Среда, 20.09.2017, 14:05
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Кокцидиоз - Страница 233 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 233 из 234«12231232233234»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Кокцидиоз
LSergeyДата: Пятница, 08.09.2017, 00:47 | Сообщение # 3481
Статус: Offline
Цитата USK ()
Другий:
Купуйте ACIDOMID, пропоюйте згідно інструкції.... Це теж - підкислювач, але - перевірений, практично - з гарантією!
Хрен кто даст гарантию. Это всего лишь разрекламированный препарат, продающийся у нас по завышенной цене.
Цитата USK ()
- Це не можливо!!!
За годину - він підхопить їх знову... Або якщо не за годину, то зранку, поїсть свого вітамінізованого калу, й - коло замикається знову!

))) Ты хоть сам понял, что написал)))

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 09:07 | Сообщение # 3482
USK, Мені дуже подобається вас читати, захоплююсь вашим оптимізмом, не стандартним підходом до любих питань.
У мене є питання, як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.У нього не буде в табличці -1, а буде мінус усі. Підкислювачі допоможуть так на 10%.
Я хотів би почути, про шлях до "свого" поголівя, з яких кроків починався відбір, у вас особисто або там де брали.
Особливу увагу приділіть корму.... процетне співвідошення зерна і сіна мене не цікавить.

Добавлено (08.09.2017, 09:07)
---------------------------------------------
timoramb, Ви будете годувати своїх дітей кроленятами у віці 2міс?
Любий кокцидіостатик, антибіотик і т.п. має властивість виводитись з організму природним шляхом. Кролі після 3 міс. практично не хворіють на кокцидіоз. То ж їсти будете чисте мясо.
А з тими препаратами що ви вибрали, навряд чи будете їсти взагалі.

dmi8989Дата: Пятница, 08.09.2017, 10:05 | Сообщение # 3483
Цитата victor ()
USK, Мені дуже подобається вас читати, захоплююсь вашим оптимізмом, не стандартним підходом до любих питань.
У мене є питання, як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.У нього не буде в табличці -1, а буде мінус усі. Підкислювачі допоможуть так на 10%.
Я хотів би почути, про шлях до "свого" поголівя, з яких кроків починався відбір, у вас особисто або там де брали.
Особливу увагу приділіть корму.... процетне співвідошення зерна і сіна мене не цікавить.

Хочу присоединиться к просьбе !!! Сложно начинать , когда на просьбы помочь отвечают : "... тебе еще курить и курить эту тему."

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 12:38 | Сообщение # 3484
biggrin
нагадую - я за натурою, освітою, і професією - технолог. І не важливо що в іншій галузі, це - глобальне розуміння вникающих проблем, і вибір шляху для їх вирішення, і т.д.

- Подужаєте хоча б прочитати, мою писанину? В мене багато назбиралось! На дисертацію вистачить.... biggrin biggrin biggrin
(в загальному - це все є тут на форумі, у різних темах, та у різні часи... Я тільки це все зберігав...)

charodeiДата: Пятница, 08.09.2017, 12:48 | Сообщение # 3485
Цитата USK ()
- Подужаєте хоча б прочитати, мою писанину? В мене багато назбиралось! На дисертацію вистачить....

Очень интересно.
Где будет , в каталоге статей или в библиотеке кроликовода?
Просто на форуме потеряется.

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 13:17 | Сообщение # 3486
Цитата victor ()
Хрен кто даст гарантию. Это всего лишь разрекламированный препарат, продающийся у нас по завышенной цене.

- фіг там! Будеш робити по інструкції - буде працювати! Сам перевіряв! Роздавав в знайомим та родичам, де метод та умови утримання- важко назвати Умовами та Методами!
Цитата LSergey ()
))) Ты хоть сам понял, что написал)))

спробуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо. wink
Цитата victor ()
як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.

- Молится чоловік до Господа - Дай мені хорошу, легку, добре оплачувану роботу!
День, другий, тиждень, місяць....
Не витримав Господь, зійшов до чоловіка, та й каже:
- Ти б хоч газету з оголошеннями купи! Щоб я твої очі направив на правильне оголошення!

