Вівторок, 11.08.2020, 01:01
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Епідемія! - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
УніКрол-найкраща якість, найнижчі ціни!
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
Епідемія!
OlegSethДата: Середа, 08.08.2012, 23:56 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Шановні форумчани!
Думаю корисно для кожного з нас знати де і коли був спалах того чи іншого захворювання та його масштаби. Пропоную у даній темі повідомляти про спалахи хворіб, особливо геморагічної та міксоматозу, вказувати регіон, кількість загиблих тварин, інформацію про вакцини якими були провакциновані та ревакциновані кролі (виробник, дата виготовлення місце купівлі і т.п).
Наперед дякую усім хто поділиться інформацією!

cocon123Дата: Четвер, 09.08.2012, 00:41 | Сообщение # 2
OlegSeth, двома словами це можна назвати епіззотична картина в районі,чи області

такі журнали ведуться в ветеринарних лікарнях \складається карта наприклад одного района,туда заносятьса села які входять в цей район і ведеться робота\

при спалаху хвороби наприклад міксоматоз то відмічається на цій карті \в якому селі,скільки голів захворіло,загинуло,і т д,,,,,,які були проведені заходи ,,,,,
кожній хворобі надається певний колір з цифрою \і розмальовують весь район\

такі журнали ведуться як правило за останні 10-20років і щороку поновлюються,,,,\дописуюються\

це дає змогу обєктивно оцінити епізоотичну картину району\завчасно профілактувати,а при винекнені хвороби проводити ветеринарно санітарні заходи,,,,

Игорь

Сообщение отредактировал cocon123 - Четвер, 09.08.2012, 00:50

FireManДата: Четвер, 09.08.2012, 08:47 | Сообщение # 3
Quote (cocon123)
це дає змогу обєктивно оцінити епізоотичну картину району\завчасно профілактувати,

Навряд ли это все так четко выходит.Мы народ скрытный. biggrin Думаю реально известно не более 10 % такой информации.

Quote (cocon123)
а при винекнені хвороби проводити ветеринарно санітарні заходи,,,,

Да и это не очень гладко,да и культура в этом плане желает лучшего.Даже прививки очень мало делают.Надо ведь за свой счет.А мы народ прижимистый. biggrin В лучшем случае мертвых кролей закопают.А обычно в посадку вытаскивают. angry
Вот и гуляют миксоматоз с ГБК ежегодно буйным цветом.

Сообщение отредактировал FireMan - Четвер, 09.08.2012, 08:58

OlegSethДата: Четвер, 09.08.2012, 09:28 | Сообщение # 4
Quote (FireMan)
Да и это не очень гладко,да и культура в этом плане желает лучшего.Даже прививки очень мало делают.Надо ведь за свой счет.А мы народ прижимистый. В лучшем случае мертвых кролей закопают.А обычно в посадку вытаскивают.

Тому я і прошу всіх свідомих кролиководів ділитися інформацією. Сьогодні ти допоміг мені, завтра я допоможу тобі.

cocon123,
На рахунок вет. журналів чесно кажучи був не в курсі, але вони у мене якщо і є - то напевно в районному центрі де я рідко буваю. А на даному форумі я по кілька разів на день.
Думаю така ситуація не тільки у мене.

catkyivДата: Четвер, 09.08.2012, 09:33 | Сообщение # 5
Точно знаю что сейчас в Киевской и Черниговской областях бушует миксоматоз, болеют и не привитые(конечно с летальным исходом) так и привитые (при чем вакцинами разных производителей) с частичной выживаемостью.
Информацией о "количестве жертв" не владею

0957865369

владимир32Дата: Четвер, 09.08.2012, 10:48 | Сообщение # 6

добрый день.народ у меня беда.кролики начали массово болеть.опухают глаза отекают уши.не знаю что и делать.сердце кровью обливается.первые начали болеть гдето две недели назад.пока все живы,но...что делать не знаю.

