Воскресенье, 24.09.2017, 02:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 97 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 97 из 99«129596979899»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
USKДата: Вторник, 05.09.2017, 14:23 | Сообщение # 1441
Статус: Offline
Скоро буде рік, як захожу сюди поржати... )))
Півроку - й все по колу! Одне й те саме.... Щоправда - не додумався відмічати учасників... )))

я б сказав....
та мабуть краще мовчати....
Як каже народна мудрість - "Не кажи гоп поки не перескочиш" (с)
Можливо ще буде настрій побалакати пізніше... biggrin biggrin biggrin

Поки що, на моєму рахунку вже є "дві хвилі", а ми не "ширялись"... На разі, залишилось тільки 2 самки, що колись були проколені...
Морально - я готовий до любих наслідків... Будуть вони чи ні - ще питання!
Але, плюс від свого рішення бачу щодня, і щоразу. Тварини набагато здоровше виглядають і почуваються... Це - факт! Нема втрат при окролах - це факт! (якщо колись, 3 місяці після вакцин не було чого розраховувати на нормальні окроли).

Не найменшу роль ще грає- робота над всілякими "дрібними болячками".... Позбудетесь їх і більшість питань у вас відпаде автоматично!!!

Анігдот "в тему" придумав....
Приходить така Гемка під двір де кролі, і питає господаря:
- ви ще боретесь з Вушним кліщем, Кокцидіозом, Пододерматитом...???
- Так...
- Тоді ми йдем до вас...!!!

biggrin biggrin biggrin

Скажіть - невже це так важко: Загородити клітки, шеди...? Замкнути приміщення, з тваринами...? Не заносити корма в тому упакуванні що купили...? Помити лице, руки, перед тим як йти до кролів...? ПЕРЕОДЯГНУТИСЬ в одежу "тільки для кролів"...?
Ну, про якусь санітарну обробку приміщень, кліток, інвентаря, просто - мовчу... Це при любих розкладах треба робити...

І ще, до речі - не виконую жодних профілактичних дій - від кокцидіозу, від 20 січня 2017 року... wink
Скажіть - це так важко, при першій підозрі, на будь що..., пустити кроля на мясо..., обробити додатково клітку? І записати в паспорті мамки - мінус...? Декілька Мінусів і - замінити мамку...? І більше не напрягатись - які ліки,,, що, коли, куда, колоти чи поїти...???

- Шкодуєш 100 гривень? Потім втрачаєш 1000-чі...!!!

Не перестану стверджувати:
- Природа наділила кролів найпотужнішим інструментом самозбереження, це - висока плодючість!!!
- Коли вже навчитесь ним користуватись?

Добавлено (05.09.2017, 14:23)
---------------------------------------------
- і пофіг - яка там погода... biggrin biggrin biggrin

hunter1290Дата: Вторник, 05.09.2017, 15:41 | Сообщение # 1442
Цитата USK ()
Помити лице, руки, перед тим як йти до кролів...? ПЕРЕОДЯГНУТИСЬ в одежу "тільки для кролів"...?

А під кінець прийняти з ними душ і випити пива!
Я Вас поважаю,як гарного кролевода,але повірте мені,що якщо геморогічна болячка завітає до сусіда,який живе від вас рівно через паркан,то ніякі переодягання і вмивання нічим не допоможуть.Як я вже раніше писав в мене два роки тому вижили тільки ті,хто був колений не по календарю,і не по інструкції.
Цитата USK ()
- і пофіг - яка там погода...

Я б так не казав,бо саме наприкінці літа і всю осінь починаються спалахи болячки,а весна і зима проходять без особливих епідемій.

LSergeyДата: Вторник, 05.09.2017, 17:24 | Сообщение # 1443
Цитата VovaN ()
ярмарки повним ходом організовуються

???
Цитата victor ()
Така вже наша Україна.

Да ни хрена не виновата Украина...

