Среда, 15.08.2018, 22:13
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 181 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
maksmyxtДата: Среда, 26.10.2011, 12:43 | Сообщение # 1
Статус: Offline

victorДата: Среда, 17.01.2018, 22:08 | Сообщение # 2701
Юра-Губ, То вже як кому... А продати як? А не беруть. ААА???

d_egorДата: Среда, 17.01.2018, 22:50 | Сообщение # 2702
Цитата Юра-Губ ()
Краще гірка правда, чим СОЛОДКА брехня.

Юра-Губ, а продаж на племя. biggrin
Ти уявляєш собі цю картину? Мені щось підказує, що на тій карті більше половини галочок наставили від фонаря.

Serg87Дата: Четверг, 18.01.2018, 00:44 | Сообщение # 2703
Так ніхто і не відповів, хто робив відмітки на карті????

sashakdДата: Четверг, 18.01.2018, 11:56 | Сообщение # 2704
d_egor,
Цитата d_egor ()
Ти уявляєш собі цю картину? Мені щось підказує, що на тій карті більше половини галочок наставили від фонаря.

це точно- від мого населеного пункту -15 км поставлена точка-та там в цьому селі займаються виключно садівництвом майже всі-там кролик реально вижити не може(кроплять ядами дерево постійно)

Serg87Дата: Четверг, 18.01.2018, 12:10 | Сообщение # 2705
Цитата d_egor ()
Мені щось підказує, що на тій карті більше половини галочок наставили від фонаря.

Я й через те питаю, тому що в радіусі 10 км від себе нарахував 7 відміток. Там такі імена, що я не знаю хто тих кролів тримає і якщо тримають то 1-2. Більшість слів гемка, міксоматоз, кокцидіоз взагалі мабуть не чули.

USKДата: Четверг, 18.01.2018, 12:49 | Сообщение # 2706
Посилання на карту, в першу чергу отримало поширення через дві найбільші групи кролиководів в Фейсбуці. Після поширення тут на форумі, якогось збільшення активності - не відмічено! Отже більшість користувачів - звідти.
Задавити це питання тут - не має сенсу. Це - по перше.

По друге - враховуючи використані можливості, та засоби, вимагати від неї якоїсь точності - безглуздо! (вільний доступ, бажання кожного користувача витрачати час на позначку, і т.д....)
І перевірити достовірність кожного окремого випадку - не можливо, при будь якій організації подібного завдання.

Третє - На основі вище сказаного, плюс - масштаби похибки данних, потрібно усвідомлювати завдання та ціль данного міроприємства!

Наприклад: в мене так склалось, що в кінці листопада об'їхав практично усі населені пункти Бродівського р-ну, Львівської області. Практично - немає жодного де не було випадків масової загибелі... Був присутній на 14-тьох розтинах... Бачив декілька випадків перебігу останніх хвилин життя тварин...
Навмисно не ставив жодногої позначки, бо цікаво було оцінити "силу Фейсбуку" та інтернету. І скільки позначок по Бродівському району? А - жодного!
Хоча, сусідній Дубненьський район - вже трохи продвинутіший. Вже є люди що користуються інтернетом та Фейсбуком.

Отже, по карті можна оцінити - 1) приблизний ореол проходу вірусу, 2) масштаби епідемії з похибкою, я би сказав %- 60. Тобто Точність даних - не більше 40%.

Найбільш цікавим ця картинка стає, якщо накласти її на Світову карту "рози вітрів
європи", за час серпень-листопад 17-го року - https://earth.nullschool.net/ru....98,2410
Я думаю можна сміло передавати "палкі привіти" - італійцям, грекам, чехам та венграм... )))

Але, біда у тому, що є дуже велике - АЛЕ!!! (сорі- за тавтологію)
Коли я спілкувався з людьми, у кого був, та у кого були проблеми, мене цікавило найголовніше у тому всьому:
1) чи виконуються ними хоч якісь методи та рекомендації з карантину??? От як порядні українці, практично усі відповідали на питання питанням - А що це таке? !!!
Оцінюючи їх розповіді, сміло можу відмітити 3 основні джерела інфікування тварин: 1- завіз нових тварин в господарство, 2- безпосередній контакт господаря з іншими кролиководами, 3- корма (купівля сіна в інших господарствах)...

