Суббота, 24.08.2019, 18:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 135 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
maksmyxtДата: Среда, 26.10.2011, 11:43 | Сообщение # 1
Статус: Offline

--vovchik--Дата: Понедельник, 13.11.2017, 12:10 | Сообщение # 2011
Експеримент завершено(. Щойно повідомили з дому, що кролик загинув... Фото кроля і внутрішніх органів додам ввечері). Шкода, гарний був кролик

Сообщение отредактировал --vovchik-- - Понедельник, 13.11.2017, 12:31

SLAVAДата: Понедельник, 13.11.2017, 12:18 | Сообщение # 2012
Очікуваний фініш. Якщо у кроля відсутні антитіла-дуже мала імовірність протистояти вірусу.
Костя у себе в господарстві досягає результату недопущенням проникнення інфекції. Якщо йому принести інфікованого кроля-результат наперед всім відомий.

annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 12:19 | Сообщение # 2013
УниКрол, готова отвечать на конструктивные и конкретные вопросы.
Пока Ваши выпады в мою сторону напоминают желание спровоцировать меня на ответы в таком же негативной и хамской манере.
Когда появятся вопросы по существу, задайте. Готова ответить максимально, а пока... занимайтесь дальше подборкой цитат участников форума и размышлениями на вольную тему.

УниКролДата: Понедельник, 13.11.2017, 12:49 | Сообщение # 2014
Цитата --vovchik-- ()
Експеримент завершено

Что и требовалось доказать! Костя, з тебе катя! biggrin

--vovchik--, Тепер можу запропонувати експеримент №2
Висилаю тобі свого кроля, садиш в інфіковану клітку. Ставлю на те, що він "протягне" 3 тижні, біль ніж достатньо для того щоб інфікуватися, пройти гостру стадію і "склеїти ласти" від ВГБК, далі вже причин для смерті може бути сотня biggrin
Ставки приймаю 10 до 1 biggrin здохне до 21 дня і відео розтину підтвердить ВГБК, виплачую 100грн, протягне більше, будьте добрі сплатити мій "виграш" у розмірі 1000грн!
Делайте ставки господа! biggrin
Цитата annbara ()
готова отвечать на конструктивные и конкретные вопросы.
Пока Ваши выпады в мою сторону напоминают желание спровоцировать меня на ответы в таком же негативной и хамской манере.

Ну де конкретно Ви угледіли хамство з моєї сторони? Різкі випади, можливо. Провокативні, можливо. Хамських -нема.
Окрім лірики на тему "кто виноват и что делать", а також "я не я и хата не моя", я також написав конкретні пропозиції, що до можливої ефективної роботи і адекватної реакції і допомоги зі сторони вашої організації. Хотілося б почути відповідь.
Хоча...відповідь типу
Цитата annbara ()
Готова ответить максимально, а пока... занимайтесь дальше подборкой цитат участников форума и размышлениями на вольную тему.

теж підходить. Вам же ж очевидно не по статусу опускатися до "подборки цитат участников форума" и надання чітких відповідей на поставлені запитання чи пропозиції. king

Руслан74Дата: Понедельник, 13.11.2017, 12:54 | Сообщение # 2015
УниКрол,
Цитата УниКрол ()
, Тепер можу запропонувати експеримент №2

А може --vovchik--, Вам відправить кроля, який в нього залишивсяна господарстві і побачили як вакцина тримає в вашому господарств і тоді пан УниКрол, можна поставити крапку над усіма спорами і я думаю що буде плачевний результат.Зауважте це без іронії ( Це не вакцина добра це вірус непотрапив до Вас так як до людей.)

Сообщение отредактировал Руслан74 - Понедельник, 13.11.2017, 12:58

--vovchik--Дата: Понедельник, 13.11.2017, 13:10 | Сообщение # 2016
Руслан74, кроля відправити не проблема, а чи хтось стане ризикувати своім поголів'ям (де не було падежу) ради експерименту. Де гарантіі того , що моі кролі, що залишились жити не принесуть хворобу на собі, бо останній випадок загибелі моіх кролів був тиждень тому?

Сообщение отредактировал --vovchik-- - Понедельник, 13.11.2017, 13:13

hunter1290Дата: Понедельник, 13.11.2017, 13:17 | Сообщение # 2017
Руслан74, наперно пан УниКрол, на погодиться на такі єксперименти. biggrin :D biggrin
я б точно не погодився.

Сообщение отредактировал hunter1290 - Понедельник, 13.11.2017, 13:22

Руслан74Дата: Понедельник, 13.11.2017, 13:19 | Сообщение # 2018
hunter1290, То я і кажу що не
Цитата УниКрол ()
Ставки приймаю 10 до 1 здохне до 21 дня і відео розтину підтвердить ВГБК, виплачую 100грн, протягне більше, будьте добрі сплатити мій "виграш" у розмірі 1000грн!

А мовчати і казати о слава богу що мене пронесло.

