Неділя, 20.09.2020, 14:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Епідемія! - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Корзина
Ваш кошик порожній
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
Епідемія!
касяДата: П`ятниця, 10.08.2012, 16:02 | Сообщение # 31
Статус: Offline
Quote (Саша)
Якщо мені пам"ять не зраджує, то щось подібне я вже чув від Вас в темі про чупакабру

yes yes yes yes
Цікаво те, що питання "колоти-не колоти" так обсмоктане, що навіть стало не цікавим. Люди зробили свій вибір давно і на постійно.
Quote (Mabif)
От в чому суть, а ми замість того щоб докопатись до суті, хочем вірити, та надіятись на вакцину яка помагає реально на 20 %, я тоже своїх вакцину бо тоже хочу вірити що це поможе.
Але воно получається не так однака!!!

З Ваших слів суть така: Не прививати, бо сенсу немає, виживуть сильніші. То знаєте, тоді і тримати не потрібно. Купимо на базарі готового обдертого кроля і нехай голова нам не болить. Чи я помиляюся???

torДата: П`ятниця, 10.08.2012, 17:00 | Сообщение # 32
Quote (Mabif)
От в чому суть, а ми замість того щоб докопатись до суті, хочем вірити, та надіятись на вакцину яка помагає реально на 20 %, я тоже своїх вакцину бо тоже хочу вірити що це поможе.

я з вами незгоден,вакцина допомагає на 90% від мікси і на 99% від ВГБК(в моєму випадку), неділю назад забив двох кролів з пршими признаками міксоматозу(були привиті місяць назад чешською одновалентою) тих кого прививав київською все в нормі(причому партія№11) і знову молоде поголівья привив київською,а по питанню колоти и не колоти ,моя думка колоти обовязково(я вже експеремонтував,нічого з цього не виходить доброго),а щоб не були привиті впалиб майже всі

MabifДата: П`ятниця, 10.08.2012, 17:47 | Сообщение # 33
Quote (Саша)
Вам люди з досвідом вище щось пишуть, а Ви на своєму стоїте

Ясно, як каже агент Малдер " Істина за межами досяжності"

і на тому спасибі.
Про Чупакабру (з нашим почерком):
Тиждень тому вона була в с.Ямниця Ів-Франківська обл. за 20 км. від моїх кролів по прямій
от результат

http://chupacabra.at.ua/news....7-24-47
Опетит її виріс. І це скорше всього та яка була Сарни-Львіська обл. Тепер Івано-Франківська
Але Ви ж в неї всеодно не вірите.
Но як каже герой однієї передачі -"Это уже совсем другая история"

Андрій

Сообщение отредактировал Mabif - П`ятниця, 10.08.2012, 17:51

владимир32Дата: П`ятниця, 31.08.2012, 10:51 | Сообщение # 34

у меня были все привиты и начала августа пошла микса.те что были побольше,забил.100готово.оставшихся совсем немного и те начинают заболевать.скорее всего останусь без кроликов.хоть плачь!

ViktorUAДата: Вівторок, 11.09.2012, 10:47 | Сообщение # 35

Quote (seyvalter)
А власне, ХТО розбирався - ЧОМУ вони пропали? Вакцина захищає від ДВОХ хвороб - а не дає кролю безсмертя. Це могла бути одна з десятка інфекцій - які просто менш поширені - але існують.

золотые слова, seyvalter батькович... (с)

у мене кролі цього літа щеплення від мікси вже тричі отримали. два планових, одне - позапланове. втрати: три кролика з понад 200 голів на той час. у народу поряд - мруть як мухи.

Броварський і Бориспільський р-ни надзвичайно не благополучні по міксоматозу.
на око. падіж по Броварам - 1000-2000 голів. по району - до 10 тис. Бориспільський р-н - та ж картина.

днями на ВДНГ спілкувався з представниками інших районів Київської обл. - здається всюди те саме.
південніше - дещо ліпше. певно степи... а тут, поряд з лісом... комари як коні...

ЗІ. у знайомого поряд, один раз щеплені кролі повиздихали всі, двічі - жодного.

ЗЗІ. коли у тих, у кого подохли кролі, питав, як вони несли вакцину додому... робили такіііі великіііі очіііііі. wacko

tolianchik77Дата: Вівторок, 11.09.2012, 21:40 | Сообщение # 36
Quote (ViktorUA)
коли у тих, у кого подохли кролі, питав, як вони несли вакцину додому... робили такіііі великіііі очіііііі.

