Четверг, 18.10.2018, 02:29
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 187 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
maksmyxtДата: Среда, 26.10.2011, 12:43 | Сообщение # 1
Статус: Offline

Liudmila14Дата: Пятница, 06.07.2018, 13:15 | Сообщение # 2791
Цитата urii73 ()
ви нею користуєтися тому що вона двовалентна?вам лінь колоти другий раз?

я користувалася чеською вакциною, тому що вона була якісна, кролики її дуже гарно переносили і не гинули... і зовсім не лінь проколоти другий раз, нічого страшного... на що тільки не підеш заради здоровя вухастих... за лапімун чула, що кролики переносять не дуже добре... а як застерегти їх від міксоматозу, взагалі не знаю... вакцина не дає гарантії (минулого року мала можливість переконатися, щеплені хворіли так, ніби й не були щеплені, у важкій формі, це страхіття), ще все літо треба комарів шугати... які для цього найефективніші способи? настільки ця справа з кроликами стала важкою у виконанні, що поволі закрадається думка, чи варто цим займатись...

KROLДата: Пятница, 06.07.2018, 13:47 | Сообщение # 2792
Цитата urii73 ()
Вакцинувати в 30 днів і ревакцинувати в 60?
Мені один лікар порадив не зберігати в побутовому холодильнику вакцини, а купувати в ветаптеці, транспортувати в льоді і вакцинувати зразу ж.

Саме так!!!
Зберігати дома можна але не багато і недовго і треба бути певним що на найближчим часом ти її використаєш

Добавлено (06.07.2018, 13:47)
---------------------------------------------

Цитата PVP ()
Как-то не понятно- производитель сознательно производит некачественную вакцину что бы брали не у него, а у конкурента? Тут скорее безответственность поставщиков. А как может быть по другому ведь никакой ответственности, а продажи увеличиваются- то через месяц ревакцинировать, то песторин, то лапиум.

У кожног виробника є і відповідальні і безвідповідальні постачальники. Потрібно зондувати загальну картину і підтримувати постійний зв'язок з відповідальними
Я наприклад у своєму регіоні вийшов нещодавно на дуже хороших і обізнаних представників ЛАПІМУНУ, хоча сам користуюсь тільки чехією. Буду переходить ащо робить? Там і ціна приємніша,

USKДата: Пятница, 06.07.2018, 14:55 | Сообщение # 2793
Цитата KROL ()
у своєму регіоні вийшов нещодавно на дуже хороших і обізнаних представників ЛАПІМУНУ

це поки ти їм цікавий... )))
От "перейдеш", й та хорошість і обізнаність кудись вивітрюється... biggrin biggrin biggrin

KROLДата: Суббота, 07.07.2018, 12:02 | Сообщение # 2794
Ну й хай! У любому випадку коли вони роблять вакцину то використовують реальний сучасний український вірус геморагічна, ане чеський чи ще якийсь. І вони кажуть що за останні 3 роки ще не побачили нового вірусу! Я з ними спілкуюсь тет а тет і вразі виникнення проблем буду знати до кого звертатись.

beliy1978Дата: Суббота, 07.07.2018, 15:12 | Сообщение # 2795
Спілкувався з працівниками БТЛ на рахунок падежу, нехочуть чомусь вони визнавати що в Україні ВГХК-2. Кажуть цо це пастерельоз, або вакцинація з недотриманням правил.
Склалася думка, що їм заборонили визнавати ВГХК-2, щоб не сіяти паніку серед населення України, або є ще одна причина-БІЗНЕС. Але проти Фактів непопреш.
ВГХК-2 лютує в Україні. sad

maksmyxtДата: Суббота, 07.07.2018, 17:50 | Сообщение # 2796
Цитата beliy1978 ()
нехочуть чомусь вони визнавати що в Україні ВГХК-2.

это как признание существование инопланетян, все указывает на то что они есть, но прямых подтверждений нет\
Цитата beliy1978 ()
є ще одна причина-БІЗНЕС

конечно, но для бтл скорее было бы выгодней установить вгбк-2, так как они местный производитель и обойти сертификацию препарата проще и быстрее, и пока другие производители будут проходить процедуру сертификации, могли бы успешно продавать в качестве монополиста

beliy1978Дата: Суббота, 07.07.2018, 18:07 | Сообщение # 2797
Цитата maksmyxt ()
могли бы успешно продавать в качестве монополиста

Чомусь вони цього нероблять.
Або неможуть зробити, або...
Це вже не суттєво.
Ми як завжди залишаємось раз на раз зі своїми проблемами.

