Суббота, 24.02.2018, 00:33
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Кокцидиоз - Страница 233 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 233 из 239«12231232233234235238239»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Кокцидиоз
USKДата: Пятница, 08.09.2017, 11:38 | Сообщение # 3481
Статус: Offline
biggrin
нагадую - я за натурою, освітою, і професією - технолог. І не важливо що в іншій галузі, це - глобальне розуміння вникающих проблем, і вибір шляху для їх вирішення, і т.д.

- Подужаєте хоча б прочитати, мою писанину? В мене багато назбиралось! На дисертацію вистачить.... biggrin biggrin biggrin
(в загальному - це все є тут на форумі, у різних темах, та у різні часи... Я тільки це все зберігав...)

charodeiДата: Пятница, 08.09.2017, 11:48 | Сообщение # 3482
Цитата USK ()
- Подужаєте хоча б прочитати, мою писанину? В мене багато назбиралось! На дисертацію вистачить....

Очень интересно.
Где будет , в каталоге статей или в библиотеке кроликовода?
Просто на форуме потеряется.

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 12:17 | Сообщение # 3483
Цитата victor ()
Хрен кто даст гарантию. Это всего лишь разрекламированный препарат, продающийся у нас по завышенной цене.

- фіг там! Будеш робити по інструкції - буде працювати! Сам перевіряв! Роздавав в знайомим та родичам, де метод та умови утримання- важко назвати Умовами та Методами!
Цитата LSergey ()
))) Ты хоть сам понял, что написал)))

спробуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо. wink
Цитата victor ()
як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.

- Молится чоловік до Господа - Дай мені хорошу, легку, добре оплачувану роботу!
День, другий, тиждень, місяць....
Не витримав Господь, зійшов до чоловіка, та й каже:
- Ти б хоч газету з оголошеннями купи! Щоб я твої очі направив на правильне оголошення!

Цитата dmi8989 ()
Сложно начинать , когда на просьбы помочь отвечают : "...

- ой-вей... - Кому вы будете говорить? Я только вчера пришел из того же места... По тому-же пути... И стем-же настроением... biggrin biggrin biggrin
- И не надо мне говорить, что 4-ре года это много! Это даже соседский сын Яся толком говорить не научился... wink

Найголовніше - навчіться НЕ боятись помилитись!
Кожну помилку треба проаналізувати та взяти з неї науку.

Друзі, в мене справді є що розповісти!
Я просто ще не можу визначитись - як цим поділитись...?
Тут, в темах - все загубиться, піде прахом. Кожному окремо в прив. повідомленнях - нема часу... (((

Зрозумійте - нема чіткого вирішення окремого питання, коли на це треба дивитись глобально "на все разом". А ще у кожного інші умови, можливості, і що найгірше - свій власний досвід та переконання!
Особливо - переконання! Ніхто з вас не зможе легко їх відкласти на другий план "бо Костя так сказав"... У вас був свій шлях, у мене свій...

От до прикладу: як мені тут, в двух реченнях розповісти шановному мною Сергію Володимировичу, про півтори роки потраченого часу на возіння аналізів в Ветакадемію, експерименти, досліди... Курсові роботи студентів на базі мого невеликого господарства...?
Він дав кролю Солікокс, Байкокс, чи ще щось... - проявів не бачить... Переконаний що у того кроля кокцидій нема, бо ж він ліки дав і вони помогли, бо ж не хворіють, бо - печінка чиста...

Добавлено (08.09.2017, 13:17)
---------------------------------------------

Цитата charodei ()
Где будет , в каталоге статей или в библиотеке кроликовода?

власне із "способом як це організувати" - проблема!

Як на мене - ідеально, це - зібратись десь, та потеревенити "за рюмочкою чаю"... )))

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 12:25 | Сообщение # 3484
USK, Я ж казав,що прямо захоплююся вашим баченням проблем.
І всеж таки, на етикетках мішків з комбікормом яким годуєте, або годували раніше стоїть "кокцидіостатик+"? За корм власного виробництва мову не веду, це не для початківців.

Добавлено (08.09.2017, 13:25)
USK,
Цитата USK ()
Як на мене - ідеально, це - зібратись десь, та потеревенити "за рюмочкою чаю"... )))

О це було б класно.

