Пятница, 27.04.2018, 11:26
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Выявления нового штамма вируса ВГБК - Страница 8 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Выявления нового штамма вируса ВГБК
annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:58 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Результаты анализа исследуемого материала.
В отправленном материале после исследования был обнаружен вирус ВГБК, как идентичный классическому штамму ВГБК, которые используются для изготовления вакцин против данные заболевания ( БТЛ, Биовета, ...)

Исходя из этого, прошу помощи всех участников данного форума. убедительная просьба передавать материал с целью выявления нового штама вируса ВГБК.

Условия приема исследуемого материала:
1. С момента гибели животного не должно пройти более 4-х часов.
2. В качестве материала отправляется только печень павших животных (полностью трупы отправлять не стоит).
3. Для исследования подходит печень только вакцинированных животных от ВГБК ( производитель вакцины значения не имеет), с момента вакцинации должно пройти не менее 1 месяца и не более 3-х месяцев.
4. Печень необходимо сразу после изъятия заморозить ( количество от 1-3 шт от каждого отправителя).
5. Коробка должна быть термо (уложить внутри пинопласт). и обязательно вложить хладоген ( замороженную емкость с водой).
6. Отправитель оплачивает только доставку ( за диагностику платить не нужно).
7. Оправку делать в понедельник и вторник.
8.В коробку с материалом вложить сопроводительное письмо с указанием возраста животного, периода вакцинации, симптомов при падеже и т.д.
9. Адрес и имя получателя: Белоконь Валерий Иванович, Новая почта склад №1, смт. Хотов, Киевская область 0674132824.

Додаток №1. до опитувального листа (вакцини для кролів).
1. Назва виробника та серія партії вакцини
2. Прізвище та імя власника, місце знаходження повна адреса
3. Де, в якого продавця та коли був придбаний препарат (для профілактики )
4.В яких умовах препарат (вакцину) транспортували до кролегосподарства
(вказати вид тари, температуру холодогена при наявності, час транспортування)
4. Вкажіть дату та час початку використання препарату та час використання останньої дози препарату для профілактики тварини:
5.Вкажіть будь ласка температуру зовнішнього середовища, та приміщення де знаходились кролі на момент обробки:
6.Вкажіть будь ласка вік оброблених тварин, кількість голів в одній клітці (секції) та приблизний метраж в метрах квадратних площі приміщення та метрах кубічних об’єму приміщення в якому утримуються кролі
7. Спосіб утримання кролів ( вуличний чи в приміщенні)
8.Яка частота проведення прибирань в клітках та приміщеннях де утримуєте кролів
9. Як часто і чим проводиться генеральне прибирання та дезінфекція кліток та приміщень
10. Який приблизний рівень вологості в приміщенні (волого, неволого, сухо)
11. Який можливо інший вид тварин знаходиться по сусідству з кролями
11. Вкажіть будь ласка по датам вид обробок кролів проведених до щеплення від:
1). Гельмінтів
2). Кокцидій
3). Ектопаразитів: кліщів, блох, вошей, пухоїдів, мікозів та ін.
14. Який часовий проміжок був витриманий між кожним видом обробки
15. Як і куди виконували ін’єкцію препарату(підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньомязово)
16. З якою частотою проводили зміну голки на шприцу чиінєкторі
17. В якому клінічному та фізіологічному стані перебували кролі на момент виконання ін’єкцій
18. Проби надсилаються не пізніше 4-х годин з моменту загибелі тварини. Надсилається печінка разом з холодогеном.

Проба буде проаналізована на момент присутності вірусу ВГБК при умові заповнення всіх пунктів анкети.

З повагою співробітникивиробничої групи ТОВ «Біотестлаб».

При отправке исследуемого материала обязательно прошу звонить мне по номеру 0674132864.
Спасибо за помощь!!!!

victorДата: Понедельник, 08.01.2018, 12:31 | Сообщение # 106
ната64, Кто сказал, что стоим?...

ната64Дата: Вторник, 09.01.2018, 23:57 | Сообщение # 107
victor, читаю внимательно тему. Буквально пару человек пытается докопаться до сути, описывают течение болезни в хозяйстве, отправляют материал на анализ и т.д., а те, кого это не коснулось, сопротивляютя реальности проблемы.
Пока гром не грянет... И не будешь знать, за что хвататься и что делать. А не хотелось бы. Вот и думаю что бы еще предпринять чтобы сохранить поголовье.

