Воскресенье, 16.12.2018, 13:47
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Библиотека кроликовода | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Категории раздела
Книги [35]
Программы учета в кролиководстве [8]
Каталоги [10]
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 18
Гостей: 17
Пользователей: 1
IgorBS

Украинский форум кролтководов
Главная » Файлы » Программы учета в кролиководстве

Програма розрахунку раціону кролів
[ Скачать с сервера (236.0 Kb) ] 10.12.2014, 17:05
Ця книга є навчально-дослідницький інструмент. Списки вимога поживних речовин не повинні розглядатися в якості більш грубої оцінки. Корми аналізує інформацію також не є вичерпним, і не може бути представник інгредієнтів, які ви використовуєте!

Є 7 функціональних таблиць в цій книзі: Склад, поживні речовини, розробки, потік Специфікація (потік Spec.), Змішуючи лист і графіків. Є кілька додаткових таблиць, що містять інгредієнтів складу даних з декількох джерел (таких EGRAN кормів таблиць: Мартенс Л., Перес JM, Villamide М., Сервера C, Gidenne Т., Xiccato Г., 2002 поживну цінність сировини для кроликів .: EGRAN столи 2002 Всесвітній Кролик наук, 10, 157-166; і публікації про потреби в поживних речовинах для кролика). Ці дані повинні бути скопійовані в активну матрицю "інгредієнт" таблиці, які будуть використовуватися при розробці кормів.

Ці інструкції мають шість розділів: Установка, розробки, виробництво, тонка настройка дисплея, додаткову інформацію, подяки та контакт. Ця книга вимагає Excel7 / 97 або пізнішої версії.

Установка: Введення завдання для WUFFDA Вирішити

Серце книги є таблиця називається "Склад", який містить інгредієнт / поживних матриць. У верхній частині "інгредієнти" таблиці сторінці Активний інгредієнт Склад Matrix. Він буде використовуватися у розробці рішень, щоб нагодувати проблеми перемішати. У нижній частині "інгредієнтів" таблиці сторінці Склад Matrix Storage інгредієнта. Щоб включити інгредієнти в активній або поточної формулюванні завдання, скопіюйте потрібні інгредієнти з "Storage" в "Активний" матриць.

Виберіть "інгредієнти" на вкладці таблиці в нижній частині робочого зошита вікні Excel. Виберіть компоненти, які Ви хочете використовувати, з Зберігання Інгредієнти Склад Matrix, піклуючись, щоб блокувати повний звіт. Скопіюйте і вставте інгредієнт даних в активних інгредієнтів складу Matrix Box (до 25 інгредієнтів в цьому полі). Очистити всі небажані або непридатні інгредієнти з коробки перш ніж продовжити. Зміни в інгредієнт мінімуми і максимуми повинні бути зроблені в цій таблиці; вони будуть автоматично переведені на Формулювання таблиці.

Списки необхідних поживних речовин для різних класів тварин перебувають на "поживні речовини" таблиці. Бажані поживні список вимога може бути скопійована в осередки з позначкою "Поточна специфікація", або новий набір необхідних поживних речовин можуть бути створені.

Виберіть "Живильні речовини" на вкладці таблиці. Цей лист містить поточну специфікацію вікні зліва і живильними списків Вимоги до правої. Спочатку виберіть відповідний список поживних речовин Вимог в комплекті з заголовка. Потім скопіювати його і вставити його в поточну специфікацію Box. Зміни в поживних мінімумів і максимумів повинен бути зроблений на цій таблиці; вони будуть автоматично переведені на Формулювання таблиці.

Склад: Вирішення проблеми

Натисніть на кнопку "композиції" на вкладці електронної таблиці. Блокувати "кількості" клітини-канал Постановка поля і видаліть їх. Введіть ім'я для вашого препарату у відповідному полі.

А. Простий (Stochastic) Метод

Введіть ваші "кращі вгадати" суми для кожного інгредієнта в колонці «Сума». Ви повинні переконатися, що Total 100. Перевірте потік склад Таблиця праворуч від таблиці. Пам'ятайте, що якщо деякі з поживних речовин, що поставляються в жирним червоним шрифтом. Це вказує на те, що вони не відповідають мінімальні суми, необхідні. Змініть свої інгредієнтів кількості і знову перевірте потік склад Таблиця. Повторюйте до тих пір відповідну дієту не генерується. Тепер ви, можливо, забажає додатково змінити дієту, щоб знизити вартість / т при збереженні якості харчування в раціоні. Графіки (на "Графіки" таблиці) також можуть бути корисні в якості наочного посібника при визначенні адекватності раціону: часто низька%, ймовірно, буде першим харчова обмеження на продуктивність вашої акції.