Сообщение отредактировал victor - Пятница, 08.09.2017, 12:26

VovaNДата: Пятница, 08.09.2017, 12:36 | Сообщение # 3485
Цитата USK ()

yes без чаю не розібратись

charodeiДата: Пятница, 08.09.2017, 12:59 | Сообщение # 3486
Цитата USK ()

Зрозумійте - нема чіткого вирішення окремого питання, коли на це треба дивитись глобально "на все разом". А ще у кожного інші умови, можливості, і що найгірше - свій власний досвід та переконання!

То ніхто й не перечить....
Хоча .... Декому інструкція, це як істина. Але істину, а особливо в кролівництві, треба шукати свою, і то, вона може бути не постійною.
А поспостерігати за чужим досвідом, завжди цікаво і інколи корисно.

PS. Жаль що чай рюмками не п'ю biggrin

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 13:57 | Сообщение # 3487
Цитата victor ()
на етикетках мішків з комбікормом яким годуєте, або годували раніше стоїть "кокцидіостатик+"?

Відповідаю - прямо! Буду старатись - як-най-стисліше...
Якщо розглядати готові КомбіКорма, я перепробував усі можливі у Львівській області! Перепробував - не один-два мішки...
Най-жахливіше, в цьому питанні, не - склад КК. А - культура його виробництва! Дотримання тех.процесу! І вміст Людського фактору на процес!
Я переконався сам, неодноразово: Кріль - всеядна тварина гризун, швидко звикає до любого корму, й прекрасно себе почуває та росте (з умови наявності в цьому кормі кількості поживних речовин).... (в попередньому реченні головний акцент поставте на слово - звикає)
Як сказав мій учитель п.Євгеній Макляк - "Киньте ему полено, он его съест и прекрасно будет чувствовать"! (с)
Але є найголовніша умова!!!
Тут треба відступити, і звернути увагу на "Природні Умови" проживання кролів - для яких цілей вони створені Богом чи Природою... (ви ж не поїдете на велосипеді в інше місто за 200км, бо велосипед створений для інших цілей, як не поїдете на Майбаху в ліс, поганяти з дітьми між дерев).
Отже: - Як живе кріль в природних умовах?
Самка - займає певну - обмежену територію, де робить гніздо (переважно нору). Відстоює її перед іншими самками та самцями, і - харчується!!!! Тільки на цій - певній території! Поступово змінюючи раціон в залежності від сезону... - Правильно?
- Ну, але ж це - не відкриття! Ми всі це прекрасно знаємо і що не в кожному пості пишемо це один одному...!
- А тепер скажіть - Як бідному початківцю виконати це? Коли він купує КК в одного й того самого виробника, в тому-самому мішку... Ось тут і випливає - Культура виробництва, Дотримання тех.процесу, І вміст Людського фактору на процес - У ВИРОБНИКА КК!!!
- "Кто скажет что я не прав - может бросить в меня камень" (с) - "Двенадцать стульев"
А тепер давайте зробимо висновки - Який виробник може нам забезпечити усе вище перераховане? А саме - Постійну сталу сировину, Постійне дотримання рецептури, процесу, і - виключення Людського фактору на процес???? Хороший друг, колега, бізнесмен, пара бізнесменів, що скинулись на гранулятор та першу партію сировини в 2, 3, 5, 10 чи 20 тон...????
- НІКОЛИ!!!! Бо завтра він знайде - краще, дешевше, зручніше...

Тепер моя відповідь - найкращим, тут біля мене, і по всій Україні є - "Пуріна, для Професійного утримування". Лактуючі самки + підсосні до 45 днів - 42046 (нема кокцидіостатику), Для відгодівлі - 42047 (з кокцидіостатиком).
Так - він практично буде і - найдорожчим.... (Але ж ми хочемо - спокій та впевненість?)
Попрошу зараз - не плутати мене і читачів з іншими продуктами цієї компанії, наприклад - Універсальним 40001, чи ще якимось... - ЦЕ РІЗНІ ПРОДУКТИ!!!
Так це - один з небагатьох найбільших виробників у світі. Який може собі дозволити - Постійну сталу сировину, Постійне дотримання рецептури, процесу, і - виключення Людського фактору на процес!

От, в цьому місці - зараз на мене полетять слюни й каміння, мол - "засланый казачок", або - "продвегатель", "тайный агент".... - як від цього захищатись - я не знаю... Хіба що постояльці форуму можуть заступитись.... Які пам'ятають мої пости, які починались зі слів - Що робити, по вздувались... і т.д.

