Суббота, 20.01.2018, 18:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 6 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

1
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 6 из 17«12456781617»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:58 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.

З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

victorДата: Вторник, 19.12.2017, 14:50 | Сообщение # 76
УниКрол, Після підтвердження вгбк у сліпих, уже в мене не залишилось сумнівів. От з цього часу вже пішов відлік боротьби конкретно з даним вірусом. Щоб побачити результат від прийнятих дій, потрібно мінімум 60днів і ще 30 щоб упевнено сказати що зробив правильно.
Тож чекати ще довго. А так як 50% живе це забезпечує мене мясом і всю округу кролями, бо чужі тепер тут не живуть. Хозяйство приносить третій місяць НУЛЬ. І ще три по переду. Картина хренова. Але світло в кінці тунеля є.
Дуже надіюся на нашого відчизняного виробника вакцини, це на мій погляд для більшості буде бюджетним варіантом виходу з ситуації. Тягнем як можем.
"ОТ ТАКА ФІГНЯ МАЛЯТА"

Добавлено (19.12.2017, 14:50)
---------------------------------------------
Жалко що одразу не зрозумів, все олкар винуватив.
Кожен вчиться на своїх помилках, от і пройшло 4 міс.

KizkaOlgaДата: Вторник, 19.12.2017, 15:36 | Сообщение # 77
Цитата victor ()
олкар винуватив.

victor,
Олкар до чого?

victorДата: Вторник, 19.12.2017, 16:22 | Сообщение # 78
KizkaOlga, Олкар поставляв мені вакцину на протязі трьох років, я вирішив що там накосячили. Тоді я не зовсім розумів суть вакцина ІНАКТИВОВАНА.

МиколайовичДата: Вторник, 19.12.2017, 20:57 | Сообщение # 79
victor, Віктор, як так?
Раніше Ви з обуренням пишете, що
Цитата victor ()
Біда в тому що кролиководи тихенько мовчать і торгують під час хвороби.

А тут
Цитата victor ()
А так як 50% живе це забезпечує мене мясом і всю округу кролями

То це, на Вашу думку, нормально?

sashakdДата: Вторник, 19.12.2017, 21:09 | Сообщение # 80
Миколайович, це називається популізм:на форумі пише одне а збоку собі підторговує кроликами з свого вогнища-не позаздрю я ті людині що купи кроля де бушує гемка

Сообщение отредактировал sashakd - Вторник, 19.12.2017, 21:11

victorДата: Вторник, 19.12.2017, 21:57 | Сообщение # 81
Як у сусіда вижило влітку три кролички, він взяв у мене вижившого панопа і отримає мясо для своєї родини. і живе він за 500метрів. То в чому популізм?
Майже ні один кріль з других місць не виживає. Я відкрито написав на всіх сайтах про проблеми літом, всі знають, хто хоче звичайно.
У чому проблема? Може хтось купив в Львів чи Київ то розкажіть кому продав?
І у кого після цього виникли проблеми?

Добавлено (19.12.2017, 21:57)
Миколайович, Чтайте будь ласка уважно, всю округу. Повідомлення не редактувалося. То ж змін я не вносив.

МиколайовичДата: Вторник, 19.12.2017, 22:18 | Сообщение # 82
victor, Ви маєте на увазі, що
Цитата victor ()
бо чужі тепер тут не живуть
?

УниКролДата: Среда, 20.12.2017, 00:01 | Сообщение # 83
Цитата victor ()
Дуже надіюся на нашого відчизняного виробника вакцини, це на мій погляд для більшості буде бюджетним варіантом виходу з ситуації.

Я би так не надіявся. У іспанців весь процес від виділення вірусу і до серійного виробництва зайняв майже три роки! Знаючи наші реалії biggrin можете прикинути скільки часу чекати прийдеться.
Крім того, перечитав ще раз стару наукову статтю (2013р), звіт Центральноі Ветеринарної Лабораторії (Іспанія) стосовно проведеної роботи по виявленню, виділенню вірусу ВГХК-N11 і проведених експериментів.
Так от, інформація для annbara, - Однією із відмінностей, за допомогою якої можна виявити вірус ВГХК-N11, є наявність його у кишечному епітелії інфікованих тварин. Що не є типовим для ВГХК.

Крім того, для досліджень брали кроленят від 30-ти днів.
А ви
Цитата annbara ()
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.

І як ви шановні збираєтеся виділяти цей вірус?

