Вторник, 21.11.2017, 02:48
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Кокцидиоз - Страница 234 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 234 из 236«12232233234235236»
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Кокцидиоз
USKДата: Пятница, 08.09.2017, 16:04 | Сообщение # 3496
Статус: Offline
Цитата victor ()
як людина тільки почала займатись кролями, не факт що купила найкраще поголівя, як у цій ситуації початківцю побороти кокцидіоз.

- БЕЗЖАЛЬНО! [БЕСПОЩАДНО]
- других способов с заразой - нет!
Лекарства, окислители - это новые технологии, а это - много денег...
Да - они бьют в точку. Здесь, и сейчас... Убери его - останешься там где был, и с тем же результатом.
Они не делают иммунитет твоего поголовья - лучше. Иммунитет нужно - заложить!

Когда я влез в эту проблему, рассмотрел с разных сторон - понял!
Первым делом - понять! - Не кокцидия опасна! Они у кроля есть и будут - всегда! - А их количество в организме! Отравляют организм - продукты их жизни.

Второе - бить нужно в корень, в зародыш! - Не мальков нужно лечить и спасать всех и сейчас. А - маточное поголовье!!!
Все остальные - только увеличивают скорость разносимости заразы, и процент возможности заражения других еще большим количеством. Поэтому - не тратьте время и деньги - всех остальных, при малейших признаках - в расход!

Третье - разрываем "замкнутый круг" в цикле развития колонии кокцидий. Уменьшаем их количество. Сделайте их жизнь - не выносимой. Это они про нас не знают, нам про них известно - практически все!!!
Тут способов - уйма! Банальный йод - и тот работает!!! Помним только три аксиомы; ИСПРАВЛЯЮСЬ - ЧЕТЫРИ! (простите, чуть не забыл)
1) цикл у кокцидии - 7 дней! - для чего нам это помнить?
- Для того чтоб дать профилактическую дозу на 6-той день. Чтоб вылуплявшаяся на седьмой день гадость, попала в адскую атмосферу! НЕ - РАЗ НА МЕСЯЦ!!! НЕ ОДИН РАЗ В ЖИЗНИ КРОЛЯ - В 30-40-50 ДНЕЙ!!!
2) Иммунитет кроля - наш самый главный ДРУГ! Лучше его, не способен справится - никто и не-что! Поэтому работаем с - мамками и папками. У них есть уже хоть какой-то иммунитет.
3) СТРЕС - злейший враг иммунитета! - для начала это нужно просто принять за Аксиому! А кто не первый день с кролями знает о чем я. И догадатся не трудно...
4) Кокцидии, за два цикла (две недели) - привыкают к профилактическим препаратам!!!
Проверено лабораторно, лично мной, способом микроскопии количества шизонтов или ооцист в мазках.
Поэтому - меняем профилактические препараты - каждую неделю, регулярно! Рекомендую, подобрать - три или четыре препарата.
Четвертое - не стремитесь получить мгновенный результат! Хоть кроли и развиваются быстро, и обмен веществ у них проходит в сотню раз быстрее нашего... Но все-же - нужно время! Выбрав лучших из лучших, от первого поколения - у их потомства, с нашей помощью, потомство будет - еще лучше!!! А у третьего - еще!!!

Пятое - как помогаем потомству? - Да так-же как вы приспособились и научились помогать маточному! Не покладая рук - боремся за иммунитет! Немного помогая - теми же - профилактическими лекарствами. Помня - об аксиомах!!! Поэтому - тут в теме все время, все неустанно твердят - ПРОФИЛАКТИКА!!!

Поэтому, уважаемый Сергей Владимирович, получается - что ACIDOMID, являясь - новым, профилактическим подкислителем, и с составом из банальных, простых кислот, + применяя его по инструкции - работает лучше всего! Он создан и нацелен на это.
Хотя я еще раз утверждаю - йод ничем не хуже! wink

И далее - с новым маточным поголовьем - все по кругу!
Уверяю Вас - уже в третьем поколении - вы увидите не просто большую - а КОЛОССАЛЬНУЮ РАЗНИЦУ, с тем что имели...!

- НО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (как же без него? ))) - жирного и все присущего)
- Как вы считаете - В этом деле - Можно ли пренебречь санитарной обстановкой в крольчатнике и клетках? - Конечно же - нет!

