Воскресенье, 19.08.2018, 12:21
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 7 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:58 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.

З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

УниКролДата: Среда, 20.12.2017, 12:18 | Сообщение # 91
Цитата victor ()
Василь Федорович ви ж такий досвідчений кроликовод, порахуйте час від зачаття до виходу відсадки.

Якщо мова йде з Вашої сторони вперто про Г2, то інкубаційний період у неї хоть і довший від типової гемки, але не на стільки.

-зеленим позначено групу кролів інфіковану десятикратною дозою вірусу внутрім'язово
-червоним, мінімальною дозою
Як бачите результати дуже схожі. Летальні випадки починаються з першої доби після інфікування і закінчуються через 75-100 годин.

Добавлено (20.12.2017, 11:18)
---------------------------------------------
Цитата victor ()
Шановні не популісти чому так змінилася думка, вже "ВОГНИЩЕ" палає.

Думка особисто в мене не мінялася - мало досвіду+самовпевненість і небажання прислухатися до порад =проблеми!
А от риторика міняється. І я вже змучився повторювати, але відписую, щоб у когось не склалося враження, що він мене переконав biggrin Якщо Ви свято вірите, що проблеми у вашому господарстві пов'язані тільки і виключно із приходом Г2 (хоча до сих пір я небачив і одного офіційного висновку лабораторії), то хай так буде.
Але тоді Вам треба вжити кардинальних заходів!
А Ви
Цитата victor ()
А так як 50% живе це забезпечує мене мясом і всю округу кролями,

торгуєте м'ясом і кролями! А отже, получається, цілком свідомо розносите і культивуєте заразу !!!
Прикрепления: 2576984.jpg(30.0 Kb)

Сообщение отредактировал УниКрол - Среда, 20.12.2017, 12:30

victorДата: Среда, 20.12.2017, 14:39 | Сообщение # 92
УниКрол, Як же мені твердолобинькому вижити не торгуючи кроленятками. Ви ж мені не допоможете, вакцинку правильну не привезете.От мучуся день до дня, страждаю, жаліюся і ніяких висновків не роблю. Да і за досвідом у чергу стаю... відміряйте.
Розібратися мені в таких графіках не під силу. Можу тільки тупенько злучити, вижили чи здохли і так 100раз.

Сообщение отредактировал victor - Среда, 20.12.2017, 15:12

sashakdДата: Среда, 20.12.2017, 14:42 | Сообщение # 93
victor,
Цитата victor ()
і ніяких висновків не роблю
а пора вже для себе їх зробити-може колись і дойде що причина може бути не тільки в ВГБК-2

victorДата: Среда, 20.12.2017, 14:46 | Сообщение # 94
KizkaOlga, Скучно мені. Раніше дня не хватало а зараз за 3 год все зробив і вільний. Раз у тиждень форму 1 отримав, кроленят відправив за кордон заразоньку розповсюдив, щоб потім хтось під шумок вакцинку завіз.
Мені з того щось капне, бідую потихеньку. biggrin icecream

Добавлено (20.12.2017, 13:46)
sashakd, Може і дойде може і ні. На все воля Божа.
Дуже дякую за хвилювання.

sashakdДата: Среда, 20.12.2017, 14:49 | Сообщение # 95
victor, дякую за ютуб фільми(уривки) -дуже вдячний що Ви так піклуєтесь про мене

Сообщение отредактировал sashakd - Среда, 20.12.2017, 14:49

victorДата: Среда, 20.12.2017, 14:56 | Сообщение # 96
sashakd, Нема за що, користуйтеся на здоров"я.

Добавлено (20.12.2017, 13:56)
Ще можна віруси вдома розмножувати а потім для лабораторій подавати.
Дуже вигідна справа. Дві лабораторії купили, третя стала в чергу. Гроші платять і обіцяли штам вірусу назвати "віктор 2017", друга назве в честь першого павшого самця "захар". От потихеньку нашкребем. biggrin

OlyaДата: Среда, 20.12.2017, 16:09 | Сообщение # 97
Цитата victor ()
Моя особиста думка то міксоматоз і вгхк перехворівші тварини можуть переносити дуже короткий проміжок часу.

Нещодавно читала і навіть в зошит записала, що КРОЛИК Є ДЖЕРЕЛОМ ІНФЕКЦІЇ 28- 63дні

УниКролДата: Среда, 20.12.2017, 16:49 | Сообщение # 98
Цитата Olya ()
Нещодавно читала і навіть в зошит записала, що КРОЛИК Є ДЖЕРЕЛОМ ІНФЕКЦІЇ 28- 63дні

Є навіть такі що не тільки в зошит, а ще й на стінах по під'їздах записують, але мені здається, що тим "записам" сліпо вірити не варто biggrin

OlyaДата: Среда, 20.12.2017, 17:42 | Сообщение # 99
Цитата УниКрол ()
Однією із відмінностей, за допомогою якої можна виявити вірус ВГХК-N11, є наявність його у кишечному епітелії інфікованих тварин. Що не є типовим для ВГХК.