Сообщение отредактировал Руслан74 - Понедельник, 13.11.2017, 13:21

victorДата: Понедельник, 13.11.2017, 13:24 | Сообщение # 2019
Підтримую експеримент 2, правда шанси вижити у нього 25...30% максимум. Переїзд і стрес не пройде даром і вдвоє знизить можливість вижити. Ставки, на мою думку, не доречні бо смерть (хай просто кроля) не приносить задоволення. Результатом буде підтвердження або спростуванням моїх слів, що гемка цього року не аби яка...

charodeiДата: Понедельник, 13.11.2017, 13:27 | Сообщение # 2020
А друга серія таки буде.

victorДата: Понедельник, 13.11.2017, 13:47 | Сообщение # 2021
Брати в здорове господарство, з хворого дурня повна. НАВІТЬ НЕ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.

hunter1290Дата: Понедельник, 13.11.2017, 13:55 | Сообщение # 2022
Цитата charodei ()
А друга серія таки буде.

А для чого,все що мало статись,те і сталось.

victorДата: Понедельник, 13.11.2017, 13:55 | Сообщение # 2023
МУЖИКИ, ОСОБЛИВО МИ, НЕ КИДАЙТЕСЯ НА АННУ, ВОНА НЕ ВИНА В НАШИХ БІДАХ. ДІВЧИНА ЯК ВОЛОНТЕР, ПІШЛА НА ЗУСТРІЧ А МИ ДУЖЕ НЕ ГАРНО РОБИМО.

OlyaДата: Понедельник, 13.11.2017, 14:01 | Сообщение # 2024
Цитата victor ()
У мене на господарстві була використана вакцина БТЛ, Песторін і частина кролів Покровка, результат особливо не відрізнився. в процентному співвідношенні те саме.

Шановні кролеводи,читаючи все вищесказане, сварячи вакцини, шмарклі у кролів, я схиляюсь до того, що наші кролики,гинуть або від мутованого вірусу, або вид якоїсь іншої хвороби і ми, прості кролеводи,це не зясуємо,тут потрібні лабораторні дослідження,і не тільки БТЛ,а і підключати ватеринарію України, Чому ваші ветстанції мовчать? Не хочуть клопоту? У нас все добре?
А зараза нова переноситься,щасливчики -хто не пострадав! І немає чого звинувачувати щось чи когось В природі виживають сильніші і міцніші. А от як протистояти цій недузі-незнає ніхто, бо не знаєм, що це і як його лікувати

УниКролДата: Понедельник, 13.11.2017, 14:09 | Сообщение # 2025
Цитата Руслан74 ()
То я і кажу що не

Та казати ніхто не боронить! Тільки думати бажано, перед тим як щось казати!
Я без двотижневого карантину ніякого кроля не пускаю-це раз.
Крім гемки, в господарстві може бути цілий букет інших хвороб, кому воно треба -це два.
Мій кріль потрапить у агресивне-інфіковане середовище, де на вашу думку бушує "привид старої Європи" під кодом №2, цього цілком достатньо для чистоти експерименту - це три!
Цитата --vovchik-- ()
а чи хтось стане ризикувати своім поголів'ям (де не було падежу)

Чи просто Ви справжній українець і Вам за щастя не коли у Вас добре, а у сусіда гірше ніж у Вас? angry

Цитата victor ()
Переїзд і стрес не пройде даром і вдвоє знизить можливість вижити.

Однозначно! Тому відправляв би не молодняк, а робочу самку, в якої виробився стійкий імунітет від регулярної вакцинації (один раз в рік, по весні, комплексною).
Цитата victor ()
Ставки, на мою думку, не доречні

Ну чому ж?! Якраз в самий раз biggrin в такій ситуації. Кролеводи розділилися на дві групи. Одні втратили кроля і звинувачують у цьому цілий світ крім себе. Інші (більшість із них мовчить biggrin щоб не накликати біду), пережили чергову хвилю як і кожного року, без втрат, або із мінімальними втратами і вважають, що виною усьому людина+вакцина!
І писати тут можна хоть десять томів доказів, усі вони будуть суб'єктивні, то ж переконати людину в ту чи іншу сторону майже не можливо.
Оскільки я дотримуюся позиції "меньшини", щоб комусь, щось доказати на ділі, мені прийдеться віддати кроля вартістю 600-700грн, плюс спалити бензини на 250грн, плюс потратити свій час (а я його ціную недешево).
Висновок, чому я маю гарантовано втрачати мінімум 1000грн, плюс, в разі негативного результату, отримати "важку моральну травму" biggrin

От для цього якраз і ставочки biggrin Якщо більшість впевнена в магічному ВГХК№2, то чому б не підтвердити свою впевненість копійкою?!
Якщо ставки круті, тоді давайте 1*5 зробимо biggrin
В разі, якщо здохне, ті що ставили на "виживе" скидаються по 100грн і виграшний "общак" ділиться між тими що ставили на "капєц кролику".
В разі, якщо виживе, ну.....тоді будьте добрі, сторонники ставки "капєц кролику", скидайтеся по 500грн і ми вже собі поділимо по "чесноку" biggrin

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Поиск:
Сделать бесплатный сайт с uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2019