- Можно ли получить хорошее, с сильным иммунитетом потомство, от самки которой сделали вакцину от гемки или миксы. И ее иммунитет как минимум три месяца борется с этим? А вы пустили ее погулять с папкой - или перед вакциной, или месяц-два после...??? - А еще перед этим она сидела на полу-уплотненном режиме окролов, и вся - измотанная...???
- Мой однозначный ответ - НЕТ!!!
То что все так делают, и это проходит, потому что организм кроля выкарабкиваться за счет быстротечного обмена веществ - не значит что это норма!
- Как униженный иммунитет способен породить сильнее себя? - нету в природе этого!

Вот и вышло, что - Для начала я отказался от прививок - мясу... Не хочу жрать вакцину. И не хочу стрессовать мальков....
Потом - у меня не оказалось места для вакцинации мамок. Так как у них цикл - 56 дней (полу уплотненный). А их состояние здоровья - категорически отказываюсь портить вакциной.

От же ш мене понесло, та ще й по мо...кх-кх...руски... ))) Сорі - захопився... )))

Як бачите, мої шановні колеги - не придумував я абсолютно нічого нового! Не йшов "іншим шляхом" від Вас.
Я тільки - уважно читав Вас, і хотів виконати Ваші рекомендації. Для цього, тільки, довелось - розкласти все по полочкам, і - відкинути сміття.

Рекомендую, в тексті вище, до слова /кокцидіоз/ - доставляти або заміняти, слова - Реніт, Пододерматит, Вушний Кліщ.... - зрозумієте, що це все поруч та одне й те саме. З одного поля ягодки... Тільки в даному моменті стрільнуло - це....
А все решта - екзотика! На яку вже точно - не вартує витрачати час та зусилля.
Найменьша підозра - в зупу!!!! biggrin :D biggrin

Удачі Вам усім!
- Я не прощаюсь, а - щиро Вам бажаю! Буду радий, якщо зміг вам допомогти знайти відповідь, та "розкласти на полиці" те що вже маєте, в своїй голові..

P.S.
Велике уточнення - Я НЕ ПРОТИ ВАКЦИНАЦІЙ КРОЛІВ, в загальному! Вона ОБОВ'ЯЗКОВО потрібна - якщо кролі планується перевозити на - виставки, базари, покази мод, чи тримати в зоопарку де купа людей шляється.

P.P.S.
Перший же день, як потрапив на цей форум - отримав по шапці від адмінів, що не дотримуюсь теми. )))
Так до сих пір і не можу зрозуміти - як можна спілкуватись в такому широкому, й глобальному питанні, виключно по темам?
Сподіваюсь - мене пробачать цього разу... )))

!!! - добавив дуже важливий 4 пункт в розділі "Аксіоми"!

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 16:21

LSergeyДата: Пятница, 08.09.2017, 17:47 | Сообщение # 3497
Цитата USK ()
Поэтому, уважаемый Сергей Владимирович, получается - что ACIDOMID, являясь - новым, профилактическим подкислителем, и с составом из банальных, простых кислот, + применяя его по инструкции - работает лучше всего! Он создан и нацелен на это.

Не знаю кому это адресовано, но коль имя и отчество совпадают с моими отвечу, а точнее повторюсь:
1. Это всего лишь разрекламированный препарат, продающийся у нас по завышенной цене. Есть сходные препараты по более приемлемой цене и проверены довольно большим кругом кролиководов.
2. Ни кто не даст гарантии, что применяя только его кролики не будут болеть. Только комплекс мер.

Цитата USK ()
Сам перевіряв!
Это всего лишь чье-то мнение.

Цитата USK ()
робуй ще раз прочитати уважно... по-сло-гам... Якщо визначення - "тварини капрофаги" вам не знайомо.

Капрофаги здесь ни причем. Разговор был абсолютно о другом...
А в остальном готов похлопать в ладоши. Я помню твои первые посты и помню как они менялись со временем. Человек думающий всегда внушает уважение. Браво!