Сообщение отредактировал LSergey - Вторник, 05.09.2017, 21:49

victorДата: Вторник, 05.09.2017, 17:24 | Сообщение # 1444
USK, У місті Бар Вінницької обл. лягло 90% кролів як не більше. Не залежно від породи віку і т.п. Ті хто колов вакцину втратили 80% молодняка і 20...30% основного поголівя. Хто ні, всі за одну добу.
Це факт.
Я не агітую і нікому не навязую своеї думки, кожен зробить висновки сам.
Сперечатись теж не буду бо та болячка частину і мого здоров"я забрала.
Сил нема і бажання.

Sasha17Дата: Вторник, 05.09.2017, 17:55 | Сообщение # 1445
USK, не в обіду сказано, але таке враження, що Ви давно все знаєте на відмінно, смієтесь з помилок "постійних" і "всіх", а всі інші форумчани ніби тлумки останні???

На Вашу думку victor, Руслан74, чи може hunter1290, гірше за Вас обізнані з "методами вакцинації"???? Чи гірше проводили, наприклад, профілактичні дезінфекції??? Вони пишуть свої здогати про те, чому в них пробила гемка, наприклад через "можливо погану доставку вакцини..."

Збоку по Ваших коментах видно, що Ви просто смієтесь з усіх...

А на рахунок:
-
Цитата USK ()
Скажіть - невже це так важко: Загородити клітки, шеди...?
- від кого? від гемки???
-
Цитата USK ()
Замкнути приміщення, з тваринами...?
- не зовсім зрозуміло: замкнути герметично,щоб побачити що таке, наприклад, риніти???
-
Цитата USK ()
Не заносити корма в тому упакуванні що купили...?
- якщо я купив мішок ПК 40кг, в день іде по 10кг, тобто біля калітки в подвіря зірвати з нього мішок, занести в кладову висипавши в свою бочку і кожен день вносити в крольчатник по 10 кг одним і тим же відром з крольчатника???

-
Цитата USK ()
Скажіть - це так важко, при першій підозрі, на будь що..., пустити кроля на мясо..., обробити додатково клітку? І записати в паспорті мамки - мінус...?
це певно якщо в жару +38С кролик чихнув, відійшовши від мисочки-поїлки (з якої ЩОЙНО попив) з мокрою мордочкою (облизується), то що підозрити Що риніт - бити - мамці мінус - почистити клітку разом з дезинфекцією (щоб якісно це годинку-півтори)... знаєте, якщо в Вас 2-3 робочі самки і Ви цілі дні без роботи, то може і так... А що робити в кого по 50-80 робочих самок???

victorДата: Вторник, 05.09.2017, 17:59 | Сообщение # 1446
Кролі плодючі, а вакцина напевно для нас, щоб спалось спокійніше, і щось хоч трошки але залишилося.
Я не готовий, втрачати все, і боляче це дуже. І в кармани пустіють.
Настрій не той, на рибалку, і ту не охота.

VovaNДата: Вторник, 05.09.2017, 18:22 | Сообщение # 1447
USK,
Цитата USK ()
Загородити клітки, шеди...? Замкнути приміщення, з тваринами...? Не заносити корма в тому упакуванні що купили...? Помити лице, руки, перед тим як йти до кролів...? ПЕРЕОДЯГНУТИСЬ в одежу "тільки для кролів"...?
Ну, про якусь санітарну обробку приміщень, кліток, інвентаря, просто - мовчу... Це при любих розкладах треба робити...

то все правильно і добре, так і треба робити всім і завжди. це профілактика називається , але вона не дає 100% захисту і все буде добре поки, як писали вище "просто "зараза" не посетила".

Sasha17Дата: Вторник, 05.09.2017, 18:30 | Сообщение # 1448
ото ж то, не в обіду, USK,
Цитата VovaN ()
як писали вище "просто "зараза" не посетила".

victorДата: Вторник, 05.09.2017, 19:52 | Сообщение # 1449
Цитата USK ()
Поки що, на моєму рахунку вже є "дві хвилі", а ми не "ширялись"... На разі, залишилось тільки 2 самки, що колись були проколені...
Морально - я готовий до любих наслідків... Будуть вони чи ні - ще питання!

