Неділя, 20.09.2020, 12:06
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Епідемія! - Сторінка 7 - Форум | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логін:
Пароль:
Корзина
Ваш кошик порожній
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика
Украинский форум кролтководов
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
Епідемія!
madzaraДата: Четвер, 01.11.2012, 23:27 | Сообщение # 91

И у меня разбушевалась в районе

mokik84Дата: П`ятниця, 02.11.2012, 17:41 | Сообщение # 92

В мене числа 10 жовтня лягло 3 молодих і вагітна кролиця. Не встиг проколоти. Інші слава богу вижили тих що проколов.

Sasha17Дата: Неділя, 11.11.2012, 22:42 | Сообщение # 93
Статус: Offline
В мене ситуація слідуюча: маю (вірніше, вже мав) 4 виводки + стара кролиця цього літа - і от залишилось тільки 2 виводки і стара кролиця - 100% ті, що були привиті (2 виводки в серпні песторін-мормікс і кролиця ще десь в грудні мин. року). Інші 2 виводки - явно ВГХК - декілька забив...
Пройшло вже десь 1,5 тижня...
Порадьте: ті кролики що лишились (вакциновані) чи можна оставляти на стадо? Почитавши тут на форумі - є думки, що "моїх" мені треба побити (бо вони вже є заражені), а купити собі нових самиць в тих, в кого кролі не боліли. Чи так це?

Руслан74Дата: Неділя, 11.11.2012, 22:45 | Сообщение # 94

Quote (Sasha17)
в кого кролі не боліли. Чи так це?

Запитайте, хто тримає довго короля в кого вони не боліли.

Влад_ЛуцькДата: Неділя, 11.11.2012, 22:49 | Сообщение # 95
Quote (Sasha17)
(бо вони вже є заражені)

побачите через деякий час. Заражені - поздихають, не заражені - остануться живими.

петро777Дата: Неділя, 11.11.2012, 22:59 | Сообщение # 96
Sasha17, той хто тобі такі речі пише часом неписав щоб ти іменно в нього купляв кроля biggrin

Юра-ГубДата: Неділя, 11.11.2012, 23:06 | Сообщение # 97

Quote (петро777)
, той хто тобі такі речі пише часом неписав щоб ти іменно в нього купляв кроля

biggrin
Quote (Sasha17)
В мене ситуація слідуюча: маю (вірніше, вже мав) 4 виводки + стара кролиця цього літа - і от залишилось тільки 2 виводки і стара кролиця - 100% ті, що були привиті (2 виводки в серпні песторін-мормікс і кролиця ще десь в грудні мин. року). Інші 2 виводки - явно ВГХК - декілька забив... Пройшло вже десь 1,5 тижня... Порадьте: ті кролики що лишились (вакциновані) чи можна оставляти на стадо? Почитавши тут на форумі - є думки, що "моїх" мені треба побити (бо вони вже є заражені), а купити собі нових самиць в тих, в кого кролі не боліли. Чи так це?

А ви чули таке як ІМУНІТЕТ,

петро777Дата: Неділя, 11.11.2012, 23:11 | Сообщение # 98
юра нетошо чули знаю пацана з кличкою такою

jijiДата: Понеділок, 12.11.2012, 12:21 | Сообщение # 99
Sasha17,
Quote (Sasha17)
Почитавши тут на форумі - є думки, що "моїх" мені треба побити (бо вони вже є заражені), а купити собі нових самиць в тих, в кого кролі не боліли. Чи так це?

Не путайте грішне з праведним.... Існують дві поширені хворобі від яких гинуть кролики міксоматоз і Геморогічна хвороба кроликів... Якщо міксоматозом перехворіли (тобто вавки гулі) то для поголівя не залишають, а геморогічна хвороба хворі кролики зразу ж гинуть, після якої перехворівших не залишаїться... Перечитайте тему ветеринарія, ознайомтеся з усіма хворобами кроликів та симптонами та можливим лікуванням чи вакцинацією...

Сообщение отредактировал jiji - Понеділок, 12.11.2012, 14:22

FireManДата: Понеділок, 12.11.2012, 13:38 | Сообщение # 100
Quote (jiji)
Перечитайте тему ветеринарія, ознайомтеся з усіма хворобами кроликів та симптонами та можливим лікуванням чи вакцинацією...