Цитата dmi8989 ()
Сложно начинать , когда на просьбы помочь отвечают : "...

- ой-вей... - Кому вы будете говорить? Я только вчера пришел из того же места... По тому-же пути... И стем-же настроением... biggrin biggrin biggrin
- И не надо мне говорить, что 4-ре года это много! Это даже соседский сын Яся толком говорить не научился... wink

Найголовніше - навчіться НЕ боятись помилитись!
Кожну помилку треба проаналізувати та взяти з неї науку.

Друзі, в мене справді є що розповісти!
Я просто ще не можу визначитись - як цим поділитись...?
Тут, в темах - все загубиться, піде прахом. Кожному окремо в прив. повідомленнях - нема часу... (((

Зрозумійте - нема чіткого вирішення окремого питання, коли на це треба дивитись глобально "на все разом". А ще у кожного інші умови, можливості, і що найгірше - свій власний досвід та переконання!
Особливо - переконання! Ніхто з вас не зможе легко їх відкласти на другий план "бо Костя так сказав"... У вас був свій шлях, у мене свій...

От до прикладу: як мені тут, в двух реченнях розповісти шановному мною Сергію Володимировичу, про півтори роки потраченого часу на возіння аналізів в Ветакадемію, експерименти, досліди... Курсові роботи студентів на базі мого невеликого господарства...?
Він дав кролю Солікокс, Байкокс, чи ще щось... - проявів не бачить... Переконаний що у того кроля кокцидій нема, бо ж він ліки дав і вони помогли, бо ж не хворіють, бо - печінка чиста...

Добавлено (08.09.2017, 13:17)

Цитата charodei ()
Где будет , в каталоге статей или в библиотеке кроликовода?

власне із "способом як це організувати" - проблема!

Як на мене - ідеально, це - зібратись десь, та потеревенити "за рюмочкою чаю"... )))

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 13:25 | Сообщение # 3487
USK, Я ж казав,що прямо захоплююся вашим баченням проблем.
І всеж таки, на етикетках мішків з комбікормом яким годуєте, або годували раніше стоїть "кокцидіостатик+"? За корм власного виробництва мову не веду, це не для початківців.

Добавлено (08.09.2017, 13:25)
USK,
Цитата USK ()
Як на мене - ідеально, це - зібратись десь, та потеревенити "за рюмочкою чаю"... )))

О це було б класно.

Сообщение отредактировал victor - Пятница, 08.09.2017, 13:26

VovaNДата: Пятница, 08.09.2017, 13:36 | Сообщение # 3488
Цитата USK ()

yes без чаю не розібратись

charodeiДата: Пятница, 08.09.2017, 13:59 | Сообщение # 3489
Цитата USK ()

Зрозумійте - нема чіткого вирішення окремого питання, коли на це треба дивитись глобально "на все разом". А ще у кожного інші умови, можливості, і що найгірше - свій власний досвід та переконання!

То ніхто й не перечить....
Хоча .... Декому інструкція, це як істина. Але істину, а особливо в кролівництві, треба шукати свою, і то, вона може бути не постійною.
А поспостерігати за чужим досвідом, завжди цікаво і інколи корисно.

PS. Жаль що чай рюмками не п'ю biggrin

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 14:57 | Сообщение # 3490
Цитата victor ()
на етикетках мішків з комбікормом яким годуєте, або годували раніше стоїть "кокцидіостатик+"?