Сообщение отредактировал LSergey - Пятница, 08.09.2017, 17:48

USKДата: Пятница, 08.09.2017, 20:37 | Сообщение # 3498
Останнє речення - не дозволяє мені сперечатись з колегою у якого не раз питав поради, і як ви сказали, та й направду - "виріс" на них... biggrin
Шкодую, що не порозумілись...
Дякую!
фото з назвою - "Завтра субота - генеральна уборка" wink
Прикрепления: 9911707.jpg(374Kb)

Сообщение отредактировал USK - Пятница, 08.09.2017, 20:41

victorДата: Суббота, 09.09.2017, 08:32 | Сообщение # 3499
Цитата USK ()
1) цикл у кокцидии - 7 дней! - для чего нам это помнить?
- Для того чтоб дать профилактическую дозу на 6-той день. Чтоб вылуплявшаяся на седьмой день гадость, попала в адскую атмосферу! НЕ - РАЗ

От написали багато, а дайте відповідь, кокцидії у вас по числам вилуплуються 1 і 7 цисла, з 2...по....6 іхні родичі близькі чи дальні не розмножуються.
Все воно то так а на практиці, не виходить, як припалиш їх місяця три всіх без виключеня і в молоді і в старших. Далі можливо і можна побавитись, а на практиці я не бачив нікого кому б це вдалося. За виключенням вас звичайно.

USKДата: Суббота, 09.09.2017, 10:43 | Сообщение # 3500
Віктор, не розумію вас...
Уже два роки тому я викладав в цій темі рекомендації по утримуванні Кокцидіозу "в рамках", дешевими профілактичними препаратами... Який мені рекомендували у нашій Ветакадемії, і взятий не зі стелі, не одну промислову ферму витягнуто таким чином. Люди дисертації захищали...

- Що важкого - Обрати собі 3 дні в тижні, і пропоювати в ці дні одним з трьох обраних препаратів?
Наприклад: я собі обрав - п'ятницю, суботу, неділю.
Перший тиждень - йод (1куб. на літр води).
Другий тиждень - трисульфон (вже не пам'ятаю дозу).
Третій тиждень - ще якийсь кокцидіостатик.
І далі - щотижня - по колу....

- Ось, за декілька тижнів - отримаєш, що ти встановлюєш кокцидіям - коли їм вилуплюватись, а не вони тобі. wink

Якщо пропустити - шість господарств, з якими контактую в живу, тут в моєму районі (не рахуючи два моїх)... Можу викласти - надцять Приватних Повідомлень - подяки, з цього форуму...

Так, переважно у всіх, відбуваються всплески - два-три рази протягом першого року. Але це вже 1-2 кролі з виводку, а не увесь виводок!!! (увесь час пам'ятаємо - Четвертий розділ, мого "оповідання"!)
З такими всплесками - читаємо Перше речення, "оповідання".!!! - Без найменшого вагання! В цих випадках - час не на нашому боці!!!
Ну і як казав вище - такій мамці ставимо - перший мінус. Два, три окроли і ти побачиш, що "стріляє" тільки в певних... - Готуй їй заміну, зі свого ремонту!!!

Поступово, по кроку, по кусочку - боремось за Імунітет!!! Піднімаємо його - з кожним виводком, з кожним поколінням!!!

P.S.
Я вже неодноразово писав в цій темі, коли я отямився... Що не ліками й препаратами воювати треба...
В 2014 році, був в столиці і їздив на екскурсію в Межигір'я (януковича)... Спеціально роздивитись як там кролів тримають. (задовго до 14-го, в пресі та на TV проскакувала інформація що там тримають...)
- Офігів!!! Бо там їх - не тримають!!! Там вони - просто живуть!!! На волі! Усюди де можуть зайти... Є і кролятник на 20 кліток, в літку - пустий... На зиму - що зловлять, посадять в клітки, щоб по снігу не ловити, як замовлять на стіл. А решта - далі собі живе... Ніхто, жодного разу, там кролів - не пропоював, і тим більше - не колов!!!
Казали працівники господарства, що переважно господар та гості влаштовували полювання (по п'яній) на тих кролів... ))) То ж і на стіл - рідко коли "в лови" бавились...

От скажи - за рахунок чого вони там прекрасно жили і себе почували? Чи той 6 метровий паркан стримував гемку чи міксу? Як тут часто говорять...

(я там навмисно ходив і придивлявся - кролячі горохи там - усюди, у найвіддаленіших місцях. І - багато!)

victorДата: Суббота, 09.09.2017, 11:21 | Сообщение # 3501
Не знаю що там у Міжгір"ї, я радив би хто хоче побороти кокцидіоз, у господарстві, взяти 3 виводки по інструкції Констянтина, а 3 інших погодувати маму перед заплідненям під час і молодь до 60 днів одним з трех видів корму пуріна, рекорд, кремікс з кокцидіостатиком. І зрівняєте результати.