PVPДата: Суббота, 07.07.2018, 20:09 | Сообщение # 2798
Единственно правильный выход: не покупать вакцину пока не будет доказана ее результативность.

USKДата: Суббота, 07.07.2018, 23:41 | Сообщение # 2799
Цитата beliy1978 ()
нехочуть чомусь вони визнавати що в Україні ВГХК-2.

ну, на решті...!!! На нашому форумі прозвучали мудрі слова, і не від мене!!! biggrin biggrin biggrin
Слава - "передового рупора", мені далека від моєї сутності...
І трохи лякають терміни "роздуплення громадської думки".... - 10 місяців... biggrin biggrin biggrin
Ну, то таке...
Цитата beliy1978 ()
Або не можуть зробити,
- ще, пара мудрих слів, які я протягом 10 місяців не маю змоги довести... Але, мій досвід з хімії (технолог неорганічної хімії), вперто підказує, що наявне обладнання - не дозволяє визначити: конкретний вид штаму, та кільість активних тіл, в масі.
Вони апелюють "порівняльними характеристиками", це технологія 30-40-вих років...
- На сміх курам... Як казала моя бабця... (земля їй пухом)
І - позорище всієї країни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Щиро співчуваю смільчакам, що до сих пір відважуються користуватись продуктами БТЛ!
Крім Біблійних слів - "Не відають що творять", на думку більше нічого не приходить...
Знають, що залишаться безкарні от і тулять вам одну туфту...

Добавлено (07.07.2018, 23:41)

Цитата PVP ()
Единственно правильный выход: не покупать вакцину пока не будет доказана ее результативность.

Как-бы - мудрые слова!
Но, позволте уточнить - Как собираетесь довести - отсутствие результативности... или ее - наличием...??? Если это единственный оператор рынка... biggrin biggrin biggrin
Все остальные (не заригестрированые в Украине) - по-за Законом... wacko

maksmyxtДата: Воскресенье, 08.07.2018, 06:01 | Сообщение # 2800
beliy1978, если у вас такая уверенность в вгбк-2, что вам мешает взять пад. материал кролика и заказать вакцину из штамма выявленного в материале, такая практика давно не новая, в основном используется для пром.ферм, минимальная партия заказываемых вакцин относительно не большая
Можете на этом даже бизнес сделать

ужДата: Воскресенье, 08.07.2018, 09:21 | Сообщение # 2801
Скажіть мені чому Біовета виготовила нову вакцину Песторін Нео?

Добавлено (08.07.2018, 09:21)
Вониж мали перед цим робити якісь аналізи і зробити висновки щоб виробити нову вакцину.

PVPДата: Воскресенье, 08.07.2018, 09:46 | Сообщение # 2802
Цитата USK ()
позволте уточнить - Как собираетесь довести - отсутствие результативности... или ее - наличием...??? Если это единственный оператор рынка...
Все остальные (не заригестрированые в Украине) - по-за Законом...

Зачем что-то доводить? Просто не покупать пока не появится достоверная информация, что вакцина (любая) работает. Это производитель с поставщиком должны доводить.

Добавлено (08.07.2018, 09:46)

Цитата maksmyxt ()
в основном используется для пром.ферм,

А что говорят и как выходят из ситуации фермеры? Вполне возможно, что от них ноги растут- уничтожение конкуренции мелких хозяйств.

maksmyxtДата: Воскресенье, 08.07.2018, 09:49 | Сообщение # 2803
PVP, у ферм таких проблем как ни странно нет, стандартная вакцина работает
Цитата maksmyxt ()
Просто не покупать

это не чего не даст, объем продаж для населения слишком мал

beliy1978Дата: Воскресенье, 08.07.2018, 12:06 | Сообщение # 2804
Цитата maksmyxt ()
что вам мешает взять пад. материал кролика и заказать вакцину из штамма выявленного в материале,

Після вакцинації повинно пройти не менше міс., цю умову вже неможливо виконати. Кроленята неживуть міс. після вакцинації.

Цитата maksmyxt ()
объем продаж для населения слишком мал

Малий не малий, але купувати вакцину1, я вже небуду.
Чув що існує Хфранцузька вакцина 2 в 1, від першого та другого штамму.

maksmyxtДата: Воскресенье, 08.07.2018, 12:14 | Сообщение # 2805
Цитата beliy1978 ()
Після вакцинації повинно пройти не менше міс., цю умову вже неможливо виконати. Кроленята неживуть міс. після вакцинації.

зачем месяц?!! сдох кролик, достали печень, отдали... там выявили штамм и сделали вакцину

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018