Відповідаю - прямо! Буду старатись - як-най-стисліше...
Якщо розглядати готові КомбіКорма, я перепробував усі можливі у Львівській області! Перепробував - не один-два мішки...
Най-жахливіше, в цьому питанні, не - склад КК. А - культура його виробництва! Дотримання тех.процесу! І вміст Людського фактору на процес!
Я переконався сам, неодноразово: Кріль - всеядна тварина гризун, швидко звикає до любого корму, й прекрасно себе почуває та росте (з умови наявності в цьому кормі кількості поживних речовин).... (в попередньому реченні головний акцент поставте на слово - звикає)
Як сказав мій учитель п.Євгеній Макляк - "Киньте ему полено, он его съест и прекрасно будет чувствовать"! (с)
Але є найголовніша умова!!!
Тут треба відступити, і звернути увагу на "Природні Умови" проживання кролів - для яких цілей вони створені Богом чи Природою... (ви ж не поїдете на велосипеді в інше місто за 200км, бо велосипед створений для інших цілей, як не поїдете на Майбаху в ліс, поганяти з дітьми між дерев).
Отже: - Як живе кріль в природних умовах?
Самка - займає певну - обмежену територію, де робить гніздо (переважно нору). Відстоює її перед іншими самками та самцями, і - харчується!!!! Тільки на цій - певній території! Поступово змінюючи раціон в залежності від сезону... - Правильно?
- Ну, але ж це - не відкриття! Ми всі це прекрасно знаємо і що не в кожному пості пишемо це один одному...!
- А тепер скажіть - Як бідному початківцю виконати це? Коли він купує КК в одного й того самого виробника, в тому-самому мішку... Ось тут і випливає - Культура виробництва, Дотримання тех.процесу, І вміст Людського фактору на процес - У ВИРОБНИКА КК!!!
- "Кто скажет что я не прав - может бросить в меня камень" (с) - "Двенадцать стульев"
А тепер давайте зробимо висновки - Який виробник може нам забезпечити усе вище перераховане? А саме - Постійну сталу сировину, Постійне дотримання рецептури, процесу, і - виключення Людського фактору на процес???? Хороший друг, колега, бізнесмен, пара бізнесменів, що скинулись на гранулятор та першу партію сировини в 2, 3, 5, 10 чи 20 тон...????
- НІКОЛИ!!!! Бо завтра він знайде - краще, дешевше, зручніше...

Тепер моя відповідь - найкращим, тут біля мене, і по всій Україні є - "Пуріна, для Професійного утримування". Лактуючі самки + підсосні до 45 днів - 42046 (нема кокцидіостатику), Для відгодівлі - 42047 (з кокцидіостатиком).
Так - він практично буде і - найдорожчим.... (Але ж ми хочемо - спокій та впевненість?)
Попрошу зараз - не плутати мене і читачів з іншими продуктами цієї компанії, наприклад - Універсальним 40001, чи ще якимось... - ЦЕ РІЗНІ ПРОДУКТИ!!!
Так це - один з небагатьох найбільших виробників у світі. Який може собі дозволити - Постійну сталу сировину, Постійне дотримання рецептури, процесу, і - виключення Людського фактору на процес!

От, в цьому місці - зараз на мене полетять слюни й каміння, мол - "засланый казачок", або - "продвегатель", "тайный агент".... - як від цього захищатись - я не знаю... Хіба що постояльці форуму можуть заступитись.... Які пам'ятають мої пости, які починались зі слів - Що робити, по вздувались... і т.д.

А далі, мушу повідомити - що тепер, коли я впевнений в здоров'ї своїх тварин, я - не переймаюсь кормами, їдять усе! І свіжо зірвану траву, й зерно-суміш з любих регіонів зерна, й сіно з любої місцевості, і - все що знайду...
Дотримуюсь лиш звички - Мамкам з малечею до 25 днів - 42046. Мені подобається впевненість, що мамки мають широкий і визначений набір корисних речовин. Самому мені важко, й не зручно - вираховувати склад та кількість. А потім переходять на будь що є... Ну але - вводжу нові корма - 1 тиждень (+/-)...

Добавлено (08.09.2017, 14:52)
А про "великого виробника" - не я придумав!!! Це не я сказав.... Я тільки "почув" у мого шановного вчителя - Євгенія Макляк.
Рекомендую початківцям - декілька разів - уважно, переглядати його не дуже велику відеотеку з інтерв'ю та виступами.!
Можете не брати - все від нього. Можете - взагалі нічого не взяти що він радить...!!!
Візьміть - суть, розуміння фізіології та підходу!