А вам перш ніж давати поради,уже слід завчити ,хоча б основні терміни.Немає такої хвороби як,
Quote (jiji)
Геморологічна хвороба кроликів

jijiДата: Понеділок, 12.11.2012, 13:53 | Сообщение # 101
Добре FireMan, Я з вами погоджусь... Вірусна геморогічна хвороба кроликів...
Краще коли люди питають, мовчати, тихенько, як всі це роблять... А люди хай вибивають все свое поголівя, не розібравшись, чим вони хворілі, і чого він їх забив...

FireMan, Дякую що поправили...
Ви ж досвідчений кроликовод більш чим я, чому ж Ви нічого не порадили Sasha17??? Могли б щось і добавить до моїх слів...

Сообщение отредактировал jiji - Понеділок, 12.11.2012, 14:35

FireManДата: Понеділок, 12.11.2012, 14:13 | Сообщение # 102
Quote (jiji)
Добре FireMan, Я з вами погоджусь... Вірусна геморологічна хвороба кроликів...

ГЕМОРАГІЧНА ! deal

Quote (jiji)
чому ж Ви нічого не порадили Sasha17???

Пораджу.Вакцинація згідно інструкцій.

Сообщение отредактировал FireMan - Понеділок, 12.11.2012, 14:18

Sasha17Дата: Понеділок, 12.11.2012, 23:50 | Сообщение # 103
jiji, шановний, я трошки знаю що таке гемка і міксоматоз. Мені 30, кро тримав з 11 десь до 23 років. Майже кожен рік була і гемка і декілька кролів - міксоматоз. Це знаю що таке... Цього року знову завів кролів. Тільки РІЗНИЦЯ: сьогодні, на відміну від початку 90-х є інтернет і вньому багато чого можна почитати. От і натрапив я на таке, що треба вже мені моє стадо вибивати, а йти купляти в когось - ніби то в нього ("когось") кролі не боліли і не здихали...
І я не писав, що в мене кролі ПЕРЕХВОРІЛИ!!!!!!!! Я писав, що вмене залишилось 2 виводки (явних ознак хвороби-гемки вони не мали), які були вакциновані (песторін-мормікс), а інші два виводки (невакциновані) в мене загинули.

Добавлено (12.11.2012, 22:50)
---------------------------------------------
До статистики: я проживаю в райцентрі Кверці біля Луцька. В нас в місті пік гемки прийшов на кінець жовтня-початок листопада і хвороба цьго року бушувала доволі серйозно. Про випадки міксоматозу цього року в місті майже не чув.

Alexander76Дата: Вівторок, 13.11.2012, 13:52 | Сообщение # 104
Sasha17 провакцинуй усіх кроликів якім уже є 30 днів і більше від геморогічки
лапімун гем (біо-тест лабораторія) через 3-4 дні побачиш чи є у тебе заражині кролики

jijiДата: Вівторок, 13.11.2012, 15:05 | Сообщение # 105
Quote (Sasha17)
що "моїх" мені треба побити (бо вони вже є заражені), а купити собі нових самиць в тих, в кого кролі не боліли. Чи так це?

Заражений кролик - мертвий кролик...
Quote (Sasha17)
я трошки знаю що таке гемка і міксоматоз.

Чому ж тоді питаєте???
Quote (Sasha17)
Почитавши тут на форумі - є думки, що "моїх" мені треба побити (бо вони вже є заражені), а купити собі нових самиць в тих, в кого кролі не боліли.

Дуже хочеться подивитися на ту людину що це написала... (Вам точно написали що перехворіли ВГК) чи малось наприклад на увазі запущений кокцидіоз в ранньому віці, якщо ви його зараз і начнете лікувати то у кролика віковий період коли він росте до потрібних норм уже пройшов, і кролик вже не набере того стандарту ...
На цьому свою дискусію закінчую... Бо зараз знову когось обіжу своїми думками і припущеннями...
Гарних Вам кроликів... smile

Сообщение отредактировал jiji - Середа, 14.11.2012, 10:55

Форум » Кролиководство » Ветеринария » Епідемія! (Регіон поширення, опис розвитку.)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Copyright krol.org.ua ©2010-2020