Ще - одночасно підтримую зв'язок і спілкуюсь, з власниками трьох досить великих ферм на Львівщині (одна з них біля Бродів).
Увага! На двох з них, "мясо" (до 2,5-3 місяці) - не вакцинують!!! (майже, як і я...).
Зате умови карантину - над жорсткі! (один каже - що навіть сам, як власник, ніколи не заходить в приміщення ферми! тільки 4-ро чоловік, що виконують там роботи.) І на яких люди, що мають доступ до приміщень, проходять якусь обробку (засоби для рук, взуття, одяг...)
На цих господарствах (і сміло додаю себе в їх число) - епідемії не було!

Робіть висновки, колеги...!!!

victorДата: Четверг, 18.01.2018, 13:05 | Сообщение # 2707
USK, Костя який карантин? До сьогодні падаль по ярам і посадкам. Навіть закопати не хочуть, а ви говорите про якісь високі матерії.

USKДата: Четверг, 18.01.2018, 13:46 | Сообщение # 2708
Маєш рацію, друже! На жаль....

Я і таких картин надивився... (((
(з кролятника, через стінку вікно біля підлоги, на яму з гноївкою, кидає трупи туди... пси їх тягають по усьому селу!!!!)

ната64Дата: Суббота, 20.01.2018, 10:14 | Сообщение # 2709
USK, те саме робиться у нашому селi. Просто викидають трупи у лiс, в старий садок. Тему про ВГБК 2 вивчила от i до. Нiяк не прийду до висновку для себе - як захиститися i що робити... Воно лiтаэ усюди, кролi на вулицi, у шедi. cry

USKДата: Суббота, 20.01.2018, 14:02 | Сообщение # 2710
Цитата ната64 ()
- як захиститися i що робити...

"Знал-бы прикуп, жил-бы в Сочи" (с) - є така приказка... wink

Но, одне вам підкажу на 100% точно - На вулиці і у шеді - шансів немає! Крім доброї вакцини!!!
В приміщеннях ще можна бавитись з карантином, з карантинною зоною, захистом від шкідників та паразитів,,, фільтрацією повітря, відстійниками для кормів... і т.д.....

Алле так, чи інакше - на 100% гарантії немає.... (((

MiroslavaДата: Воскресенье, 21.01.2018, 01:53 | Сообщение # 2711
Додам до теми про карантин .
Місяць назад до мого племені приїхав іноземний гість , я ж в свою чергу дуже стурбована картами спалахів вгбк-2 у нас і в країнах Європи поставила його на карантин .
Мої то в шеді ,практично на вулиці , а його закрила в будику за 1 км від свого господарства . 2 тижні прийшлось кожен Божий день повністю міняти 2 комплекти одягу і прати при високих температурах , самій "купатись " у спирті і все обпшикувати після себе антисептиками і спиртом, взуття так само ,дезинфекція .
100% гарантії немає в таких заходах , але хоть щось .
Прийшлось робити все що модливо в домашніх умовах .

USKДата: Воскресенье, 21.01.2018, 02:25 | Сообщение # 2712
Miroslava, повірте - ваш труд не марний...!
А здебільшого й цього більш ніж достатньо, "лучше перебдеть, чем недобдеть" (с)
- я ж якимось чином - "тягну"... wink і теж ніби нічого надзвичайного не роблю...

Десь ближче до квітня, в мене планується перевірка моїх заходів, треба буде свіжих самчиків завести. Бо вже трохи більше року свіжої крові не брав... Оце й побачимо - як воно буде.

ната64Дата: Воскресенье, 21.01.2018, 10:34 | Сообщение # 2713
USK, Костя, я вже втомилася вiд боротьби з цiэю ситуацiэю. Вiд нерозумiння, в якому напрямку бiгти. Мабудь, таки проколю своiх кроликiв та на якийсь час буду мати спокiй. А там, може щось зроблять нашi виробники вакцин...

USKДата: Воскресенье, 21.01.2018, 18:59 | Сообщение # 2714
Цитата ната64 ()
...вiд боротьби...

не можу навіть уявити, а тим-більше, щось порадити - для боротьби!
Тим більше при утриманні на вулиці.
Прививати - однозначно!

ната64Дата: Воскресенье, 21.01.2018, 19:48 | Сообщение # 2715
USK, дякую, Костя! Теж прийшла до такого висновку, хоча вагалася.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018