ВолодимирКСДата: Четвер, 09.08.2012, 11:08 | Сообщение # 7
В тему миксоматоз...

Сріблястий

IgorchukДата: Четвер, 09.08.2012, 17:17 | Сообщение # 8
Добрий день! сьогодні 2 кролики здохли спостерігалися судорги? підкажіть що це за хвороба?

cocon123Дата: Четвер, 09.08.2012, 17:19 | Сообщение # 9
Quote (FireMan)
.Даже прививки очень мало делают

той хто непроводе щеплень там результат зрозумілий\рано зайшов в сарай погодувати кроликів і виніс 25-30штук готових\,,,і в мішок,,,,,,

Quote (FireMan)
В лучшем случае мертвых кролей закопают.А обычно в посадку вытаскивают.

да,,,,,,,,,,,,,це проблема,,,\так і живем\,,з надією на найкраще sad

Игорь

Сообщение отредактировал cocon123 - Четвер, 09.08.2012, 23:33

OlegSethДата: Четвер, 09.08.2012, 17:31 | Сообщение # 10
Quote (Igorchuk)
Добрий день! сьогодні 2 кролики здохли спостерігалися судорги? підкажіть що це за хвороба?

Думаю геморагічна хвороба. Кролики щеплені? Якщо так то якою вакциною? Напишіть регіон в якому Ви знаходитесь

MabifДата: Четвер, 09.08.2012, 23:10 | Сообщение # 11
Quote (catkyiv)
болеют и не привитые(конечно с летальным исходом) так и привитые (при чем вакцинами разных производителей) с частичной выживаемостью.

От завжди напрошувалось філосовське питання
"
А чи варто взагалі вакцинувати??? Я своїх поки вакциную.

Но судячи з описаних ситуацій на форумі, получається вакцина дає 50/50 результату а може йтого менше.
Так само не вакциновані кролі гинуть 50/50 а той більше.

Дивився передачу про вакцини Людські. ( колипочались пташині, свинні грипи африканцьку чуми і т.д) ці вакцини також захищають на 30-50 % так як віруси постійно змінюються, удосконаються. Більше того цілі корпорації щоб люди вакцинувались, а потім ревакцинувались чим самим поширюючи віруси, а потім продаючи "чудо ліки" і нові СУПЕР вакцини для спасіння.
А може з другої стор. глянути. Якщо хороше поголів"я, хороший імунітет, хороші сан. умови. та раціон, що ще треба
І ну його нафіг ті вакцини, всеодно ж 50/50

Андрій

Владимир-МангушДата: Четвер, 09.08.2012, 23:25 | Сообщение # 12
У нас в Приазовье микса пошла с начала мая.
У меня привиты БТЛ и Чешка. Все равно 30% молодняка в разных формах начали болеть 2 недели назад. У одних уже заживает у других только начинает.
Старики невредимы.
А если не колоть. Была б хана всем.
Думаю что критическая (35-40) жара тоже может снижать имунитет.
Пока ее небыло, все было нормуль.

catkyivДата: Четвер, 09.08.2012, 23:26 | Сообщение # 13
Quote (Mabif)
всеодно ж 50/50

Діло,звичайно, хазяйське. Але якщо вакцинований кролик навіть захворіє, то він перенесе хворобу в легкій формі і великі шанси що він видужає. Тоді як невакциновані вимирають майже поголовно...

0957865369

cocon123Дата: Четвер, 09.08.2012, 23:30 | Сообщение # 14
Quote (Владимир-Мангуш)
А если не колоть. Была б хана всем.
Думаю что критическая (35-40) жара тоже может снижать имунитет.

yes yes yes

Игорь

Владимир-МангушДата: Четвер, 09.08.2012, 23:30 | Сообщение # 15
Quote (catkyiv)
вимирають майже поголовно...

100% megaphone

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright krol.org.ua ©2010-2020