Під час епідемії, перед тим як починали проявлятись ознаки хворого кроля(сидить, голову нахиливши, не їсть вуші холодні температура),він накладав гарну купу бурульок, опорожнявся, через 1-2 години кріль сів. Забиваючи крполів, кишечник також був пронизаний більш чіткою сіткою кровоносних судин ніж, забивши, у здорового кроля. Можливо це також є ознаками певними ? Раніше , до хвороби, у забитих кролів такої кровонасиченої сітки не спостерігала

УниКролДата: Среда, 20.12.2017, 21:34 | Сообщение # 100
Цитата Olya ()
Можливо це також є ознаками певними ? Раніше , до хвороби, у забитих кролів такої кровонасиченої сітки не спостерігала

То вже питання до спеціалістів. Чекаємо реакцію annbara,

art2Дата: Пятница, 05.01.2018, 17:02 | Сообщение # 101
Получил ответ от Биовета ... есть о чем задуматься.
Цитирую -
Дорогий Артём,

только информация,что у Вашицш взрослих кроликов мы нашли вирус RHDV2.У Что делать и обяснение резултатов лучше ,как я приехаю наследующу среду в Киев.Набирайте меня ,чтобы мы встретили.

Всего доброго !

victorДата: Пятница, 05.01.2018, 17:45 | Сообщение # 102
art2, Артем я Вас от души поздравляю, все конечности включая твердость лобовой кости у вас в порядке. Кроликов разведем. Мы на правильном пути....

Добавлено (05.01.2018, 16:45)
Не злорадствую, хотя маленько есть. Хочу услышать коментарии о МИФАХ, КРИВОРУКОСТИ, ТВЕРДОЛОБОСТИ.
Хочу попросить разъяснений как провести вакцинацию не правильно, как правильно я знаю а вот обратную сторону просветите.
Заметьте это первый анализ пришедший с Европы. Будьте уверенны не последний.

BesoДата: Пятница, 05.01.2018, 18:11 | Сообщение # 103
круто..

EvgeniyДата: Пятница, 05.01.2018, 22:08 | Сообщение # 104
Етіологія: RHDV2
На відміну від класичного RHD, цей новий варіант, виявлений вперше в 2010 році, впливає на кроликів з дуже молодого віку.
У 2010 році у Франції, Італії, Іспанії, Португалії та Німеччині був виявлений новий варіант вірусу RHD . Цей новий варіант відрізняється від раніше відомих вірусів RHD у кількох аспектах і описаний як RHDV2 .

У 2013 році вперше в кроликах в Німеччині був виявлений новий варіант вірусу (-> див. Статистику випадків). Незважаючи на те, що кількість випадків, що мали місце в Німеччині на сьогоднішній день, дуже мала, потенційну загрозу, яку вони ставлять, слід сприймати серйозно.

У Франції RHDV2 вже значною мірою витіснив звичайні штами.

RHDV2 впливає на дуже молодих кроликів
На відміну від звичайного RHD, RHDV2 може вплинути на дуже маленьких кроликів, навіть на гнізди . Спонтанна смерть, звичайно, рідше тут, але захворювання часто займає більш тривалий курс, що в кінцевому підсумку призводить до смерті тварини, проте, в результаті масового пошкодження печінки .

Як і в інших варіантах, тільки послідовна вакцинація може захищати від RHDV2.

Тому жорстка профілактика повинна бути запроваджена у всіх групах населення. Це включає в себе вакцинацію всіх тварин у популяції , а не лише шоу кроликів. Крім того, має сенс вакцинувати племінних тварин до початку сезону розмноження , щоб забезпечити, щоб молоді тварини були захищені материнськими антитілами, коли вони народжуються. Вакцина проти RHD від IDT Biologika Animal Health може навіть використовуватися під час вагітності .

Німецький інститут Фрідріха Лоефлера рекомендує:

Слід продовжувати використовувати перевірені вакцини для класичного РНД
Популяції повинні отримувати базову імунізацію з двох частин
Вакцини повинні бути надані раніше, якщо це можливо (від 4 тижнів)
Необхідно уникати вакцинаційних прогалин (щорічні прискорювачі, прискорювачі кожні шість місяців, коли використовується при інтенсивному розмноженні)
IDT Biologika Animal Health вже працює над вакциною для RHDV2 у співпраці з німецьким інститутом Фрідріха Лоефлера (FLI).

ната64Дата: Воскресенье, 07.01.2018, 23:28 | Сообщение # 105
art2, мда, пока все чего-то ждали, вы СДЕЛАЛИ! Молодец! А то даже в Киев отправили материал для анализа всего 4 хозяйства. И чего стоим, кого ждем?! Никто нам помогать не будет! Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Это мое мнение, которое никому не навязываю.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018