Добавлено (09.09.2017, 12:21)
---------------------------------------------
І пофіг, що за порода і де брали. А після того як потримаєте з пів року, то можна бавитись і експериментувати...ставити +1, чи -1.

Саня_ДобраДата: Суббота, 09.09.2017, 14:36 | Сообщение # 3502
Цитата USK ()
Віктор, не розумію вас...
Уже два роки тому я викладав в цій темі рекомендації по утримуванні Кокцидіозу "в рамках", дешевими профілактичними препаратами... Який мені рекомендували у нашій Ветакадемії, і взятий не зі стелі, не одну промислову ферму витягнуто таким чином. Люди дисертації захищали...

- Що важкого - Обрати собі 3 дні в тижні, і пропоювати в ці дні одним з трьох обраних препаратів?
Наприклад: я собі обрав - п'ятницю, суботу, неділю.
Перший тиждень - йод (1куб. на літр води).
Другий тиждень - трисульфон (вже не пам'ятаю дозу).
Третій тиждень - ще якийсь кокцидіостатик.
І далі - щотижня - по колу....

- Ось, за декілька тижнів - отримаєш, що ти встановлюєш кокцидіям - коли їм вилуплюватись, а не вони тобі.

Якщо пропустити - шість господарств, з якими контактую в живу, тут в моєму районі (не рахуючи два моїх)... Можу викласти - надцять Приватних Повідомлень - подяки, з цього форуму...

Так, переважно у всіх, відбуваються всплески - два-три рази протягом першого року. Але це вже 1-2 кролі з виводку, а не увесь виводок!!! (увесь час пам'ятаємо - Четвертий розділ, мого "оповідання"!)
З такими всплесками - читаємо Перше речення, "оповідання".!!! - Без найменшого вагання! В цих випадках - час не на нашому боці!!!
Ну і як казав вище - такій мамці ставимо - перший мінус. Два, три окроли і ти побачиш, що "стріляє" тільки в певних... - Готуй їй заміну, зі свого ремонту!!!

Поступово, по кроку, по кусочку - боремось за Імунітет!!! Піднімаємо його - з кожним виводком, з кожним поколінням!!!

P.S.
Я вже неодноразово писав в цій темі, коли я отямився... Що не ліками й препаратами воювати треба...
В 2014 році, був в столиці і їздив на екскурсію в Межигір'я (януковича)... Спеціально роздивитись як там кролів тримають. (задовго до 14-го, в пресі та на TV проскакувала інформація що там тримають...)
- Офігів!!! Бо там їх - не тримають!!! Там вони - просто живуть!!! На волі! Усюди де можуть зайти... Є і кролятник на 20 кліток, в літку - пустий... На зиму - що зловлять, посадять в клітки, щоб по снігу не ловити, як замовлять на стіл. А решта - далі собі живе... Ніхто, жодного разу, там кролів - не пропоював, і тим більше - не колов!!!
Казали працівники господарства, що переважно господар та гості влаштовували полювання (по п'яній) на тих кролів... ))) То ж і на стіл - рідко коли "в лови" бавились...

От скажи - за рахунок чого вони там прекрасно жили і себе почували? Чи той 6 метровий паркан стримував гемку чи міксу? Як тут часто говорять...

(я там навмисно ходив і придивлявся - кролячі горохи там - усюди, у найвіддаленіших місцях. І - багато!)

ваша схема - використовую досить довго понад 1,5 року
- Народ! - Закінчуйте дурницями займатись!

Значиться - так!
Якщо погортаєте цю тему зможете побачити як я (мої кролики) страждали від цієї зарази протягом 2-х років.
Я як і більшість новачків вчився від старших - тут, на форумі, і при зустрічах...
І ліків багато перепробував, і умови для кролів змінював... А по пів виводка з кожного окролу губив!
Надоїло мені це все, прикинув скільки я вже потратив на боротьбу з цим - і вирішив!

Вирішив скористатись територіальною особливістю проживання, так як у Львові одина з найкращих Вет-академій.
Звернувся, підказали професора, поговорив...
Три тижні до мене приїзджали студенти - брали аналізи калу, мазки з кролів, кліток...
Виявили - Три різновиди кокцідій!
Правда - заспокоїли, пояснили що це нічого особливого, в загальному їх відомо біля 30-ти. Це - "нормальний фон" тварин капрофагів...