100% поддерживаю, недавно общался с людьми, которые даже не знали, что вакцину нужно хранить в холодильнике. wacko
Хотя, считаю это недоработкой продавцов вет.аптек.

KIMДата: Середа, 12.09.2012, 12:26 | Сообщение # 37

В житомирской обл. 100км от киева тоже микса и тоже в основном с августа месяца не привитые болеют почти все, привитые реже но тоже болеют .. у меня первый появился на прошлой неделе в вольере ,были привиты в июле чешкой не ревакцинировал (мясо) . думаю повлияла жара .. вез вакцину вроде правильно но не факт что где то и перегрелась ... по соседству появилась недели две три раньше .. крольчиха с приплодом все мальки поражены (1месяц) самка на вид здорова, саммка эта из зимних окролов привита и перепривита чешкой как она сейчас пока не знаю спрошу на выходных..

ZhilkaДата: Понеділок, 17.09.2012, 10:17 | Сообщение # 38

Mabif, Согласен с Вами .У меня небольшое поголовье с малышами доходило до 70-80 голов.В поза-прошлом небыло эпидемия миксы в прошлом была и в этом была неболели взрослые кроли и те которые родились в феврале .В одной клетке болели все в рядом стоящей с взрослыми мамками 1.5 годовалыми небыло этой гадости .все апрельские были похожи на вьетнамских свинок sad и ни один с февральских окролов НЕЗАБОЛЕЛ.А самое интересное что заболели сначала только черные потом серые и рыжие и только потом заболели белые и только апрельские .Мартовские белые неболели вообще.Падежа у меня небало вообще ни в этот раз ни в прошлый.Пропаивал метронидозолом а раны мазал фукорцином.Не колол ничем, сделал вывод окролы зимние .сено.и гигиена

miss-neboДата: Понеділок, 17.09.2012, 10:24 | Сообщение # 39
Zhilka, скажите а вы прививки вообще делаете на своём хозяйстве? Или вообще
Quote (Zhilka)
Не колол ничем,

ZhilkaДата: Понеділок, 17.09.2012, 11:18 | Сообщение # 40

miss-nebo, нет не делаю вообще

Добавлено (17.09.2012, 11:18)
---------------------------------------------
У меня место где клетки стоят нехорошее .С двух крыш вода стекает на територию где размещены клетки.свободно перемещаются куры. единственный плюс все клетки под деревьями

Сообщение отредактировал Zhilka - Понеділок, 17.09.2012, 11:35

cocon123Дата: Понеділок, 17.09.2012, 16:54 | Сообщение # 41
Quote (Zhilka)
.А самое интересное что заболели сначала только черные потом серые и рыжие и только потом заболели белые и только апрельские

wacko

Quote (Zhilka)
У меня место где клетки стоят нехорошее .С двух крыш вода стекает на територию где размещены клетки.свободно перемещаются куры. единственный плюс все клетки под деревьями

wacko facepalm facepalm facepalm

Игорь

Сообщение отредактировал cocon123 - Понеділок, 17.09.2012, 16:57

ZhilkaДата: Понеділок, 17.09.2012, 17:10 | Сообщение # 42

Но в самом деле странно это менее подвержены заболеванию были зверушки именно белого окраса.А на счет територии с клетками дело обстоит именно так от крыши до крыши не более 15 метров .конечно на клетки вода не льется но все равно сыро

cocon123Дата: Понеділок, 17.09.2012, 17:13 | Сообщение # 43
Zhilka, А якщо по суті....

важко уловити ход мислі.....

Игорь

Сообщение отредактировал cocon123 - Понеділок, 17.09.2012, 17:14

alla65Дата: Неділя, 23.09.2012, 14:42 | Сообщение # 44

Я займаюсь 6 років Єко-кролівництвом, падежа не було!Спец. клітки міні-ферми "Раббітакс-4", кролі-сильний імунітет "Єко-акселерат"-купляла з провірених кроліпітомників,корм "Мультігейн"з кокцидіостатіком та вітамінами-даю за віком кролів =4 найменування, ДИЗЕНФЕКЦІЯ КЛІТОК 1 раз в 1 місяць та так додатково...і проблем немає!Вакцина -чехська.Звертайтесь ! 0969116585 Алла

Влад_ЛуцькДата: Неділя, 23.09.2012, 14:57 | Сообщение # 45
alla65, не потрібно спамити в темах!

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
Пошук:
Copyright krol.org.ua ©2010-2020