Добавлено (08.09.2017, 14:57)

Цитата dmi8989 ()
Сложно начинать , когда на просьбы помочь отвечают : "... тебе еще курить и курить эту тему."

На жаль - друже... Це твій кролятник, кролі, корма...
- Читай! - Багато читай! До тошноти...! Тільки маючи об'єм знань - зможеш щось взяти для себе, те що твоє, підійде - тільки тобі...

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 14:46

LSergeyДата: Пятница, 08.09.2017, 15:21 | Сообщение # 3491
Цитата USK ()
спробуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо.

Прочти еще раз biggrin

timorambДата: Пятница, 08.09.2017, 15:25 | Сообщение # 3492
Цитата USK ()
власне із "способом як це організувати" - проблема!

Цитата USK ()
Друзі, в мене справді є що розповісти!
Я просто ще не можу визначитись - як цим поділитись...?
Тут, в темах - все загубиться, піде прахом. Кожному окремо в прив. повідомленнях - нема часу... (((

с удовольствием почитал бы, или послушал. здесь действительно затеряется. если проблемы технического плана - помогу, разбираюсь в сайтостроении.
из прочитанных 233 страниц темы я понял, что все зависит от санитарного состояния крольчатника. если клетки на улице со сплошным полом, который чистят раз в месяц, или просто соломки подстилают пока головой в потолок не упрутся, а рядом навозная куча - то никакие кокцидиостатики не помогут, или придется кроликов сделать нариками. я, решив, что этот метод содержания тупиковый сразу (почти сразу) сделал сетчатые клетки в помещении. чтобы не гадили в корм и воду - ниппельное поение, бункерные кормушки. делаю систематическую дезинфекцию помещения. наличие мух/комаров свожу к нулю. пока поголовье небольшое попробую в качестве эксперимента обойтись минимумом лекарств. не получится - придется делать так, как делает большинство.
кроликов содержу около года, про пропойки чем-то кроме йода или молочной кислоты узнал 3 мес назад, когда попал на этот форум. кокцидиозом не болели ни разу, но начитался и подумал: не сильно ли я рискую? решив, что надо делать "как все" купил биоацид, но как оказалось это тоже не "как все")
кстати, в качестве профилактики кокцидиоза кроме биоацида даю еще листья грецкого ореха (по 1-2 листа в день) и зеленые орехи по 1 шт в неделю по сезону. читал, в них много полезностей кроме йода, хотя и пишут некоторые что их давать нельзя. едят хорошо, чувствуют себя тоже.

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 15:41 | Сообщение # 3493
USK, Бачте я не читав ваших "дисертацій" і вгадав, для спокою потрібно всім одне і теж. І пуріна мені подобаеться дуже, і на її преміксі готую корм.
От тільки -1 не люблю ставити.

Добавлено (08.09.2017, 15:39)
timoramb, От ви з часом вирішите бути як всі, чи якось по своєму господарювати. Мене і Констянтина, бачте, пуріна об"єднує. А все інше різне.

Добавлено (08.09.2017, 15:41)
А спокій у крольчатнику любим усі, от і вибирайте чи+, чи "біоацид".

timorambДата: Пятница, 08.09.2017, 15:51 | Сообщение # 3494
Цитата victor ()
от і вибирайте чи+, чи "біоацид".

я реально сейчас в растерянности, как иван-дурак на раздорожье.. т.к прикупил породистых (раньше были простяки), и 5 самок на днях разродятся.
я уже думал, может это у меня только с "дворянской" породой так все гладко проходило без кокцидиоза, а с паннонами, калифами и серебром и не получится...

Сообщение отредактировал timoramb - Пятница, 08.09.2017, 16:02

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 16:08 | Сообщение # 3495
timoramb, Получится получится....

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Страница 233 из 234«12231232233234»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017