А тепер - УВАГА! саме цікаве!
Те, що чомусь тут на форумі я - не бачив!
Спора кокцидії - інкубаційний період - 7-м днів!!!

Хто придумав робити пропойку - 1 - 2 рази до віку кролика 3-4 місяці !!!????
Це даремно витрачені кошти, час, нерви... Якими б ліками ви не користувались.

Що мені порекомендували:
Враховуючи, що кокцидіоз кроленя отримує в спадок, після першого прикладання до цицьки, але його в цей період захищає імунітет мамки - не має сенсу боротись з цим до поки кролики в гнізді.
Як тільки кролики починають братись за основні корма, його ЖКТ зазнає змін, що супроводжується зниженням імунітету.
Ось тут час йому допомогти і підтримати, так як додаткове отруєння виділенями життєдіяльності кокцидій може завдати великої шкоди.

Метод:
Бачимо що кролики почали приймати основні корма,
1) перестаєм експерментувати з кормами, утримуємся від соковитих та мокрих кормів (корнеплоди, бульба і т.д.) на 1-н тиждень.
2) вибираємо зручні для себе - 3 дні в тижні,
3) добавляємо до води - профілактичні дози та ліки (перелелік тут в темі більш ніж широкий)
4) чередуємо їх, змінюючи що-тижня інший. Так як коцидії вміють звикати до всіх ліків. ОСЬ ЧОМУ ВСІ КОКЦИДІОСТАТИКИ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО КОРМІВ, З ЧАСОМ ПЕРЕСТАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ!
5) до віку кролика 2,5 місяці! Надалі імунітет здорового кролика справиться сам.

Наприклад (як я роблю, тобто навчили мене):
В п'ятницю починаю, й по неділю - додаю в воду Солікокс (3-дні).
На наступну п'ятницю - додаю Байкокс (3-дні)
Ще через неділю - Йодована вода (1мл йоду 5% на - 1 літр води).
Нема ліків (не встиг купити - або ще щось...) даю - Йодовану воду...

Що ми отримуємо?
Спори, що були вдкладені до попередньої пропойки, вилупляться в непридатне середовище та гинуть, не встигаючи розмножуватись! Так як ми заздалегідь почали пропойку.
На жаль вилікувати кролика повністю (щоб він був стерильний від кокцидій) - не можливо!

Я вже перевірив цей метод протяком 3-х місяців. Загальна кількість кроликів, що вже пішли на забій +/- 50шт.
Жодного ураження органів.. (нирок, печінки)
Було зауважено лише одного кролика, що трошки вздувся + рідкі виділення, після того як затримав пропойку на 1-н день (був у відрядженні). Ніякого додаткового лікування не надавав.

Після початку застосування цього методу, без зміни кормів (сіно + зерносуміш "6-злаків" + вода + 2 рази в тиждень морква), відмічаю збільшення середньої маси тушки на 250-300 гам! Що погодьтесь - дуже тішить! wink

- Хай ваші кролики будуть здорові!

Сообщение отредактировал Саня_Добра - Суббота, 09.09.2017, 14:37

LSergeyДата: Суббота, 09.09.2017, 16:40 | Сообщение # 3503
Ну наконец-то!!! Молодцы ребята!!!
Цитата Саня_Добра ()
до віку кролика 2,5 місяці! Надалі імунітет здорового кролика справиться сам.
А вот это немного не так. Не совсем иммунитет. Кислотность в ЖКТ тому виной.

USKДата: Воскресенье, 10.09.2017, 11:58 | Сообщение # 3504
Цитата LSergey ()
А вот это немного не так. Не совсем иммунитет. Кислотность в ЖКТ тому виной

А якщо, як писав вище, замінити слово [Кокцидіоз], словом [Риніт]???

Тобто, у мене постійно 1 - 2 кроля, з виводку доводилось лікувати від Реніту. Нічого специфічного не виконував, а смаркачів вже й не пам'ятаю... - Куди поділись?