А далі, мушу повідомити - що тепер, коли я впевнений в здоров'ї своїх тварин, я - не переймаюсь кормами, їдять усе! І свіжо зірвану траву, й зерно-суміш з любих регіонів зерна, й сіно з любої місцевості, і - все що знайду...
Дотримуюсь лиш звички - Мамкам з малечею до 25 днів - 42046. Мені подобається впевненість, що мамки мають широкий і визначений набір корисних речовин. Самому мені важко, й не зручно - вираховувати склад та кількість. А потім переходять на будь що є... Ну але - вводжу нові корма - 1 тиждень (+/-)...

Добавлено (08.09.2017, 14:52)
А про "великого виробника" - не я придумав!!! Це не я сказав.... Я тільки "почув" у мого шановного вчителя - Євгенія Макляк.
Рекомендую початківцям - декілька разів - уважно, переглядати його не дуже велику відеотеку з інтерв'ю та виступами.!
Можете не брати - все від нього. Можете - взагалі нічого не взяти що він радить...!!!
Візьміть - суть, розуміння фізіології та підходу!

Добавлено (08.09.2017, 14:57)

Цитата dmi8989 ()
Сложно начинать , когда на просьбы помочь отвечают : "... тебе еще курить и курить эту тему."

На жаль - друже... Це твій кролятник, кролі, корма...
- Читай! - Багато читай! До тошноти...! Тільки маючи об'єм знань - зможеш щось взяти для себе, те що твоє, підійде - тільки тобі...

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 13:46

LSergeyДата: Пятница, 08.09.2017, 14:21 | Сообщение # 3488
Цитата USK ()
спробуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо.

Прочти еще раз biggrin

timorambДата: Пятница, 08.09.2017, 14:25 | Сообщение # 3489
Цитата USK ()
власне із "способом як це організувати" - проблема!

Цитата USK ()
Друзі, в мене справді є що розповісти!
Я просто ще не можу визначитись - як цим поділитись...?
Тут, в темах - все загубиться, піде прахом. Кожному окремо в прив. повідомленнях - нема часу... (((

с удовольствием почитал бы, или послушал. здесь действительно затеряется. если проблемы технического плана - помогу, разбираюсь в сайтостроении.
из прочитанных 233 страниц темы я понял, что все зависит от санитарного состояния крольчатника. если клетки на улице со сплошным полом, который чистят раз в месяц, или просто соломки подстилают пока головой в потолок не упрутся, а рядом навозная куча - то никакие кокцидиостатики не помогут, или придется кроликов сделать нариками. я, решив, что этот метод содержания тупиковый сразу (почти сразу) сделал сетчатые клетки в помещении. чтобы не гадили в корм и воду - ниппельное поение, бункерные кормушки. делаю систематическую дезинфекцию помещения. наличие мух/комаров свожу к нулю. пока поголовье небольшое попробую в качестве эксперимента обойтись минимумом лекарств. не получится - придется делать так, как делает большинство.
кроликов содержу около года, про пропойки чем-то кроме йода или молочной кислоты узнал 3 мес назад, когда попал на этот форум. кокцидиозом не болели ни разу, но начитался и подумал: не сильно ли я рискую? решив, что надо делать "как все" купил биоацид, но как оказалось это тоже не "как все")
кстати, в качестве профилактики кокцидиоза кроме биоацида даю еще листья грецкого ореха (по 1-2 листа в день) и зеленые орехи по 1 шт в неделю по сезону. читал, в них много полезностей кроме йода, хотя и пишут некоторые что их давать нельзя. едят хорошо, чувствуют себя тоже.

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 14:41 | Сообщение # 3490
USK, Бачте я не читав ваших "дисертацій" і вгадав, для спокою потрібно всім одне і теж. І пуріна мені подобаеться дуже, і на її преміксі готую корм.
От тільки -1 не люблю ставити.

Добавлено (08.09.2017, 15:39)
timoramb, От ви з часом вирішите бути як всі, чи якось по своєму господарювати. Мене і Констянтина, бачте, пуріна об"єднує. А все інше різне.

Добавлено (08.09.2017, 15:41)
А спокій у крольчатнику любим усі, от і вибирайте чи+, чи "біоацид".

timorambДата: Пятница, 08.09.2017, 14:51 | Сообщение # 3491
Цитата victor ()
от і вибирайте чи+, чи "біоацид".

