Суббота, 21.04.2018, 08:35
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 4 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:58 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.

З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

УниКролДата: Пятница, 17.11.2017, 14:17 | Сообщение # 46
Цитата Olya ()
Если в хозяйстве есть гемка, то она ЕСТЬ!, а если зайцы хрумают спокойно, то ее нет. Почему - то ръяно отстаивают: У меня правильно привиты! А вы вакцину не правильно транспортируете...

Я якраз такої думки!
Цитата LSergey ()
Ошибаетесь. Разные случаи бывают. Бывает и зараженные в хозяйство попадают...

Підтримую!
Цитата Olya ()
Да не нашелся еще дурак, который бы в свое, правильно вакцинированое хозяйство, подсадил зараженного кролика. И доказал, что в его правильно вакцинированом хозяйстве остались все кроли живы,1-2 пали и зараженный здох!

А відправити свого кроля в інфіковане господарство Вам не достатньо? Якщо кролі (правильно вакциновані) виживуть, ось Вам і доказ!
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм! Хто дасть гарантію, що приїде тільки гемка, а не цілий "букет" супутнїх "ніштяків"?!

Сообщение отредактировал УниКрол - Пятница, 17.11.2017, 14:17

Руслан74Дата: Пятница, 17.11.2017, 16:11 | Сообщение # 47
Цитата УниКрол ()
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм! Хто дасть гарантію, що приїде тільки гемка, а не цілий "букет" супутнїх "ніштяків"?!

УниКрол, А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам, але ніхто не буде так робити того що даже і ви невпевнені на 100% що у вас після такого ходу господарство втримає ВГБК.
А тім ще час є от і побачимо чим завершиться ваш експеремент, якщо у Слави виживе кріль а всі його попадають з мене 100грн Вам в кишеню biggrin

Сообщение отредактировал Руслан74 - Пятница, 17.11.2017, 16:16

charodeiДата: Пятница, 17.11.2017, 18:12 | Сообщение # 48
Цитата УниКрол ()

100%

УниКролДата: Пятница, 17.11.2017, 21:57 | Сообщение # 49
Цитата Руслан74 ()
А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам,

Руслан, ще трохи і я почну матюкатися angry !!! Рекомендую поїхати пару раз в Польшу, Італію, Словатчину. Привезти звідти кроля і не по ціні м'яса, а як положено, заплатити! Збудувати, чи купити приміщення, закупити і встановити пром-клітки. Плодити того кроля ну хоча б два-три роки. І не аби як плодити, а так щоб до тебе вся Україна за тим крольом їхала! А от тоді, зможеш мені запропонувати - Федорович, давай візьмем собі кожен в господарство по кролику напівдохлому,...так, просто, ради експерименту, щоб лудей потішити!!! angry

VovaNДата: Пятница, 17.11.2017, 23:33 | Сообщение # 50
Руслан74, УниКрол, Куме, а куме поможіть корову з стайні витягти, бо здохла...Дасть Бог в Вас здохе і я Вам поможу lol

УниКролДата: Суббота, 18.11.2017, 00:05 | Сообщение # 51
Цитата VovaN ()
Дасть Бог в Вас здохе і я Вам поможу

Ой не кажіть, куме, як понаписують, ну прям...усраться і не жить wacko

OlyaДата: Суббота, 18.11.2017, 01:27 | Сообщение # 52
Ото
Цитата УниКрол ()
А завозити хворих кролів із неблагополучного господарства, заради того, щоб щось комусь доказувати, ризикуючи заразити невідомо чим всю ферму це ідіотизм!

Ото ж бо! Стрьомно!
Як би я хотіла повірити у Вашу теорію і практику. Але, переживши 3 неділі не відрізняючи дня і ночі, коли позаду тебе висить 6 добитих, а 7-го треба бити, бо здохне... Повірте, важко повірити! Мої кролі доглянуті були, я не знаю, що таке соплі, проноси, ще якісь там хвороби. Я нічим їх не пропоювала, кілька раз проявлявсь кокцидіоз, відсадувала, лікувала, як казав Костянтин, що окрім здоровя у них нічого нема, але... Кролі вимирають "селами " і привиті і не привиті.
Але ,це моя практика і думка,і нікому я її не навязую. Я як і всі пострадавші,хочу розібратись, що це за зараза, як від неї рятуватись, а не звинувачувати кролеководів у неправильній вакцинації кролів. Шкода,але ситий голодному не повирить, поки сам не зголодніє.
Цитата УниКрол ()
.так, просто, ради експерименту, щоб лудей потішити!!!

Вибачте. Це- не людей потішити (хоч є і такі)- це утопія для господарства!

Добавлено (18.11.2017, 00:27)
---------------------------------------------

Цитата annbara ()
с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.

