, 18:13 | Сообщение # 60
helga-yande, эти данные указаны только для определения вируса ВГБК и делаются на производстве бесплатно для ВАс, вы платите только за доставку. Для определения других заболеваний есть ЦВД, где диагностирую другие заболевания, но уже платно.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Страница 4 из 5«12345»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017