Пятница, 24.11.2017, 04:05
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Вірусна геморагічна хвороба кролів. - Страница 98 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 98 из 151«1296979899100150151»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Вірусна геморагічна хвороба кролів.
kvitkaДата: Вторник, 05.09.2017, 21:29 | Сообщение # 1456
Статус: Offline
Ну,все таки,как уберечься от этой заразы!!!
Всему поголовью сделала ревакцинацию 29 августа,хотя маточное поголовье вакциновалось 2 мес. назад.
В этот раз была покровская вакцина, до этого Песторин.
Маточное поголовье прививаю 2-3 раза на год.Молодняк прививается согласно графику.

Эту, заразу видила лет 13 назад у своих родителей,когда они еще держали кроликов.
Зрелище еще то было, за 3 дня полный ноль.
Было решено выбевать всех кролей ,пока шла разделка одного, 10 кролей за это время завизжяли и сдохли.
После этого случая, родители отказались от этой живности, тяжело было пережитое.!!!
И теперь у меня,от этой заразы такой страх!!!
Сегодня,для профелактики обожгла клетки огнем.

Что еще можно предпринять для подстраховки ?

УниКролДата: Вторник, 05.09.2017, 21:38 | Сообщение # 1457
Цитата kvitka ()
Что еще можно предпринять для подстраховки ?

Зажечь благовония и читать мантры biggrin

victorДата: Вторник, 05.09.2017, 21:44 | Сообщение # 1458
УниКрол, Ви могли б дати відповідь, які параметри не дотримання температурного режиму приведуть до часткової і які до повної втрати вакцини своїх властивостей. Я переговорив з багатьма і так ніхто не сказав нічого толкового.

USKДата: Вторник, 05.09.2017, 23:59 | Сообщение # 1459
Цитата victor ()
Я не можу до кінця зрозуміти - розшифруйте.

>>Поки що, на моєму рахунку вже є "дві хвилі", а ми не "ширялись"...<< - весна та осінь 2016-го, навколо по селу - гемка, у мене - тху-тьху-тьху. wink (з тих що знаю- найближче 50 м від мого господарства, господар прибігав питав - що робити)
>>На разі, залишилось тільки 2 самки, що колись були проколені...<< - на даний момент, в моєму господарстві, з усіх кролів - залишилось тільки дві самки, що ще в осени 2015-го були щеплені. (хороші мамки). Всі решта тварини - не щеплені.
>>Морально - я готовий до любих наслідків...<< - прийняти думку, "що в любий момент можна втратити всіх кролів" - як належне, та звичайне... Це складно, вірю, знаю, проходили... Але - можливо!

Цитата VovaN ()
так і треба робити всім і завжди. це профілактика називається , але вона не дає 100% захисту і все буде добре поки,

- ні, це називається - МАКСИМАЛЬНИЙ КАРАНТИН! - Чомусь його запроваджують, як хочуть зупинити всілякі епідемії... wink
- Хочеш сказати, що при вакцинації у тебе є 100%??? biggrin biggrin biggrin
Цитата charodei ()
він хоче щоб і у нас все було вдало

- Дякую друже! Ти правий - не маю жодного злого умислу.
Але, трохи - розчарую... Переслідую тільки свою власну вигоду, "шкурне питання"...
- Найбільш хочу мати можливість сміло купувати, обмінюватись - Здоровими тваринами. А не переносчиками зарази. І для цього не потрібно нікуди, ні за ким йти... Більш того - взагалі нічого з того, що нав'язують - не робити! wink
Фотка - зачотна! - плюсую! )))
Цитата УниКрол ()
але повір мені, ти ще наступиш на свої граблі.

- Це мене зовсім не лякає, і - повір - навіть не засмучусь... Приїду до тебе, знову куплю кроля, і через пів року вже матиму своє, нове, поголів'я... wink
В мене 1 самка, за рік дає - 75-95кг м'яса, це +/- 11тис.грн. Хорошого кроля я спокійно купую за 600грн. - В якому місці пропонуєш зекономити?
Цитата УниКрол ()
Не існує ще кроля, який би мав природній, стійкий імунітет від цієї зарази!

- стверджуєш це, і сам собі перечиш коли робиш вакцину. Хочеш обдурити природу?
Наприклад я з цим змирився, - така у них доля! Пропоную використовувати - що маєш. А не гнатись за казкою "не здихаючих кролів"...
Цитата УниКрол ()
Якщо вакцина не подіяла, то проблема не у супер-вірусі, а дотриманні температурного режиму при транспортуванні і зберіганні її.

- так, так... Я ще пропоную, ввести Закон - Хто подумає, що винен виробник вакцин - саджати до тюрми!
Я одного не можу зрозуміти.... - у мене вакцина мікси не подіяла, кролі - місяць ходили напів-чумні, потім - захворіли на міксу. В аналізах кількість штаму перевищена в сотні разів... І я маю повірити, що вона не правильно транспортувалась, чи зберігалась...???
Цитата УниКрол ()
Але секрет не у селекції суперстійкого кроля до кокцидії, а в утриманні кроля в чистоті

- доповнюю - ЗДОРОВОГО КРОЛЯ!!!
Якщо батьки перехворіли на кокцидіоз, і тепер є підвищеним джерелом інфекції - чистота не допоможе!
Цитата Sasha17 ()
ато останні сторінки з "нас" сміються,

- гріх, насміхатись з хворого! А от з того що пишуть - навіть треба!