Я не можу до кінця зрозуміти - розшифруйте.

charodeiДата: Вторник, 05.09.2017, 20:45 | Сообщение # 1450
Шановні, чоловік USK, , зробив експеримент, він поставив на імунітет та відбір кроликів. Експеримент на даний час вдалий. Він Вам про нього розповів. Можливо десь у душі і не тільки, він хоче щоб і у нас все було вдало, але для цього потрібно піти по його дорозі. Ми звісно боїмося робити не звісні для нас кроки, і нам якось комфортніше жити в своїх пойняттях, в тому середовищі де ми щось розуміємо, або нам це вдовбли якісь вчителі. Не думайте що я від Вас хочу відгородитися, я такий самий, я теж ширяю кроликів ( що правда трішки по особливому) .
Але хочу Вас попросити, не шпиняти чоловіка за те, що він Вам викладує свої здобутки, які до нього прийшли теж не легко.

VovaNДата: Вторник, 05.09.2017, 20:59 | Сообщение # 1451
charodei, та поки що це USK всіх шпиняє за використання вакцини biggrin

Владимир_ЛадижинДата: Вторник, 05.09.2017, 21:13 | Сообщение # 1452
.За тиждень 10кролематок,3 кроля і 80 шт молодняка 3.5 .4місяці лягло. Першими молодняк ліг.Прививку робив і ревакцинацію.Прививку брав у ветаптеці у Ладижині ,з льодом як потрібно.Королихів через 6 місяців прививав Чешською комплексною. cry cry cry

УниКролДата: Вторник, 05.09.2017, 21:19 | Сообщение # 1453
USK, Вибач брате, не стримався, вставлю свої п'ять копійок smile
Шкода тебе розчаровувати, але повір мені, ти ще наступиш на свої граблі.
З ГЕМКОЮ ЖАРТИ ПОГАНІ! Не існує ще кроля, який би мав природній, стійкий імунітет від цієї зарази! Хіба що ти Міхайлов і не щепиш кролів, розказуючи казочки про кролів-акселератів (а замість тебе їх вакцинують робочі втіхаря) biggrin
Вакцинувати треба! Якщо вакцина не подіяла, то проблема не у супер-вірусі, а дотриманні температурного режиму при транспортуванні і зберіганні її.
Якщо цікавить моя думка яку використовувати, то однозначно чешську!

На рахунок закритих приміщень, періодичної дезинфекції та інших запобіжних заходів, все вірно сказав. Але це не врятує від проникнення зарази, якщо джерело хвороби є десь неподалік.

На рахунок кокцидіозу, так я теж уже три роки нероблю ніяких пропойок кокцидіостатиками. Але секрет не у селекції суперстійкого кроля до кокцидії, а в утриманні кроля в чистоті.

Добавлено (05.09.2017, 21:19)
---------------------------------------------

Цитата Владимир_Ладижин ()
з льодом як потрібно

От про що і мова biggrin Вона ніж доїхала в ту містечкову аптеку вже десять раз перегріта могла бути, а ще й додому везлася "з льодом, як потрібно..." wacko

А потрібно у термосі і з акумулятором холоду!!!

charodeiДата: Вторник, 05.09.2017, 21:57 | Сообщение # 1454
Цитата USK ()
І ще, до речі - не виконую жодних профілактичних дій - від кокцидіозу, від 20 січня 2017 року...

Цитата УниКрол ()
На рахунок кокцидіозу, так я теж уже три роки нероблю ніяких пропойок кокцидіостатиками.

Життя без кокцидіостатиків існує
Прикрепления: 7173040.jpg(175Kb)

Sasha17Дата: Вторник, 05.09.2017, 22:24 | Сообщение # 1455
Цитата УниКрол ()
Хіба що ти Міхайлов і не щепиш кролів, розказуючи казочки про кролів-акселератів (а замість тебе їх вакцинують робочі втіхаря) biggrin

підтримую!!!

ато останні сторінки з "нас" сміються, що ми прививаємо... Де ж то можна ту нову десертацію прочитати про "життя кролика без ширки"...

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Страница 97 из 99«129596979899»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017