Суббота, 15.12.2018, 16:35
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Категории раздела
Ветеринария [43]
Болезни кроликов, инструкции мед. препаратов
Общие вопросы [11]
Поиск по сайту
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 12
Гостей: 11
Пользователей: 1
Pleymeyker

Украинский форум кролтководов
Главная » Статьи » Ветеринария

Вакцина проти вірусної геморагічної хвороби кролів
Вакцина проти вірусної гемморагічної хвороби кроликів тканинна інактивована гідроокисалюмінієва

Склад. Вакцина виготовлена з інактивованої суспензії печінки кроликів, інфікованих вірусом геморагічної хвороби штам «Воронеж- 87» на збалансованому сольовому розчині.

Фармацевтична форма.
Являє собою суспензію з пухким осадом, що легко розбивається при струшуванні в однорідну безбарвну або світло-рожевого кольору рідину.
Імунобіологічні властивості. Імунітет формується у кроликів на 3-тю добу і триває трохи менше 7 місяців. Лікувальних властивостей вакцина не має.

Вид тварин. Кролі.

Показання до застосування. Вакцину застосовують для профілактичної імунізації кроликів проти вірусної геморагічної хвороби. Вакцинують кролів з 1,5 місячного віку. У неблагополучних пунктах щепленню підлягають тільки клінічно здорові кролики в приміщеннях (шедах), в яких не було випадку захворювання або падежу кроликів від вірусної геморагічної хвороби.

Протипоказання. З метою виявлення протипоказань лікар (фельдшер) в день вакцинації проводить огляд тварин з обов'язковою термометрією. Кроликів з підвищеною температурою тіла вакцинувати забороняється.
Застереження при застосуванні. Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності або за умови недотримання температурного режиму зберігання.
Забороняється вакцинувати кроликів з клінічними ознаками захворювання. У разі вакцинації тварин, які знаходяться в інкубаційному періоді, можлива їх загибель протягом перших чотирьох діб. Заморожування біопрепарату не допускається.
Взаємодія з іншими засобами. У господарствах, де проводиться вакцинація кроликів проти міксоматозу, вакцину проти вірусної геморагічної хвороби застосовують не раніше 10-ти діб та не пізніше, ніж за 14 діб після вакцинації тварин проти міксоматозу.

Особливі вказівки при вагітності, лактації. Немає.

Спосіб застосування та дози. Вакцину вводять асептично внутрішньом’язево одноразово в дозі 0,5 см3 в область середньої третини стегна. Перед вакцинацією шприци та голки стерилізують кип’ятінням протягом 20 хвилин. Місце введення вакцини дезінфікують 700 спиртом. Кожного кролика вакцинують окремої голкою.

Побічні ефекти. У вакцинованих тварин допускається 1-2 добове зниження апетиту на 2-гу добу після вакцинації.

Період виведення, каренції. 14 діб.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу. Немає.
Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаними ВІП, способи його утилізації. Флакони з вакциною без маркування, з тріщинами, сторонніми домішками, а також із зміною кольору надосадової рідини вакцини і у разі невикористання вакцини в день відкриття флакона бракують і знешкоджують кип’ятінням 30 хвилин.

Термін придатності. 24 місяці.

Умови зберігання і транспортування. В сухому, темному приміщенні при температурі від 2 °C до 8 °C.

Упаковка. Скляні флакони по 10 см3 або 20 см³, які містять 2, 4, 5, 6, 10, 15 або 20 доз вакцини.
Категория: Ветеринария | Добавил: Graber95 (24.06.2014) | Автор: Антон Коваленко E W
Просмотров: 5760 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright krol.org.ua ©2010-2018