Суббота, 26.05.2018, 22:47
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 137 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
maksmyxtДата: Среда, 26.10.2011, 12:43 | Сообщение # 1
Статус: Offline

BesoДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:01 | Сообщение # 2041
УниКрол, щодо експеріменту №2 - він цікавий, але 500 грн мене жаба давить програвати. Та й вигравати нічого не хочу.

Якщо кроль/кроличка протягне 3 неділі - з мене 100 грн на ваш рахунок.

п.с.: відправляти "досвіченого" кроля - розумно, збільшуються шанси на виживання, але в такому випадку фактор вакцінаціі трохи розмивається, бо в кроля може бути вироблен імунітет не через вакцінацію, а через свій "багатий жізнєний опит".
wink

OlyaДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:03 | Сообщение # 2042
Цитата УниКрол ()
УниКрол

Ви одні на форумі заалишились скажіть будь ласка-кролик скреже зубами сидить, їсть мало,моркву і чуть сіна вже 3 дні знаю що не по темі але не має часу і не знаю де шукати .Да інколи запах рідкого калу .7 днів назад пропоіла бровасептолом.Очі трохи сльозились закапувала(протяг не конюктивіт)

VovaNДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:03 | Сообщение # 2043
Beso, від гемки імунітет не виробляється, нажаль

УниКролДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:23 | Сообщение # 2044
Цитата Beso ()
щодо експеріменту №2 - він цікавий, але 500 грн мене жаба давить програвати. Та й вигравати нічого не хочу.

Ааааа Бессарион Ревазович biggrin уболтав, міняємо правила тоталізатора!
Хто вважає, що кролі (а я збираюся вислати пару, для чистоти експерименту, дорослу самку і молодого самчика) загнуться на протязі двох тижнів - ставить 100грн!
В разі якщо кролі здохнуть, я програв, втратив кроля і ніхто нікому, нічого не винен. Можете танцювати на костях моєї спаплюженої самовпевненості ! biggrin

В разі, якщо кролі виживуть - Володя отримує "бєзвозмєздно" парочку кролів, ну а панство біжить віддавати свої кровно-запрацьовані в пащу ненаситному грошовому терміналу. biggrin

Щоб не робити балагану в цій темі, пропоную створити нову, думаю вона лишньою теж не буде.
Хто за?

Добавлено (13.11.2017, 16:23)
---------------------------------------------
Olya, Ваша проблема немає ніякого відношення до гемки. Симптоми вказують на 100% проблеми з КШТ, причини можуть бути різні. Пишіт в ЛС...

maksmyxtДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:24 | Сообщение # 2045
Цитата УниКрол ()
Щоб не робити балагану в цій темі, пропоную створити нову, думаю вона лишньою теж не буде.
Хто за?

да очень не возражаю, эксперимент твой - открывай

BesoДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:26 | Сообщение # 2046
Цитата VovaN ()
Beso, від гемки імунітет не виробляється, нажаль

виробляється, нащастя wink

sashakdДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:27 | Сообщение # 2047
УниКрол, maksmyxt, и я за это-оставить ВГБК в покое и сделать новою тему для любителей азарта

Сообщение отредактировал sashakd - Понедельник, 13.11.2017, 17:28

VovaNДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:32 | Сообщение # 2048
Beso,
Цитата Beso ()
виробляється, нащастя

знаєте де про це можна прочитати?

Руслан74Дата: Понедельник, 13.11.2017, 17:38 | Сообщение # 2049
Статус: Online
УниКрол, У пана SLAVA, свіжий падіж по ВГБК, а у--vovchik--, вже пройшло трохи часу бажано на свіжу ВГБК, і був би кращий експеремен якби в різні господарства до --vovchik--, відправляли то SLAVA, непроти теж попробувати це щей славнозвісна Вінницька обл там де буро веруе ВГБК я б теж підтримав би експеремент але в мене вже була ВГБК.

УниКролДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:45 | Сообщение # 2050
Тема створена, прошу панства до гіляки http://krol.org.ua/forum/7-2183-1 biggrin

Добавлено (13.11.2017, 16:45)
---------------------------------------------
Руслан74, у Володі сьогодні склеїв ласти кролик від Кості. Клітки дезинфікуватися небудуть, кролі підуть на те саме місце.

VovaNДата: Понедельник, 13.11.2017, 17:51 | Сообщение # 2051
http://dovidkam.com/sadigor....xk.html
тут пишуть що америкоси вже навіть сироватку розробили для лікування. тож не все так страшно буде, може.

USKДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:26 | Сообщение # 2052
Цитата --vovchik-- ()
Експеримент завершено(. Щойно повідомили з дому, що кролик загинув... Фото кроля і внутрішніх органів додам ввечері). Шкода, гарний був кролик

- ух-ти-ж................
- скоропостижно! протягнув лише - 3 дні... ((( - я щось думав що трохи більше зможе...
Чуда не сталось!

- Що ж взяти корисного з даного експерименту? Спитає кожен...
А я таки - візьму....!!! wink
1) Вакцинувати кроля - треба! (тут напрошується питання - чим?). Чи буду я це робити? - не впевнений.
2) Враховуючи, що у мене все спокійно, значить - використані мною заходи - працюють! Це добре.
Будемо працювати в напрямку "покращення" заходів!

Володя - дякую за участь!

levkrolДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:26 | Сообщение # 2053
annbara, спасибо за "хорошие" новости...по чуть-чуть проясняется...

annbaraДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:31 | Сообщение # 2054
levkrol, новости явно не утешительные, но все же...... будем дальше искать выход из данной ситуации.

УниКролДата: Понедельник, 13.11.2017, 18:41 | Сообщение # 2055
annbara, Ну от, це вже зовсім інша справа respect Хотів би ще додати, з вашого дозволу. Посилку відправляти з припискою: дата загибелі, точне місце загибелі (місто/село, район, область), термін перебігу епідемії, та приблизний показник у відсоткаж падежу, по відношенню до загальної кількості кроля на момент відправки зразка. Маючи такі дані, ви зможете складати оперативну карту епідеміологічної ситуації в Україні.
Я колись думав зробити таку річ онлайн, що б кожна людина могла інкогніто (бо не кожен хоче хвалитися...нема чим) відмічати на карті свою епідемію і всі вищеперечислені дані вносити. Підтримки не знайшов, більше того, думаю багато кому (виробникам і розповсюджувачам вакцини, а також нашій доблесній вет-службі) така карта була б великим ляпасом по морді biggrin
Якщо цю проблему відобразити в повному об'ємі, то свинячий грип здасться "дєцким лєпетом" в порівнянні із цією заразою і матеріальними втратами у всеукраїнському масштабі!!!

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018