я реально сейчас в растерянности, как иван-дурак на раздорожье.. т.к прикупил породистых (раньше были простяки), и 5 самок на днях разродятся.
я уже думал, может это у меня только с "дворянской" породой так все гладко проходило без кокцидиоза, а с паннонами, калифами и серебром и не получится...

Сообщение отредактировал timoramb - Пятница, 08.09.2017, 15:02

victorДата: Пятница, 08.09.2017, 15:08 | Сообщение # 3492
timoramb, Получится получится....

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 16:04 | Сообщение # 3493
Цитата victor ()
як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.

- БЕЗЖАЛЬНО! [БЕСПОЩАДНО]
- других способов с заразой - нет!
Лекарства, окислители - это новые технологии, а это - много денег...
Да - они бьют в точку. Здесь, и сейчас... Убери его - останешься там где был, и с тем же результатом.
Они не делают иммунитет твоего поголовья - лучше. Иммунитет нужно - заложить!

Когда я влез в эту проблему, рассмотрел с разных сторон - понял!
Первым делом - понять! - Не кокцидия опасна! Они у кроля есть и будут - всегда! - А их количество в организме! Отравляют организм - продукты их жизни.

Второе - бить нужно в корень, в зародыш! - Не мальков нужно лечить и спасать всех и сейчас. А - маточное поголовье!!!
Все остальные - только увеличивают скорость разносимости заразы, и процент возможности заражения других еще большим количеством. Поэтому - не тратьте время и деньги - всех остальных, при малейших признаках - в расход!

Третье - разрываем "замкнутый круг" в цикле развития колонии кокцидий. Уменьшаем их количество. Сделайте их жизнь - не выносимой. Это они про нас не знают, нам про них известно - практически все!!!
Тут способов - уйма! Банальный йод - и тот работает!!! Помним только три аксиомы; ИСПРАВЛЯЮСЬ - ЧЕТЫРИ! (простите, чуть не забыл)
1) цикл у кокцидии - 7 дней! - для чего нам это помнить?
- Для того чтоб дать профилактическую дозу на 6-той день. Чтоб вылуплявшаяся на седьмой день гадость, попала в адскую атмосферу! НЕ - РАЗ НА МЕСЯЦ!!! НЕ ОДИН РАЗ В ЖИЗНИ КРОЛЯ - В 30-40-50 ДНЕЙ!!!
2) Иммунитет кроля - наш самый главный ДРУГ! Лучше его, не способен справится - никто и не-что! Поэтому работаем с - мамками и папками. У них есть уже хоть какой-то иммунитет.
3) СТРЕС - злейший враг иммунитета! - для начала это нужно просто принять за Аксиому! А кто не первый день с кролями знает о чем я. И догадатся не трудно...
4) Кокцидии, за два цикла (две недели) - привыкают к профилактическим препаратам!!!
Проверено лабораторно, лично мной, способом микроскопии количества шизонтов или ооцист в мазках.
Поэтому - меняем профилактические препараты - каждую неделю, регулярно! Рекомендую, подобрать - три или четыре препарата.
Четвертое - не стремитесь получить мгновенный результат! Хоть кроли и развиваются быстро, и обмен веществ у них проходит в сотню раз быстрее нашего... Но все-же - нужно время! Выбрав лучших из лучших, от первого поколения - у их потомства, с нашей помощью, потомство будет - еще лучше!!! А у третьего - еще!!!

Пятое - как помогаем потомству? - Да так-же как вы приспособились и научились помогать маточному! Не покладая рук - боремся за иммунитет! Немного помогая - теми же - профилактическими лекарствами. Помня - об аксиомах!!! Поэтому - тут в теме все время, все неустанно твердят - ПРОФИЛАКТИКА!!!

Поэтому, уважаемый Сергей Владимирович, получается - что ACIDOMID, являясь - новым, профилактическим подкислителем, и с составом из банальных, простых кислот, + применяя его по инструкции - работает лучше всего! Он создан и нацелен на это.
Хотя я еще раз утверждаю - йод ничем не хуже! wink

И далее - с новым маточным поголовьем - все по кругу!
Уверяю Вас - уже в третьем поколении - вы увидите не просто большую - а КОЛОССАЛЬНУЮ РАЗНИЦУ, с тем что имели...!

- НО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (как же без него? ))) - жирного и все присущего)
- Как вы считаете - В этом деле - Можно ли пренебречь санитарной обстановкой в крольчатнике и клетках? - Конечно же - нет!