Интересно знать, думаю, не мне одной, ревакцынировать, поголовъе каждые 3-4месяца? А после 3-х месяцев иммунитет слабый? Менять инструкцию вакцынирования? Если возможно поконкретней укажите сроки вакцынации и ревакцынации от ВГБК Лапимуном ГЕМ, в соответствии с теперишней обстановкой?
Заране благодарна.

Сообщение отредактировал Olya - Суббота, 18.11.2017, 01:04

Руслан74Дата: Суббота, 18.11.2017, 09:32 | Сообщение # 53
Цитата УниКрол ()
Ой не кажіть, куме, як понаписують, ну прям...усраться і не жить

Василь Федорович я так розумію що цей камінь в мій город впав,
Цитата Olya ()
Шкода,але ситий голодному не повирить, поки сам не зголодніє.

Повірте я свом кролям неменше приділяв уваги як ви,і вакцина начеб то досталялася як треба,і вакциновані негірше як ви вакценуете, но ваша фраза і понти що мов всі в кого ВГБК криворукі і бездарі, мене просто заділа, і того і я так написав
Цитата Руслан74 ()
А Вас непросять прямо в господарство поселити кроля, ви його на карантин поставте як всіх привезених з іншого господарства кролів і цього буде достатньо вам, але ніхто не буде так робити того що даже і ви невпевнені на 100% що у вас після такого ходу господарство втримає ВГБК.

Повірте я ВАм небажаю нічого плохого але на живу рану і таке лити то трохи мені непособі, і тим більше стільки потраченого на це все невдячне діло.

Сообщение отредактировал Руслан74 - Суббота, 18.11.2017, 09:35

УниКролДата: Суббота, 18.11.2017, 10:59 | Сообщение # 54
Цитата Olya ()
Як би я хотіла повірити у Вашу теорію і практику. Але, переживши 3 неділі не відрізняючи дня і ночі, коли позаду тебе висить 6 добитих, а 7-го треба бити, бо здохне.

А 80шт за одну ніч дохлих і з 500, яких треба терміново пустити під палку, слабо? Ви що думаєте, я "нинішній" як в нас кажуть. Тільки я не "жував соплі", не видумував магічних хвороб, не клянчив кроля, а зробив висновки і прийняв міри. Більше того (очевидно Ви не уважно читаєте), гемка не оминає моє господарство ні одного року! І тої осені завітала на початку жовтня.
Руслан74, Мої "понти" підкріпляються діями! А Ваші?
Я вже третій раз запитую- звідки свіжий кріль, який благополучно живе собі зараз у вашому господарстві?

Руслан74Дата: Суббота, 18.11.2017, 12:13 | Сообщение # 55
УниКрол,
Цитата УниКрол ()
Я вже третій раз запитую- звідки свіжий кріль, який благополучно живе собі зараз у вашому господарстві?

Віталіка Любана,і з під Львова,http://krol.org.ua/index/8-1544

УниКролДата: Суббота, 18.11.2017, 12:27 | Сообщение # 56
Руслан74, О тут то і собака зарита!
Цитата Руслан74 ()
Віталіка Любана
а цей хлопака дотримувався моїх рекомендацій. І більше того, він з Вінниці, де бушує магічна гемка №2, але в нього кроликі живі й здорові, слава Богу і Віталіковому правильному підходу до проблеми.
Але це ж не аргумент для Вас, правда? Просто епідемія вже пройшла...

victorДата: Суббота, 18.11.2017, 14:52 | Сообщение # 57
УниКрол Собака зарита ще й в тому, що поголівя Слави від Віталія, а вакцина з однієї коробки з тим самим Любаном.
От така капуста.
А барани Віталія від мене, живуть і здравствують....
Привезені через два місяці барани теж спільні, приїхали разом. Мій загинув через 4 тижні раптово, розтин показав все як літом...
А у Віталія дякувати Богу все тихо.

Сообщение отредактировал victor - Суббота, 18.11.2017, 15:19

helga-yandeДата: Воскресенье, 19.11.2017, 23:12 | Сообщение # 58
Цитата annbara ()
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Скажите там только геморагичку диагностируют? Просто я шесть крольчат и крольчиху вроде вычухала .

Руслан74Дата: Воскресенье, 19.11.2017, 23:14 | Сообщение # 59
Цитата helga-yande ()
росто я шесть крольчат и крольчиху вроде вычухала .

Ну як вичухали то хай живуть здорові biggrin

annbaraДата: Понедельник, 20.11.2017, 19:13 | Сообщение # 60
helga-yande, эти данные указаны только для определения вируса ВГБК и делаются на производстве бесплатно для ВАс, вы платите только за доставку. Для определения других заболеваний есть ЦВД, где диагностирую другие заболевания, но уже платно.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018