Добавлено (06.09.2017, 00:59)
---------------------------------------------

Цитата УниКрол ()
Зажечь благовония и читать мантры

Мені здається, ти й сам не уявляєш - наскільки ти правий! biggrin biggrin biggrin

sashakdДата: Среда, 06.09.2017, 06:26 | Сообщение # 1460
УниКрол, bye hands : да дійсно треба вакцинувати бо ніякі сан-гігієнічні умови утримання(кращі гірші)не врятують кролики від гемки-однозначно чешка на даний час сама краща тільки не олькаровського розливу-Олкар це Вінницька фірма(Шаргород) в Вінницькій обл з нею всі співпрацюють мабуть-от вам і результат чого самий більший спалах ВГБК в Віницькій обл ???

Сообщение отредактировал sashakd - Среда, 06.09.2017, 06:34

victorДата: Среда, 06.09.2017, 06:44 | Сообщение # 1461
USK, Дуже дякую за грунтовну відповідь. biggrin :D biggrin
Ви мені підняли настрій, розвеселили бо не так зрозумів раніше.
Класний підхід... молоді треба спробувати...Дай Бог вам здоров"я і наснаги.
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Сообщение отредактировал victor - Среда, 06.09.2017, 06:48

charodeiДата: Среда, 06.09.2017, 07:20 | Сообщение # 1462
sashakd,
Цитата sashakd ()
чешка на даний час сама краща тільки не олькаровського розливу

Ой щось мені здається, що вибираємо ми "з г..на картопельку", особливо в цьому році. Ніби Ви й писали раніше - були відключення електрики, тому на якість можна надіятись але...
Особисто у мене, вакцина ще торішня, при відключеннях носився з нею, як курка з яйцем. Теж звісно хвилююсь, але нову купувати мабуть поки що утримаюсь. Користуюсь старою.
Можливо тому й минуло, тьфу тьфу. Випадки захворювань в селі були.

Сообщение отредактировал charodei - Среда, 06.09.2017, 12:55

sashakdДата: Среда, 06.09.2017, 13:15 | Сообщение # 1463
charodei, в нас в країні все через задн...... робиться зараз в тому числі і зберігання вакцини так що кращого нічого і чекати-кожний буде висловлювати свою думку і давати пораду пока його самого не зачепить(такий наш український менталітет)

Сообщение отредактировал sashakd - Среда, 06.09.2017, 16:33

LSergeyДата: Среда, 06.09.2017, 19:04 | Сообщение # 1464
Цитата sashakd ()
в нас в країні все через задн...... робиться зараз в тому числі і зберігання вакцини так що кращого нічого і чекати-кожний буде висловлювати свою думку і давати пораду пока його самого не зачепить(такий наш український менталітет)

Та країна тут ні до чого. Самі робимо через с...ку. Менталітет міняеться і повір, досить швидко.
Друзі, запитання. А хто звертався до спеціалістів з проханням провисти вакцинацію? У кого есть договір з вет. клінікою?

sashakdДата: Среда, 06.09.2017, 19:35 | Сообщение # 1465
LSergey, скоріш за все ніхто і не думав звертатись

charodeiДата: Среда, 06.09.2017, 19:49 | Сообщение # 1466
Цитата LSergey ()
У кого есть договір з вет. клінікою?

biggrin Ви в Україні живете?

victorДата: Среда, 06.09.2017, 20:25 | Сообщение # 1467
Сьогоднішні події. Автомобіль олкар разом з вакциною вигружає, корм, препарати і у магазин "Карапуз" памперси і дитяче харчування. Кого мені винити - тільки себе, де в сраці були мої очі раніше.
Получив і розписався. От так і навчить біда... НАЙКРАЩЕ НАВЧИТЬ.

Добавлено (06.09.2017, 21:25)
Логістика чудова річ, машини потрібно загружати але не до такого неподобства. От перед тим як винуватити вакцину, як пояснити такі речі...
Я уявляю що робиться на складах...

Александр68Дата: Среда, 06.09.2017, 21:10 | Сообщение # 1468
Цитата victor ()
Сьогоднішні події. Автомобіль олкар разом з вакциною вигружає, корм, препарати і у магазин "Карапуз" памперси і дитяче харчування.

а хтось в казочки вірив що вакцину возять в "рефіках" або в термобоксах з льодом

sashakdДата: Среда, 06.09.2017, 21:28 | Сообщение # 1469
Александр68, краще брати в 2-3 різних ветаптеках і не великими партіями

victorДата: Среда, 06.09.2017, 21:42 | Сообщение # 1470
Александр68, Возили під саму хату, вранці форд транзит з рефом, три роки возили. І проблем тоді не було. Може це збіг обставин, жара понизила імунітет, вірус якийсь особливий, епідемія через велику кількість і т.д.
Але коли бачиш от цей автомобіль "тата" і той "форд" все у голові міняється.

Добавлено (06.09.2017, 22:35)
sashakd, Всі аптеки забезпечує олкар, майже всі.

Добавлено (06.09.2017, 22:39)
Форд був найманий, хлопець молодий хотів робити і заробляти, а цей авто фірми і грузять під завязку, дядько за кермом на голій зарплаті йому все до сраки.
Як і аптекам їм своїх 2 гр. приліпити.

Добавлено (06.09.2017, 22:42)
kvitka, Вы меняете вакцину планово или просто так вышло?

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Вірусна геморагічна хвороба кролів. (Раптова смерть.ВГБК.ВГХК.)
Страница 98 из 151«1296979899100150151»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017