Та сама історія з Пододерматитом... Нові клітки, підлога - сітка, трапіки з фанери, щотижня мию, обробляю різними препаратами... Кролям натоптиші - обробляю, мажу, пластирем замотую компреси... - все було в пусту, даремно час та гроші тратив.
Самки під час сукрольності до крові набивали лапи, що аж плакати над ними хотілось... Одного разу самка 4 дні після окролу перестала вставати, бо та зараза аж між пальцями була... Жодні мазі, пшикалки, антибіотики - не допомагали... Розклав мальків в інші гнізда і добив самку...

Теж, нічого не змінюючи - нема тепер!

Цитата victor ()
одним з трех видів корму пуріна, рекорд, кремікс з кокцидіостатиком.

Віктор, за два тижні той кокцидіостатик, що йде в кормі, кокцидіям - до лампочки! Звикають вони до нього...
Пуріна, для лактуючих та старт 42046 (який я використовую) - без кокцидіостатиків!!!
І від нового року, ніякими пропойками, вже - не бавлюсь... Не потрібно воно здоровій тварині... А підсосним, які хоч раз в день зловлять цицьку - тим більше!

Цитата victor ()
І зрівняєте результати.

Господарство №1 (біля дому):
маточне поголів'я - 20 голів (16 робочих, 2 ремонт, 2 самця)
щотижня - 2 самки кроляться.
Годування: зарносуміш (6-7-8 злаків) + сіно (переважно люцерна) + морква + вода + сіль (розвішані брикети).

Господарство №2 (15км від дому):
Маточне поголів'я - 38 голів (32 робочих,, 4 ремонт, 2 самця)
щотижня - 4 самки кроляться.
Годування: Пуріна 42046 + морква + вода - до 25 днів малькам,
Пуріна 42047 + морква + вода - всім решта...

Графік і там і там однаковий, по системі Макляк... 56 денний цикл (напів-плотний)
фото - давнє (2016 рік)... що було під рукою.

Середня вага тушки без лап та голови, в 3 місяці, що там що там - 1,630 кг (середньомісячна цифра).
- Що ще зрівняти? wink
Прикрепления: 9340041.jpg(317Kb)

Сообщение отредактировал USK - Воскресенье, 10.09.2017, 12:02

LSergeyДата: Воскресенье, 10.09.2017, 16:52 | Сообщение # 3505
Цитата USK ()
А якщо, як писав вище, замінити слово [Кокцидіоз], словом [Риніт]???
До лампочки. Кокцидии все равно, сильный, или слабый имунитет. Это ни как не влияет на её развитие.

USKДата: Воскресенье, 10.09.2017, 19:46 | Сообщение # 3506
biggrin hands

Усар_ЮрійДата: Воскресенье, 10.09.2017, 20:30 | Сообщение # 3507
USK, LSergey, та багато інших користувачів
за період часу від коли зареєструвався на сайті вам і всім активним відвідувачам цього сайту зробив свої висновки
толтрасан рулить випойку роблю в 28-30 днів одноразово потім через 90-100
ремонтним КРАСОТА
Це по моїх кролях протягом 2 років

Сообщение отредактировал Усар_Юрій - Воскресенье, 10.09.2017, 20:35

LSergeyДата: Воскресенье, 10.09.2017, 20:33 | Сообщение # 3508
USK, таки да, таки да biggrin Возможно мы с тобой по разному трактуем понятие иммунитет.

Nikola16Дата: Пятница, 06.10.2017, 11:28 | Сообщение # 3509
Доброго всім дня. Хочу пропоювати кроленят 1 тиждень розчином йоду (1 кубик на 1 літр води) протягом 3 днів, а на наступний тиждень препаратом Солікокс. Питання: як краще давати його кролям (у воді чи шприцом прямо в рот) для профілактики і у якій дозі (у інструкції стоїть 0,4 кубика на 1кг)?

Добавлено (06.10.2017, 12:28)
---------------------------------------------
Хто може, напишіть, будь-ласка, ефективні і недорогі кокцидіостатики. Буду дуже вдячний.

storozhvДата: Пятница, 06.10.2017, 12:40 | Сообщение # 3510
Цитата Nikola16 ()
Хто може, напишіть, будь-ласка, ефективні і недорогі кокцидіостатики. Буду дуже вдячний

Йод, молочна кислота для випойки, діакокс порошок в корм.

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Кокцидиоз
Страница 234 из 236«12232233234235236»
Поиск:
Copyright krol.org.ua ©2010-2017