Добавлено (19.12.2017, 23:58)
Вірус сам по собі на порядок слабший за класичний ВГХК, летальність не більше 50%.
Але є два неприємні моменти:
1) Податливість до хвороби кроленят від 21-го дня (цю проблему можна вирішити вчасною вакцинацією маточного поголів'я)
2) Перехворівші кролі стають носіями хвороби і джерелом вірусу, який легко може розноситися, комаром наприклад!!!

Добавлено (20.12.2017, 00:01)
Тому

Цитата victor ()
А так як 50% живе це забезпечує мене мясом і всю округу кролями
і стабільним джерелом вірусу!

Сообщение отредактировал УниКрол - Вторник, 19.12.2017, 23:59

maksmyxtДата: Среда, 20.12.2017, 00:02 | Сообщение # 84
Цитата УниКрол ()
можете прикинути скільки часу чекати прийдеться.

на много меньше, можно просто купить выявленный штамм для производства вакцин

УниКролДата: Среда, 20.12.2017, 00:04 | Сообщение # 85
Цитата victor ()
Щоб побачити результат від прийнятих дій, потрібно мінімум 60днів і ще 30 щоб упевнено сказати що зробив правильно.

wacko з якої радості і для чого такі сроки?

Добавлено (20.12.2017, 00:04)

Цитата maksmyxt ()
можно просто купить выявленный штамм для производства вакцин

Так на неї ще треба буде сертифікат отримати

maksmyxtДата: Среда, 20.12.2017, 00:08 | Сообщение # 86
Цитата УниКрол ()
Так на неї ще треба буде сертифікат отримати

это сложнее, бюрократия занимает не мало времени, но можно и обойти выпуская уже сертифицированную марку с каким не будь дополнение "+"

victorДата: Среда, 20.12.2017, 10:16 | Сообщение # 87
Миколайович, Маю на увазі, що кроленята і дорослі з інших місць не виживають. Територія забруднена, абсолютно вся, влітку у кожному 25 дворі були кролі і загинули. Ті хто вціліли живуть, сіно в господаря накошене, бурячки в погребі, і бабусин пай отриманий. Мясо на базарі 120гр. отож починаєм знов розводити кроликів. Приходить чоловік дивиться, що кроленята є, половина від норми але є, значить і внього буде. Йому потрібен любий самець, підійде кривий, сліпий на одне око, одна умова щоб був великий і дешево. Я все розжував?
УниКрол, Дуже можливо що кролі підтримують джерело вірусу, так само що вони набули пожиттєвий імунітет на вгбк.
Час покаже хто як модернізує вакцину, хто першим сертифікує, хтось просто завезе. Побачимо в наступному році.

Добавлено (20.12.2017, 10:07)

Цитата УниКрол ()
з якої радості і для чого такі сроки?
Василь Федорович ви ж такий досвідчений кроликовод, порахуйте час від зачаття до виходу відсадки.

Добавлено (20.12.2017, 10:16)
Всі не популісти діагностували у мене " ЛІСТЕРІОЗ, ПАСТЕРЕЛЬОЗ, ЩЕ БЕЗМЕЖНУ УКІЛЬКІСТЬ БОЛЯЧОК, НАВІТЬ КОРМ НЕ ТОЙ, АНТИБІОТИКИ, КОКЦИДІОСТАТИКИ І БАГАТО ЧОГО ІНШОГО" всі були абсолютно впевнені,що падіж кроленят не вгбк тим більше другого типу. Шановні не популісти чому так змінилася думка, вже "ВОГНИЩЕ" палає.

Цитата sashakd ()
Миколайович, це називається популізм:на форумі пише одне а збоку собі підторговує кроликами з свого вогнища-не позаздрю я ті людині що купи кроля де бушує гемка

Що заставило так круто змінити думку?
Може переміщенний кріль на 500м може змінити епідеміологічну ситуацію?

MiroslavaДата: Среда, 20.12.2017, 10:26 | Сообщение # 88
Цитата maksmyxt ()
купить выявленный штамм для производства вакцин

maksmyxt,
Геніально .Заздрю,як сама до того не додумалась .
Навіщо видумувати велосипед ,як він уже є surprised

maksmyxtДата: Среда, 20.12.2017, 10:49 | Сообщение # 89
Miroslava, это уже давно не новая практика wink

KizkaOlgaДата: Среда, 20.12.2017, 10:51 | Сообщение # 90
victor, не набридло сперичатись?
У каждого свое видение одной и той же ситуации, смысл доказывать и опровергать? Время все покажет и расставит на свои места.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Страница 6 из 17«12456781617»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018