SLAVAДата: Среда, 10.01.2018, 11:09 | Сообщение # 108
Цитата ната64 ()
Вот и думаю что бы еще предпринять чтобы сохранить поголовье.
-Вакцинуйте biggrin biggrin biggrin Я під час епідемії всіх кролів вибив(щоб не розповсюжували інфекцію, а також потрібно було зробити загальну реконструкцію кролеферми). В мене залишилась одна самка з 1 міс. малими(8шт)-не піднялась рука її забити, а також 3 міс. самка від унікрола( заради експерименту). Оскільки вони були мені не потрібні -віддав батькам( вони також пережили гемку, вибивши все поголів'я). За 2 тиждні до відправки провакцинував всіх БТЛ гем. Всі кролі у батьків вже місяць живі-здорові. Батьки придбали собі самця термона. Вік 5 міс., вакцинувався в 2міс.(Песторін) Прожив він у них 4 дні( мабуть батьки зробили погану дезинфекцію).
Висновок-потрібно(на мою думку) робити вакцинацію частіше( раз у 2-3міс), щоб підтримати рівень антитіл у кролів, мальків вакцинувати у 28 днів, із повторною ревакцинацією.
Я у себе буду пробувати наступну схему-вакцинація мальків у 28 днів разом із самкою, ревакцинація через 3 тиждні. По такій схемі самка буде отримувати вакцину раз на два місяці.

victorДата: Среда, 10.01.2018, 11:10 | Сообщение # 109
ната64, Провакцинируйте ЕROVAC и спите спокойно. biggrin tongue biggrin

SLAVAДата: Среда, 10.01.2018, 11:12 | Сообщение # 110
Такі дії будуть до того часу, поки не буде у нас вакцини від ВГБК 2.

art2Дата: Среда, 10.01.2018, 11:16 | Сообщение # 111
SLAVA, - если колоть через 3 тиждни - будет еще больше антител!! а лечше ежедневно водить вакцину - антител будет уйма.... смысл колоть от краснухи если в гибнут от гепатита? нагрузка на организм кроля - вакцина действует год а колоть будем раз в два месяца.... надо ветеринаров подключать - это их работа.

SLAVAДата: Среда, 10.01.2018, 11:20 | Сообщение # 112
art2, Почитайте європейські сайти-вони рекомендують теж саме, оскільки ВГБК 2 на 60-70% схожий із звичайним ВГБК. Свою думку нікому не нав'язую. Не згодні-просто проігноруйте моє повідомлення.

art2Дата: Среда, 10.01.2018, 11:23 | Сообщение # 113
SLAVA,
Цитата SLAVA ()
, оскільки ВГБК 2 на 60-70% схожий із звичайним ВГБК

а вакцина дает защиту на 30% - это не выход. не пытаюсь что-либо доказать - сам пытаюсь разобраться и поделится опытом...

victorДата: Среда, 10.01.2018, 11:26 | Сообщение # 114
SLAVA, Абсолютно з вами згоден. Спробуєте на практиці колоти частіше, щоб підвищити рівень тіл, пощитаєте виживших тоді обсудимо це питання ще раз.

SLAVAДата: Среда, 10.01.2018, 11:29 | Сообщение # 115
Експеримент камікадзе довів(для мене)-здоровий кріль, вакцинований максимум за місяць до відправки у господарство з ВГБК 2, має великі шанси пережити зустріч із ним.

Добавлено (10.01.2018, 10:29)
---------------------------------------------
--vovchik--, Як себе почувають експериментальні кролі?

victorДата: Среда, 10.01.2018, 11:34 | Сообщение # 116
SLAVA, От все це перевірете у власному господарстві, ви ж будете заводити вухатих на весні.

SLAVAДата: Среда, 10.01.2018, 11:44 | Сообщение # 117
victor, yes yes yes

ната64Дата: Среда, 10.01.2018, 21:02 | Сообщение # 118
victor, а что такое ЕROVAC? Где можно купить? Я проколола всем Песторин, через две недели БТЛ. Хотя у меня все были привиты по графику. Сейчас буду прививать малышню с 30 дней, через две недели ревакцинация, раньше колола Песторин в 45 дней, ревакцинация в три месяца, кто на мясо без ревакцинации, т.к. до нее дело не доходило. Забой с 90 до 105 дней. Как-то так.

victorДата: Среда, 10.01.2018, 21:18 | Сообщение # 119
ната64, Если не знаете значит еще не прилетело. Пусть и дальше обходит стороной. Отсюда вывод живите спокойно своей обычной жизнью.
Все будет хорошо.

LSergeyДата: Четверг, 11.01.2018, 00:36 | Сообщение # 120
Цитата SLAVA ()
вакцинація мальків у 28 днів

Почему именно в 28? Не в 26 и не 30?

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Выявления нового штамма вируса ВГБК
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018