B. найменшої вартості Постановка

Excel має відмінну лінійну можливості програмування. Перед початком роботи слід перевірити, що встановлений Solver. Виберіть "Інструменти" в рядку меню і шукаємо варіант Solver. Якщо його немає, виберіть Add-Ins в тому ж меню і встановіть прапорець Solver. Вихідні диски для Excel / Office може знадобитися встановити цю опцію. Зняти захист аркуша ("Інструменти", «захист»). Після того, як була встановлена Рішення продовжити наступним чином:

WUFFDA книга поставляється з мінімумів і максимумів, установлених для кожного інгредієнта і поживних речовин. Для найменш витратного сформулювати з специфікацій, введених на інгредієнтів і поживних речовин таблиць, просто натисніть на меню Інструменти, потім виберіть Solver і натисніть кнопку "вирішити". Якщо проблема був введений правильно, "Solver Results" з'явиться діалогове вікно з: "Рішення знайдено рішення". Натисніть на кнопку: "OK" і рішення буде відображатися на Формулювання таблиці.

Обмеження Звіти можуть бути активовані з "Solver Результати» діалогового вікна. Якщо рішення не було досягнуто, досліджувати обмеження, щоб знайти проблему. Чутливість Звіт особливо корисний, оскільки він дає зміна ціни необхідно включити або виключити різні інгредієнти (альтернативні витрати і т.д.). ПРИМІТКА: При використанні Solver, скинути значення в 'Сума' колонці потік Постановка Box 0 перед початком. Видалити додатковий звіт листів перед збереженням або використовувати опцію Save As і перейменувати змінений книгу.

результати

Сформульовано дієта добре описані в потік склад Таблиця на Формулювання таблиці. Іншим перспективним композиції можна побачити в двох графіків видно на "Графіки" таблиці (натисніть на вкладку Графіки). Вони являють собою вміст поживних речовин у раціоні, як це сформульовано у відсотках від потреби. "Потік Spec" електронна таблиця резюме "формулювати" листа відформатований для одного 8.5x 11 », на стор роздруківки.

змішування лист

Змішування лист електронної таблиці вивід на друк листа для прийняття до виробництва комбікормів. Він відформатований для друку на 8,5 х 11 "аркуш паперу. Після кожної композиції, користувач повинен натиснути" ключі Ctrl "і" М "разом для передачі даних від Формулювання таблиці в змішувальній лист, і сортувати його. користувач вводить число одиниць кормів, що вони повинні змішати в полі «Сума до MIX" Блок і підрозділів, які вони використовують (в грамах, кілограмах, фунтах і т.д.). таблиця обчислює кількість кожного інгредієнта.

Точна настройка дисплея

Встановіть значення "Зменшити" для кожного вікна, щоб отримати оптимальний огляд. Наприклад, я завжди встановити вид для "UNEform" лист, щоб показати 26 рядків, і "поживних речовин", щоб показати 30 рядків і "інгредієнти", щоб відобразити всю ширину активного інгредієнта Box. Оптимальна настройка буде змінюватися в залежності від розміру монітора і т.д. Кольори є великими умовах 32-бітної, але якщо ваш комп'ютер здатний відображати тільки 256 кольорів або менш результати похмурий! Або скинути кольору в таблиці або оновити кольоровий дисплей - перше, це дешевше, але останній є більш естетично.

Додаткова інформація

Ця таблиця була розроблена в першу чергу як навчальний посібник, так що список поживних речовин та інгредієнтів таблиць ні в якому разі не є вичерпним. Вони, однак, можуть бути змінені і додані до. Користувачам рекомендується використовувати до цін дати і модифікації таблиць інгредієнтів і поживних списки вимога з більш точної інформації. Таблиця, як правило, представлені листів захищені, щоб запобігти випадкове зміна формул та інформації. Тим не менш, це не захищений паролем, і більш просунуті користувачі таблиць повинні відчувати себе вільно досліджувати будь-які зміни і поліпшення. Будь ласка, звертайтеся до мене з будь-якими зауваженнями, пропозиціями і, особливо, будь-які помилки, ви знайдете!

Подяки

Нижче наведені джерела даних, що використовуються в цій таблиці, для складу корму кролик:

Мартенс Л., Перес JM, Villamide М., Сервера С, Gidenne Т., Xiccato Г., 2002 Поживна цінність сировини для кроликів :. EGRAN столи 2002 Всесвітній Кролик наук, 10, 157-166.
Категория: Программы учета в кролиководстве | Добавил: aplel
Просмотров: 5006 | Загрузок: 1387 | Рейтинг: 2.0/1
Copyright krol.org.ua ©2010-2018