- Можно ли получить хорошее, с сильным иммунитетом потомство, от самки которой сделали вакцину от гемки или миксы. И ее иммунитет как минимум три месяца борется с этим? А вы пустили ее погулять с папкой - или перед вакциной, или месяц-два после...??? - А еще перед этим она сидела на полу-уплотненном режиме окролов, и вся - измотанная...???
- Мой однозначный ответ - НЕТ!!!
То что все так делают, и это проходит, потому что организм кроля выкарабкиваться за счет быстротечного обмена веществ - не значит что это норма!
- Как униженный иммунитет способен породить сильнее себя? - нету в природе этого!

Вот и вышло, что - Для начала я отказался от прививок - мясу... Не хочу жрать вакцину. И не хочу стрессовать мальков....
Потом - у меня не оказалось места для вакцинации мамок. Так как у них цикл - 56 дней (полу уплотненный). А их состояние здоровья - категорически отказываюсь портить вакциной.

От же ш мене понесло, та ще й по мо...кх-кх...руски... ))) Сорі - захопився... )))

Як бачите, мої шановні колеги - не придумував я абсолютно нічого нового! Не йшов "іншим шляхом" від Вас.
Я тільки - уважно читав Вас, і хотів виконати Ваші рекомендації. Для цього, тільки, довелось - розкласти все по полочкам, і - відкинути сміття.

Рекомендую, в тексті вище, до слова /кокцидіоз/ - доставляти або заміняти, слова - Реніт, Пододерматит, Вушний Кліщ.... - зрозумієте, що це все поруч та одне й те саме. З одного поля ягодки... Тільки в даному моменті стрільнуло - це....
А все решта - екзотика! На яку вже точно - не вартує витрачати час та зусилля.
Найменьша підозра - в зупу!!!! biggrin :D biggrin

Удачі Вам усім!
- Я не прощаюсь, а - щиро Вам бажаю! Буду радий, якщо зміг вам допомогти знайти відповідь, та "розкласти на полиці" те що вже маєте, в своїй голові..

P.S.
Велике уточнення - Я НЕ ПРОТИ ВАКЦИНАЦІЙ КРОЛІВ, в загальному! Вона ОБОВ'ЯЗКОВО потрібна - якщо кролі планується перевозити на - виставки, базари, покази мод, чи тримати в зоопарку де купа людей шляється.

P.P.S.
Перший же день, як потрапив на цей форум - отримав по шапці від адмінів, що не дотримуюсь теми. )))
Так до сих пір і не можу зрозуміти - як можна спілкуватись в такому широкому, й глобальному питанні, виключно по темам?
Сподіваюсь - мене пробачать цього разу... )))

!!! - добавив дуже важливий 4 пункт в розділі "Аксіоми"!

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 16:21

LSergeyДата: Пятница, 08.09.2017, 17:47 | Сообщение # 3494
Цитата USK ()
Поэтому, уважаемый Сергей Владимирович, получается - что ACIDOMID, являясь - новым, профилактическим подкислителем, и с составом из банальных, простых кислот, + применяя его по инструкции - работает лучше всего! Он создан и нацелен на это.

Не знаю кому это адресовано, но коль имя и отчество совпадают с моими отвечу, а точнее повторюсь:
1. Это всего лишь разрекламированный препарат, продающийся у нас по завышенной цене. Есть сходные препараты по более приемлемой цене и проверены довольно большим кругом кролиководов.
2. Ни кто не даст гарантии, что применяя только его кролики не будут болеть. Только комплекс мер.

Цитата USK ()
Сам перевіряв!
Это всего лишь чье-то мнение.

Цитата USK ()
робуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо.

Капрофаги здесь ни причем. Разговор был абсолютно о другом...
А в остальном готов похлопать в ладоши. Я помню твои первые посты и помню как они менялись со временем. Человек думающий всегда внушает уважение. Браво!

Сообщение отредактировал LSergey - Пятница, 08.09.2017, 17:48

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 20:37 | Сообщение # 3495
Останнє речення - не дозволяє мені сперечатись з колегою у якого не раз питав поради, і як ви сказали, та й направду - "виріс" на них... biggrin
Шкодую, що не порозумілись...
Дякую!
фото з назвою - "Завтра субота - генеральна уборка" wink
Прикрепления: 9911707.jpg(374Kb)

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 20:41

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Страница 233 из 239«12231232233234235238239»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2018